3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (3)
  • medya (1)
4

3. yukarıdaki süslümün yorumlarına tezat olarak ben de beğendim yahu.far bazıyla bence olur.parmakla dokundurarak kullanıyorum glitterımsı renkleri.ben beğendim farları,her renk olsun tek far paleti diyorsanız bence alınır.fiyat performans olarak başarılı revolution markası.her paleti güzel demiyorum ben de fortune favors'ı sevmedim mesela ama bunlar guzel yumusak farlar bana kalırsa.

alınabilir.

17 eylül 16:34 17 eylül 16:42

1

2. Bana hediye gelen ve hiç sevemediğim palet. Zaten bir iki kere kullandım şimdi bir kenarda bekliyor yalnızca aynasını kullanıyorum. Beğenmeme sebeplerime gelecek olursak

-Palette birçok renk var ama hepsinin tonu birbirine o kadar yakın ki sanki hangisini sürseniz aynı duruyor.

-Koyu renklerin hiçbir farkı yok hepsi gözde siyah duruyor.

-İçinde yapısı yumuşak olan iki tane sedefli far var diğerleri ise tamamen tebeşirimsi ama o iki farın yumuşak olması sizi yanıltmasın hiçbiri rengini tam anlamıyla vermiyor.

-Ee tebeşirimsi olduğu için çok fazla tozutuyor.

Sonuç olarak ben birkaç kere sol taraftaki iki sütlü kahveyi katlanma bölgesine üstteki sedefli farı ise göz pınarıma kullandım onun dışında hiç elim gitmedi.

Eğer hediye gelmemiş olsaydı asla alacağım bir ürün değil. Onun yerine tam anlamıyla kullanabileceğim üç tane tekli far alın daha iyi. Güncel fiyatı hakkında fikrim yok fakat muhtemelen kur ile birlikte bu da uçmuştur diye düşünüyorum. Özetle almayın.

12 eylül 16:56

4

1. Kesinlikle diğerlerinden özellikle tamamı mat olan paletten çok daha fazla sevdiğim palet. İçindeki renklerin ışıltısı beni gerçekten mutlu ediyor.32 tane farı yanlış hatırlamıyosam 34 liraya almıştım indirimde. Gerçekten pigmentasyonunu beğeniyorum. İndirimde bakılması gerektiğini düşünüyorum.

ilgili medya:
1
20 ağustos 11:49