yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (26)
  • medya (12)

  31. pigmentasyonuna bayıldığım palet.

  sık sık far paleti alan biri değilim ve aldığım palette kullanabileceğim her renk olsun istediğim bir dönemde çıkmıştı,çıktığı gibi testerını bile denemeden alıp aldığıma asla pişman olmadım. bütün renkler harika renk veriyor gözden hemen uçup gitmiyor.

  bu palette sadece siyah farı sevemiyorum dumanlı göz makyajı yapmak istediğim zaman renk dalga dalga duruyor ve asla istediğim koyuluğa ulaşmıyor. belki sorun benim far bazı kullanmamamda da olabilir emin değilim. ama genel olarak aşığım bu palete tek bir paletim olsun diyorsanız hiç düşünmeyin alın

  10 ocak 23:30 11 ocak 12:47

  5

  30. İlk çıktığında palet yığılması yaşadığım için kendimi almamaya zorlamıştım lakin bir türlü aklımdan çıkmıyordu. Çılgın indirim (!) zamanı kız kardeşim abla beraber kullanırız gel hadi deyince 50 tl olmasını fırsat bilip edindim. 

  Pigmentli bir ürün. Karışma problemi yok. Çok fazla varyasyon imkanı tanıyor. Bu açıdan bakıldığında fiyatı iyi diye değerlendirilebilir. Gece de gündüz de rahatlıkla kullanılabilir. Aklım ekstra spice paletindeki hardal sarısında kalsa da kikoda tekli olarak bir benzeri varmış onu alacağım diye avutuyorum kendimi. Evladiyelik palet çok sevdim .

  8 ocak 20:53

  29. Revolution’un çok fazla ürününe şans verdim, ancak bir türlü yapısını sevemedim. Far paletinde öncelikle çok kullanışlı renkler var ama pigmentasyonu çok zayıf uçup gidiyor, fiyatından dolayı denemek için aldığım revolution far paletleri hep kenarda durdu.

  31 aralık 2019 00:18


  28. Bir miktar far aşığı biri olarak aldığım paletlerden çabucak sıkılabiliyorum ancak bu paletten hala daha sıkılmadım. İçinde kullanmak istemeyeceğiniz tek renk yok. Yalnızca o mavi gibi gözüken ama aslında yanar dönerli bir kahve olan renk beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ancak o da kendi başına oldukça güzel bir renk.

  14 aralık 2019 10:41

  5

  27. İndirimde aldığım ve verdiğim her kuruş helal olsun dediğim far paleti. Dürüst olmak gerekirse bana bir far paleti oluşturma şansı verseler bu kadar kullanışlı bir far paleti çıkaramazdım muhtemelen.

  Pigmentasyonu yerinde, renkler ve çeşitlilik muazzam. Hafif tozutma var ama gözardı edilebilir düzeyde benim açımdan. Kutusu plastik ama sağlam ve kaliteli gibi hissettiriyor.

  Bu far paletini, henüz far paleti olmayıp bir far paletim olsun uzun süre beni idare etsin diyenlere, hem günlük Hem gece makyajı olarak çeşit çeşit göz makyajı çıksın diyenlere ve bir yere gittiğinde bir sürü far paleti taşımaktan hoşlanmayıp çantaya atmalık kutusu sağlam bir palet isteyenlere özellikle öneriyorum. Çünkü gerçekten çok fazla alternatif göz makyajı yapılabilir, farların kalitesi de iyi kutusu sağlam ve büyük bir aynası var. İndirimde alındığı takdirde fiyat performans olarak gerçekten çok iyi ve alanı tatmin eden işler çıkarmaya uygun. Çok övdüm ama kendimi tutamadım o kadar beğendim ki.

  ilgili medya:
  3
  6 aralık 2019 18:25 6 aralık 2019 18:32

  5

  26. Bebek bebek. Renkler muhteşem, kalıcılıkları gayet iyi. Ben ambalajına vurgunum. Aynasından ötürü makyaj masamın üzerinde duruyor hep kapağı arkaya düşmediği için çok kullanışlı. Hergün ayna için açıyorum açmışken ay şu rengi kullanayım bu rengi kullanayım derken bir sürü farklı makyaj çıkarıyorum. F/p açısından süper ötesi bi ürün bence. İndirim zamanı tadından yenmez.

  20 kasım 2019 11:22

  25. çok iyi oluşturulmuş bir palet; göz makyajı için birçok kombinasyon sunuyor... her rengi güzel, ama tiramisu rengi ayrı bir güzel... en sevdiğim farlardan biri oldu, öyle ki bitmesin diye kullanmıyorum, açıp açıp bakıyorum. keşke tek başına satılsa ya da %100 bir muadil bulabilsem (Christine bu paleti değerlendirseydi keşke)...

  29 eylül 2019 05:14


  24. Bu far paleti tek kelimeyle muhteşem!! Bir tane far paletim olsun bütün göz makyajımı onla yapayım istiyorsanız kesinlikle almalısınız. Çok tatlı canlı renklerin, aynı zamanda günlük kullanıma uygun nude renklerin ve gece makyajına uygun koyu renklerin bulunduğu tatlış mı tatlış bir far paleti. Ben bu paletin ilk dışına vurulmuştum ambalajı açık pembe ve kocaman bir aynası var ve aldığıma hiç pişman olmadım renklerin pigmentasyonu o kadar başarılı ki far bazı kullanmama gerek kalmadan direkt rengini veriyor sadece mat renklerin kalıcığılı sedefli renklerin kalıcılığına göre biraz daha düşük ama bu benim için çokta sorun değil. Ben tozutma sorunu yaşamadım bu paleti aldığımdan beri the balm nude dude far paletimin yüzüne bakmaz oldum süslüler :))

  10 eylül 2019 16:47

  5

  23. Yaklaşık 2 aydır elimde olan son satın aldığım far paletidir. Bu far paletini aldığımdan beri elim başka paletlere gitmiyor neredeyse. Gerekli olabilecek her türlü mat/ışıltılı/koyu/açık far rengi var. 

  Benim bu paleti alma sebebim özellikle 2. Sıradaki sol baştaki ışıltılı renkler oldu. Grow old, sparks fly ve smokey bronze şimdiye kadar kullandığım en pigmentli gold tonlu farlar oldu. Parmakla yedirilince sıkıştırılmış pigment gibi yoğun renk elde edebiliyorum. Diğer favori ışıltılı rengim işe pembe ışıltılı far olan pink champagne. Bu renkte açık bir renk olmasına karşın bol pigmentli ve göz makyajını zenginleştiren bir renk.

  Paletin özellikle ışıltılı renklerine bayılsam da mat renkleri de başarılı. Cuppa tea ve tiramisu renklerini neredeyse her makyajda kullanıyorum çukurlaşmaya başladılar bile. Cloudberry ve pumpkinde elimde olmayan tatlı mat tonlardan. Turuncu/kırmızı makyajlarımda severek kullandığım renkler oldular. 

  Sadece paletteki kahvelerde hayalkırıklığına uğradım. Rosewood ve mug cake renklerinin pigmenti bana düşük geldi. Rengi elde etmekte zorlandım. Ancak siyah rengi başarılı. Tam siyah gibi değil mavi/siyah bir ton gölge için ideal bir yapıda ve renkte. 

  Farların dokusu ve birbirleriyle karışmaları çok başarılı. Simli renklerde tozutma oluyor ki bu çok normal, matlarda tozutma yok. Kalıcılıkları yüksek. Hem nude hem gece makyajı yapılabilecek renklere sahip bu palet favori paletim oldu. 

  ilgili medya:
  1
  6 eylül 2019 13:31

  22. Tam bir hayat kurtaran canım paletim <3 renkler o kadar güzel bir araya gelmiş ki keske şu renk de olsa dediğim bir renk yok çünkü hepsi var :) hem mat renkleri olsun hem ışıltılı renkleri olsun pigmentasyon açısından gayet yeterliler, sürüldüğünde kalıp gibi durmuyorlar yumuşacık yapıları hepsinin. Epey bir zamandır sadece bu paleti kullanıyorum bence almak isteyip de tereddüt edenler hic dusunmesin alsın.

  22 temmuz 2019 20:54