5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (5)
  • medya (2)
5

7. Renklerinin gerçekten güzel olduğunu düşündüğüm palet. İndirimde çok uygun bi fiyattan almıştım şuan hatrımda değil. Pigmentasyonu bence ortanın biraz üstü. Far paletlerinde çok pigmentli ürünleri sevmem elimin ayarı kaçtığında düzeltmesi zor oluyor. Tavsiye ederim..

ilgili medya:
1
20 ağustos 12:03

6. Renklerine bayılarak aldığım palet. İçinde fırçası ve aynası var. Fırça bence çok kötü değil. İçeriğine dikkat ediyorsanız maalesef o konuda eksi puan. İçinde hem 2 çeşit paraben hem de likit parafin var. Ben sadece bu yüzden aldığıma pişman oldum ama tabi ki seve seve kullanıcam.

6 temmuz 01:42

5

5. İçinde sıcak ve soğuk tonları matlık ve ışıltıyı bir arada bulunduran palet.

Ambalajı çok şık siyah kapaklı kocaman bir aynası var.

Kalıcılığı başarılı buluyorum,sürmesi ve dağıtması kolay bazsız kullanıldığıda çizgilerde birikme yapıyor baz ile kullanılınca bu sorun ortadan kalkıyor.

Bu güzelliğin kötü bir yanı var tabi  tozutması efendimm felaket tozutuyor.

15 şubat 19:00


4. renklerine bayılarak aldığım palet . farlar aşırı pigmentli değil ama ben farları böyle seviyorum, kontrollü bir şekilde rengi arttırılabiliyor. yine de açık renklerde hafif tebeşirimsi bir yapı mevcut, çabuk azalıyorlar.

13 şubat 14:26

5

3. Harika bir far paleti. İçinde harika sıcak tonlar ve doğal tonlar bulunduruyor. Özellikle trend adlı rengi bence her makyaja ayrı bir sıcaklık katıyor. Pigmentli bir ürün ama tozutma yapıyor. Simli renkleri kullanacaksanız ten makyajını sonradan yapmanız gerekiyor. Favori renklerim ise Bias , aydınlatmak istediğim bölgede kullanıyorum rengi tam aradığım gibi burun üstünde de kullanıyorum. Diğer favorilerim ise bahsettiğim üzere Trend ve harika bir bordo olan tone isimli renk. Fiyatı ise bu tonları barındıran diğer paletlere göre çok uygun , bu tonları seviyorsanız bence bir bakın.

10 şubat 00:26

2. bu başlığı nasıl olur da ben açmamışım dedirten, gönlümde yatan aslan parçası.

venus 1 ( grunge), anastacia b.h modern renaissance derken almakta karar kıldığım ama henüz kısmet olmamış palettir. saydığım high end paletlere güzel bir muadil olduğunu ve fazlası olduğunu düşünüyorum. fiyat avantajından bahsetmiyorum bile. kimse yokken biz vardıkcılık gibi olmasın ama yıllardan beri sıcak renkleri kullanan biri olarak yavaş yavaş içim bayılmaya başladı bu durumdan... turunculu kızıllı kahveler, sıcak mürdümler... evet çok güzel ama insan değişiklik arıyor, bu noktada bu palet devreye giriyor. hem sıcak hem soğuk tonların en misini içinde barındırıyor bence. tek eksik mat siyah. onca açık rengi neden koyarlar her palete hiç anlamamışımdır. nötral tonda bi mat bi ışıltılı koy bitti gitti anacım, kesme mat siyahı şu paletlerden. renklerin oldukça özgün olduğunu da düşünüyorum. emily noel ablamız sweet peach paletle yakalayabileceğiniz lookları da bu paletle yapabileceğinizi söylemişti.

26 ekim 2016 23:39

1. Süslü'de başlığı bulunmalı diye düşündüğümden hakkında birkaç kelam etmeye çalışacağım harika bir far paleti.(gizlinot: elimi taşın altına koyuyormuş gibi hissettim:d o yüzden heyecan yaptım, lafı toparlayabilirim umarım(:)

yine aynı markanın iconic pro 1 ve 2 paletlerinin aksine bu palet, lorac paletlerine muadil gösterilmiyor, fakat bazı bloglarda gördüğüm kadarıyla alt sıradaki renkler, (bkz: makeup revolution iconic 3 palet)le birebir aynı renklerden oluşuyor.

Bu arada iconic 1,2,3 urban decay naked paletlerine muadil gösterilirken iconic pro 1 ve 2 lorac pro paletlerinin muadilleri.

Bu da demek oluyor ki, bu paletteki renklerin yarısı markanın kendi seçimlerinden oluşurken, diğer yarısı da naked 3 muadili.(gizlinot: pro mro palet malet, her şey karıştı sanki ya:d)

Paletin ilk sıradaki renklerine göz attığımızda, kızıl renklerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz.

İçerisinde toplam 18 tane renk var, bunların bazıları mat, bazıları ışıltılı farlar.

Pigmentasyonu ve karıştırılabilirliğini de gayet iyi buldum.

Ambalajı sleek'in ambalajlarına benziyor, siyah, sade ve şık.

Palet, iki uçlu sentetik kıllı bir fırça ve kocaman bir aynayla geliyor. Fiyatını ise(gizlinot: -almanya rossmann'dan 7,99€ gibi bir fiyata aldım-) fazlasıyla hakediyor.

Şuraya da Nette bulduğum bir swatch görselini bırakayım(link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/35348_2158_1477506915_baa059.jpg .)

26 ekim 2016 21:34 26 ekim 2016 21:37