sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (61)
 • oylar (24)
 • medya (6)

61. shape tape kullanmadığım için muadil gösterilebilir mi bir fikrim yok. göz altı güzel nemlendirildiğinde kapatıcı gayet güzel duruyor ve kuru göstermiyor. kapatıcılığı yüksek ve yeterli. morluklarla ilgili sorunu olanlar kapatıcılığından memnun kalacaktır. tabi ki diğer kapatıcılara göre kurutma durumu olduğu doğru ama nemlendirme ile çözülemeyecek bir kurutma değil

15 mart 14:27

60. Göz altıma kullanmak için büyük bir umutla almıştım (mor gözaltı sahibi olmak bunu gerektirir) ama farklı zamanlarla denememe rağmen çöle çevirdi göz altımı ve çizgilere doldu. Yaşlandırdı resmen. Fakat fondöten olarak kullandığımda ba yıl dım. Gayet güzel oturdu ve yerinden oynamadı. En azından fondöten olarak kullanıp param boşa gitmedi diyeceğim. Bendeki c1 rengi. Şu anki umudum Lorealin more than concealerı, onu daha denemedim.

13 mart 00:20

59. Yanlış hatırlamıyorsam 8 tane rengi var ve bu büyük bir avantaj.Göz altlarımı kapatmak için kullanıyorum ve çok memnunum.Kapatıcı özelliği çok iyi tavsiye ediyorum.Ayrıca çok kolay dağılıyor.

19 şubat 14:55

58. C3 rengini hiçbir watsons’ta bulamadığım kapatıcı. Göz altı morluklarından hayli muzdarip bir insan olarak en sevdiğim kapatıcı rengi pembe-beyaz olanlar. C1 ve c2 biraz sarı tonlu ve çok açık gibi geldi bana. Sanırım çoğu kişi aynı şekilde düşünmüş ki 4 watsons’a baktığım halde sadece c3 rengi hiçbirinde yoktu. Stoklar yenilenince tekrar gittim, yine aradığım renk bitmişti. Sadece bir kutu tarte shape tape kullandım ve tabiri caizse tadı damağımda kaldı. olur da benzer sonuçlar alırım belki.

19 şubat 11:53

5

57. Kıvamı kolayca dağılmaya uygun olan, gosh'un "click'n conceal" kapatıcısının turuncu alt tonlu "02 medium" isimli ürününü göz altlarıma dörder çizgi şeklinde sürdükten sonra, çizgilerin aralarına "c1" tonunu birer mercimek tanesi olacak kadar sürdüğüm, Bu karışımı "real techniques expert face brush" ile dağıttığım, göz altlarımdaki hafif morlukları kapatırken aydınlık görünüm kazandıran, dağıtma sonrasında üzerinden pudrayla geçtiğim, o hoşlanmadığımız kırışık görünümü vermeyen, makyajımı çıkarana kadar duran, örtücülüğü yüksek olduğu için çok az miktarda kullanılması uygun olan, bitince yeniden alacağım kapatıcı.

18 şubat 16:24

2

56. Yağlı cildimde bile aşırı kuruma yaptı. Gözaltlarımı çöle çevirdi çok kırışık gösterdi. Gün sonunda çok kötü bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca içindeki ürün gerçekten az. Far bazı olarak kullanıyorum ben de artık

14 şubat 13:46 14 şubat 13:49

55. Yalnızca 2-3 kez kullandığım kapatıcı. Watson's indiriminden 30 küsürlü bir fiyata C1 rengini aldım. Rengi dolayısıyla drugstore'da böyle ürünler bulabilmek açık tenli insanlara bir nimet.

Dedikleri gibi shape tape'le alakası yok. İkisi de drugstore ve full kapatıcı ve mat iddiasında oldukları için catrice liquid'le kıyasladım ben. Catrice bende çok pudra pudra duruyor, göz altlarım 1 saat içinde 30 yaş yaşlanmış gibi kırış kırış oluyor. Bu açıdan revolution'ı daha çok beğendim. Revolution sivilce lekelerimde de daha başarılı kapatıcılık sağlıyor. Catrice revolution yarışında bence revolution yarışı alır. Ama özellikle göz altı kapatıcılığı konusunda revolution tarte shape tape'le yarışamaz.

Revolution'ın gözümdeki en kötü özelliği ise kokusu. Hakkatten iç cephe boyası gibi kokuyor. Yüze sürünce o kokuyu alamasam da bi kıllanıyorum. Sivilceye sebep olmuş olabilir, burnumun göze yakın kısmında bir sivilce çıkarttım kullandıktan sonra, ama o mu sebep oldu daha birşey söyleyemiyorum.

Özet olarak, şimdilik diyorum ki; eğer drugstore'dan günlük, kapatıcılığı fit me'ye kıyasla daha iyi olan bir kapatıcı istersem ve indirim dönemiyse almayı düşüneceğim bir kapatıcı olur kendisi. Kesinlikle hayatımın kapatıcısı, dünyada böylesi yok denecek bir kapatıcı değil yine de.

13 şubat 20:41 14 şubat 21:00

54. ilk watsonsa geldiğinde (2 hafta-3 hafta?) aldığım kapatıcı her gün kullanmamama ve çok kullanmamama rağmen yarısı boş gözüküyor nasıl yaaani? içindeki ürün cidden çok az büyük göründüğüne bakmayın

10 şubat 23:52

4

53. benim mor göz altlarımı inanılmaz iyi bir şekilde kapatmıştır.C6 rengini kullanıyorum,aydınlatıyor aynı zamanda.kalıcılığı pek iyi değildir fakat yine de beni idare edebilecek seviyededir.kesinlikle gözaltlarımı kurutmadı ya da çizgilerime dolmadı.kızarıklıkları da oldukça iyi kapatmaktadır.yapısı ne çok kalındır ne de çok incedir.aplikatörünü çok seviyorum.

10 şubat 20:24

52. kötü bir yapıya sahip olduğunu düşünmediğim kapatıcı. Ancak kesinlikle bir tarte shape tape değil o konuda anlaşalım. Shape tape e benzeyen tek yanı tipi ve aplikatörü. yapısı itibariyle daha yoğun gibi görünüyor ancak o kadar kalıcı değil ve sabah sürdüğüm zaman ürünün günün devamında etkisi giderek azalıyormuş gibi hissediyorum.

7 şubat 16:04