3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (15)
  • medya (4)

27. oncelikle efenim far paletine disardan bakildiginda fiyati olsun,ambalaji,aynasinin buyuklugu olsun,far sayisi olsun cennette gibi hissettirmesine ragmen zamanla kullandikca o kusursuz pigmentasyonunun yaninda asiri tozutmasi ve renklerin cogunun bej,beyaz,kahverengi olmasi gibi sorunlar ortaya cikiyor. Turuncu kizil pembe tonlari dibi gordu ama beyazlar bozulmaz umarim,hic dokunmuyorum ayyyda yilda bir yani en fazla.Bunu alacaginiza wet'n wild'in bu paletin tonlarinda mini farlari cikti onlari tavsiye ederim.bu palette kullandigim renkler bitince ben de onlardan alacagim.

25 temmuz 14:48 25 temmuz 14:53

26. Yaklaşık 5 aydır sahip olduğum ürün, ben yurt dışından almıştım kesinlikle orda daha ucuz 20tl gibi bir fiyata aldım indirimsiz haliyle. Modern reinnasance muadili renkler birazcık tozutuyor ama karışımı dağılımı mükemmel kullanışlı renkler yanılmıyorsam 32 renk var pişman olmazsınız tavsiye ederim

19 temmuz 20:59 19 temmuz 21:00

25. Renklerinin ve paletin güzelliğinin beni cezbetmesiyle bir heves aldığım palettir kendisi. Fakat içeriği itibariyle çok da elimin gitmediği bir palet oldu. Paraben olduğunu öğrendim ve bu beni üzdü. Henüz bir göz makyajı bile yapamamıştım kendisiyle. Şu an kardeşim kullanıyor, ara sıra kullanasım gelse de kendi paletlerimden ona sıra bile gelmiyor

3 temmuz 01:18


24. İçinde 32 renk bulunduran, anastasia beverly hills - modern renaissance muadili aynalı far paleti.

22 haziran 23:52

23. Son 4 aydır elimi başka hiçbir fara uzatamadığım vazgeçilmez far paletim. 32renkten oluşuyor çoğunluğu mat ve yoğun pigmentli farlar. Simli olanların pigmentastona matlara göre daha düşük diyebilirim. Kalıcılık sabah sür akşama kadar durur derecesinde değil ama sürer sürmez uçuyor da diyemem. Renkler harika bir sürü renk bar içinde hangisini kullanacağınızı şaşırıyorsunuz. Ayrıca kaşlarımla da tam uyumlu bir renk var ki kaş farı bile almıyorum. Kısacası en sevdiğim makyaj malzemesidir kendisi.

17 haziran 16:19

4

22. Doğum günümde hediye gelen bir far paleti. öncelikle ambalajını ve tasarımını çok ama çok beğendim. Aynası filan mükemmel. içindeki renkleri çok sık kullanıyorum zaten, bunda bir problem yok ancak ilk iki sıradaki renkler kendini tekrarlamış sürekli. Son sıradaki renklere mest oldum, pigmentasyonu da bazla birlikte iyinin bir tık üstü. Bir çok far gibi tozutuyor, simli ve sedefli renklerin pigmentasyonu biraz düşük. Hediye gelmeseydi almazdım muhtemelen ama kötü değil. 

12 haziran 20:16

21. sadece alt sırada olan renkleri için aldım zaten o tonlarda far arıyordum. soğuk tonları da daha çok baz renk olarak kullanıyorum. temel palet olarak gayet kullanılabilir bana göre.

30 mayıs 13:08


4

20. İndirim zamanı alınmalı. Özellikle alt 2 sıra renkler pigmentasyon açısında iyi, sedefli olanlar ise o kadar iyi değil. 40 tl gibi bir fiyata almıştım bu fiyattan yukarısına alınmamalı bence.

7 mayıs 20:29

19. Tek bir palet lazımdı bana, diğer bütün paletlerim kırılmış dökülmüştü. Imdadıma bu palet koştu ve memnunum oldukça. Biraz tozutuyor o doğru fakat hiç rahatsız etmedi beni şu ana kadar, renkleri de en sevdikleirm olduğu için biraz gözüm kamaşmış durumda. Içindeki aynanın büyüklüğü de çok işime yaradı, astigmatlı ve 4.0 miyop gözlerim var banyodaki aynamı göremiyorum gözlüksüz ve lens kullanmıyorum, gün ışığı karşısında bu ayna ile göz makyajımı daha kolay yapıyorum, tek palet kullandığımdan da resmen tek elle halledebiliyorum herşeyi. Öneririm.

22 nisan 20:40

18. son derece şık, rose gold bir ambalajı var. ağır da üstelik, yani elinize aldığınızda öyle kağıt gibi değil, high end bir palet gibi duruyor. üst kapağın tamamı ayna, son derece kullanışlı. 32 renk var içinde. 9'u ışıltılı, geri kalanlar mat. hem kahvemsi, kiremitimsi renkler hem de berry tonları var içinde. özellikle alt sıradaki sıcak tonlu renklere vuruldum. bu tarz paletlerin mat renkleri çöp olur genelde ama bu palettekiler inanılmaz başarılı fiyatıyla kıyaslandığında. daha çok soft pressed gibiler yani fırçayı hafifçe dokundurmak yetiyor. yumuşak, karıştırılabilir, tozutması minimum olan renkler. ışıltılı renkler matlara kıyasla sönük, fix plusla falan kullanılabilir.

abh modern renaissance muadili olabilecek renkler var içinde. golden ochre, love letter, raw sienna, burnt orange, red ochre, warm taupe renklerinin baya benzerleri mevcut. diğer renkler de ton olarak yakın zaten ama bu renkler kadar benzer değiller.

en güzel özelliği hiç süphesiz vegan ve cruelty free olması. fiyatı normalde 57 lira, watsons indiriminden 35 liraya aldım. indirimsiz de alırdım yani, öyle güzel bir palet.

20 nisan 23:17