yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (14)
  • medya (2)
  5

  16. 2 senedir nerdeyse her dışarı çıktığımda uyguladığım, öğrenci dostu güzel bir ürün. Fazla fazla kullanmama eşe dosta da sürmeme rağmen sadece 2 rengin dibini ancak görebildim. Renkleri güzel veriyor ve pigmentlerini yeterli buldum. Sürünce göz makyajıma iltifat ediyorlar. Ben en çok göz pınarına beyaz göz altına ince çizgi halinde kahverengisi, ortalarına altın rengi ya da gümüş gri rengi sürerek kullanıyorum. 28 tl gibi bir fiyata leventteki 3 büyük avmnin birinden almıştım. İyi ki almışım beğendim, akma bulaşma yaşamadım gün sonunda hafif silikleşse de büyük oranda duruyor. Tek dezavantajı çok fazla pembe tonu var ya da renklerin pembe yansımaları var. Ben pembe severim ama sevmeyenler varsa bu paleti almasın.  Aynası ambalajı da gayet güzel. Uzun süre de sizi götürür bir şans verebilirsiniz.

  2 aralık 2020 11:19

  15. Benim de watsons mayıs surpriz kutusu ile keşfettiğim far paleti. Daha onceki sürpriz kutulardan birinde daha çıkmıştı. O zaman begenmeyip hediye etmistim. Tekrar çıkınca merak edip denedim. Bayildim. Yaz makyaji icin ideal bir palet. Tatile giderken sadece bu palet olsa yeterli. Turuncu tonları çok güzel. Açık renk ışıltılı farlar ise benim favorim.

  6 haziran 2020 14:20

  14. Bugün Watsons Mayıs kutusu ile elime ulaşmış palettir. Şöyle bir parmakla renklere baktım da şahane. Yapısı da güzel görünüyor ve sanki pek tozutmuyor gibi geldi bana. Hem günlük hem de özel gün makyajları çıkarılabilir bir palet.Sedefli renkler çok güzel. Mat renkler arasında da nötr tonlarda geçiş renkleri var. Ben çok beğendim.

  5 haziran 2020 17:41


  5

  13. İçeriğinin beni üzdüğü ama renklerinin bir o kadar kullanışlı olduğu palet. Ne kadar çok far paletim varsa da bunu elimden düşüremiyorum. Biraz tozutması var ama pigmentasyonu gayet başarılı. Simli olanları parmağımla sürüyorum fırçayla uygulamaktan daha başarılı oluyor.

  9 mart 2020 12:27

  5

  12. sonbaharın gelmesiyle renkleri kalbimi fetheden far paleti. barındırdığı renklerle hem sıcak tonlu hem de soğuk tonlu makyajlar çıkarabiliyorsunuz. 

  her farın pigmentasyonu aynı değil. açık tonlu geçiş renklerinin pigmenti daha düşükken kızıl tonlu olanların pigmenti biraz daha yüksek. kızıl tonlar daha çok tozutma yapıyor ayrıca. 

  ışıltılı farlardan yine açık tonlu olanlar fırçayla uygulandığında performansları düşükken parmakla uygunlandığında güzel sonuçlar veriyor. koyu renkli olanlar ise fırçayla da güzel sonuç verdi uyguladığımda. 

  personal ve adapt isimli renkler bence biraz daha pigmentli olabilirdi. özellikle personal rengi biraz üzdü. bir de palette en sevdiğim renk olan suit isimli duochromemsu renk (bana baz rengi mor yansıması gri gibi görünüyor ama belki de yanlış görmüşümdür) uyguladıktan beş dakika kadar sonra biraz solma yapıyor keşke yapmasaydı. 

  bazlı kullandığımda 4-5 saat dağılma, uçma, bulaşma gibi sorunlarla karşılaşmadım ben. daha uzun süreli kullanımlarda yapar mı bilemiyorum. 

  palet genel olarak başarılı. özellikle ela ve yeşil gözleri ön plana çıkaracak renkler barındırıyor. kahverengi gözleri de daha balımsı elamsı gösteriyor bu renkler. 

  17 ekim 2019 18:21 17 ekim 2019 18:22

  5

  11. Bu paleti aldığımdan beri elim başka paletlete gitmiyor. Çok memnunum, her rengi çok kullanışlı. Günlük makyaja da şık makyajlara da uyacak kurtarıcı renkler bulunuyor. simli farlarını hiçbir zaman fırçayla süremedim onun yerine parmağımla bastırıp alıyorum ve harika duruyor. Kalıcılığı çok başarılı, neredeyse birçok drugstore farları kadar tozutuyor ama içlerinde en iyisi diyebilirim. Mutlaka alınması gerektiğini düşünüyorum.

  2 ekim 2019 19:27

  10. İlk far paletim olur. İçinde sıcak ve soğuk, mat ve ışıltılı bir sürü ton bulunuyor. İster günlük ister gece makyajı yapmak için harika bir palet. Alt sıradaki ışıltılı farlar yavaş yavaş artırarak uygulanmalı fırçaya fazla alınca parça parça dökülüyor. Onun haricinde risksiz güzel göz makyajları çıkartabileceğiniz bir palet. İç kapağının komple aynadan oluşması da çok iyi. Rahatça uygulama yapabiliyorsunuz.

  4 haziran 2019 22:29


  5

  9. renkleri her daim kullanabileceğiniz hoş bir palet. pigmentasyonu gayet yerinde, biraz tozutuyor özellikle simli farlarda ama hafif ıslatılmış bir fırçayla bunun üstesinden geliyorum

  ambalajı sade ve şık fakat benim paletimin kenarındaki tutacaklarından biri kırıldı, pek sağlam diyemeyeceğim çünkü paleti hiç düşürüp/çarpmadım. içinden çıkan fırça kulanılabilir.

  genel olarak çok beğendiğim bir palet ve fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. eğer uygun bir far paleti arıyorsanız indirim günleri bir şans verin derim.

  17 ocak 2019 22:21 8 mart 2019 13:13

  5

  8. Renklerinin gerçekten güzel olduğunu düşündüğüm palet. İndirimde çok uygun bi fiyattan almıştım şuan hatrımda değil. Pigmentasyonu bence ortanın biraz üstü. Far paletlerinde çok pigmentli ürünleri sevmem elimin ayarı kaçtığında düzeltmesi zor oluyor. Tavsiye ederim..

  ilgili medya:
  1
  20 ağustos 2018 12:03

  7. Renklerine bayılarak aldığım palet. İçinde fırçası ve aynası var. Fırça bence çok kötü değil. İçeriğine dikkat ediyorsanız maalesef o konuda eksi puan. İçinde hem 2 çeşit paraben hem de likit parafin var. Ben sadece bu yüzden aldığıma pişman oldum ama tabi ki seve seve kullanıcam.

  6 temmuz 2018 01:42