yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (112)
  • oylar (60)
  • medya (10)
  4

  112. göz altlarım problemli değil; kuruluk, morluk vs. yaşamıyorum. alırken beklentim daha aydınlık bir görünüm için ara sıra makyajlarımda kullanmaktı.

  kullanım şeklimden bahsedecek olursam kapatıcıyı göz altıma üç nokta şeklinde uygulayıp parmaklarımla dağıtıyorum. altına baz sürmedim ve üzerinden de hiç pudra geçmedim bu yüzden bunlarla nasıl etkileştiği konusunda bir fikrim yok. mat ve pudralı bir bitişi var. benim için çizgilere az dolması ve çabuk sabitlenişi çok iyi. kalıcılığını çok iyi gözlemleme şansım olmadı çünkü kullandığım günlerde 2-3 saatten fazla durmadı yüzümde, bu zaman dilimi için konuşacak olursam gayet iyi dayandığını düşünüyorum.

  bunların yanında göz altını kurutan bir yapıya sahip, kuruluk problemi olanların kullanmadan önce mutlaka nem takviyesi yapması gerekiyor. eksi özellik olarak bereketsiz bir ürün oluşuna ben de katılıyorum, f/p açısından miktarı konusunda muadillerine göre sınıfta kalıyor maalesef.

  genel olarak memnun kaldığım bir kapatıcıydı fakat bittiğinde yeni ürünler denemek istediğim için tekrar almayacağım.

  13 mayıs 02:15 13 mayıs 03:13

  111. sivilce izleriyle dolu yağlı bir cildim var. bunu da watsonstan kasa arkası indiriminden almıştım. o kadar beğendim ki daha yeni almışken bir sonraki gidişimde tekrar aldım. göz altından çok izlerime uygulamayı seviyorum, şimdiye kadar kullandığım kapatıcılara kıyasla çok daha iyi kapatıyor. göz altı için de gayet iyi ama. kurutuculuk kısmını bilmiyorum, cildim kurumuyor zaten.

  1 mayıs 23:10

  110. Kapatıcı özellik arayanlar için ideal seçim olabilir. Yüzüm karma olsa da göz altı bölgem kuru. Bu sebeple daha da kurumasına sebep oldu. Yoğun nemlendirici sürüp ürünü uyguluyorum.

  11 nisan 13:56


  2

  109. Kapatıcılığı yüksek bir ürün. Ambalajı oldukça albenili ve uygulama aparatı tombul olduğundan ötürü kolayca uygulanabiliyor. başlarda çok sevmiştim ama sonrasında kötü özellikleri gözüme batmaya başladı. Öncelikle çizgilere çok doluyor ve cildi çok kurutuyor. Üstüne pudra geçemiyorum çünkü daha da kuruyup pul pul duruyor öyle yapınca... Pürüzleri gizlemediği için de yüzde kullanamıyorum. Bittikten sonra bir daha almam sanırım.

  11 nisan 13:08 11 nisan 13:08

  108. Çizgilere aşırı dolan, gözaltınız Sahra Çölü'ymüş gibi bir his veren üründür

  11 nisan 10:54 11 nisan 14:16

  3

  107. ten rengim açık fakat aydınlık duran gözaltı bana biraz abartı geldiği için ben ten rengimin nerdeyse aynısı olan c6 rengini tercih emiştim uzun süre gözaltarımı çöle döndürdüğünü redderek kullandım.. hem çizgilerime doluyor hemde aşırı kurutuyor ama kapatıcılığı gerçekten çok güzel. bu arada benim cildim çok kuru belki karma ya da yağlı bir cilt iyi anlaşır.

  10 nisan 18:20

  4

  106. Ben de komedon oluşturmayan nadir kapatıcılardandır. Göz altlarım mor ve çökük bu yuzden genelde renk eşitsizliğini giderip o şekilde uyguluyorum aydınlık sağlıklı bir görüntü veriyor çizgilere doluyor evet ama dolmayayina henüz rastlamadim malesef.

  10 nisan 15:35


  105. Benim c5 rengini kullandigim ve genel olarak memnun oldugum bir urun ama sürdükten hemen sonra sabitlemem gerekiyor. Yoksa kirışıklıklara dolma yapabiliyor. Kesinlikle çok kalıcı bir urun oldugunu dusunuyorum.

  Bence fit me'den ve age rewind'dan daha kapatici ve kesinlikle çok daha kalıcı.

  Ama maalesef Birazcık fazla kaçırirsaniz veya sabitlemezseniz yaslandirma tekniğiyle goz altlarinizda kirisikliklara sahip olabilirsiniz.

  10 nisan 12:58

  104. Kapatıcılığı iyi olan ama maalesef kuru ve çatlamaya yatkın bi kapatıcıdır kendileri.

  Eğer benim gibi yapısal olarak derin göz altı çizgileriniz varsa kapatıcılarınızı sabitlemek zorunda olduğunuzu bilirsiniz, aksi halde gün sonunda 75 yaşında olursunuz. Bu kapatıcı kesinlikle sabitlemeye gelmiyor, en hafif pudralarla bile kuruyup çatlıyor.

  Ama göz altınızda çizgileriniz yoksa, nemlendirerek kullanabilirsiniz. Renk skalası, kapatıcılığı çok güzel bir ürün.

  14 mart 22:11

  103. göz altlarım genetik olduğu için çok fazla koyu, uykusuzluk falan da eklenince daha da koyu duruyor. uygun fiyatlı kapatıcı olarak iyi. çok koyu göz altlarım olduğu için ful kapatıyor diyemem ama yine de başarılı ama en yazık ki parçalanıyor, ne kadar öncesinde nemlendirsemde. buna rağmen 2.şişeyi aldım iyi kapatıyor yine de yani.

  13 mart 04:20