yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (22)
  • medya (8)
  5

  24. ilk ve tek far paletim olur kendisi. bir paletim olsun kaliteli olsun diyorsanız kesinlikle bakın derim zira içinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm renkler var. özellikle siyahın olması en temel alma sebebim çünkü böyle paletlerde genelde siyah olmuyor. özelliklerine gelirsek

  iyi yanları:

  -24 renge sahip ve renklerin hepsi kullanışlı. bu rengi kullanmam diyeceğim bir renk yok.

  -farlar çok güzel karışıyor. bazen birden fazla farı karıştırınca böyle kirli bir renk olur ya, o durum yok. renklerin çoğu birbiriyle uyumlu ve karıştırınca da güzel sonuç veriyor.

  -kocaman bir aynası var. çantada taşınmaya da uygun, sağlam bir ambalajı var.

  -çok farklı makyajlar çıkartılabilir. gece, gündüz, sade, ağır...

  -pigmenti çok güzel. ışıltılı renkler fırçaya pek gelmiyor ama elle uygulanışı çok iyi sonuç veriyor.

  kötü yanları:

  -tozutuyor. bayağı tozutuyor, bu yüzden çok kullandığınız mat renkler çabuk bitebilir diye düşünüyorum.

  -fiyatını buraya ekleyip eklememekte kararsız kaldım aslında. indirimsiz 100 lira, ben indirimde 56 liraya aldım. şu an tüm makyaj malzemelerinin aşırı pahalılaştığını düşünürsek uygun bence 24 renkli bir palet için. fakat asıl fiyatı 10 £ olan drugstore olan bir ürünün 100 lira olması düşündürüyor.

  özet olarak çok beğendiğim bir palet oldu. halihazırda benzer renkte paletleriniz varsa alınması şart olmayan bir palet. ama ilk kez far paleti alacaksanız bence en uygun ürün.

  11 eylül 10:38

  23. Bu far paleti tek kelimeyle muhteşem!! Bir tane far paletim olsun bütün göz makyajımı onla yapayım istiyorsanız kesinlikle almalısınız. Çok tatlı canlı renklerin, aynı zamanda günlük kullanıma uygun nude renklerin ve gece makyajına uygun koyu renklerin bulunduğu tatlış mı tatlış bir far paleti. Ben bu paletin ilk dışına vurulmuştum ambalajı açık pembe ve kocaman bir aynası var ve aldığıma hiç pişman olmadım renklerin pigmentasyonu o kadar başarılı ki far bazı kullanmama gerek kalmadan direkt rengini veriyor sadece mat renklerin kalıcığılı sedefli renklerin kalıcılığına göre biraz daha düşük ama bu benim için çokta sorun değil. Ben tozutma sorunu yaşamadım bu paleti aldığımdan beri the balm nude dude far paletimin yüzüne bakmaz oldum süslüler :))

  10 eylül 16:47

  5

  22. Yaklaşık 2 aydır elimde olan son satın aldığım far paletidir. Bu far paletini aldığımdan beri elim başka paletlere gitmiyor neredeyse. Gerekli olabilecek her türlü mat/ışıltılı/koyu/açık far rengi var. 

  Benim bu paleti alma sebebim özellikle 2. Sıradaki sol baştaki ışıltılı renkler oldu. Grow old, sparks fly ve smokey bronze şimdiye kadar kullandığım en pigmentli gold tonlu farlar oldu. Parmakla yedirilince sıkıştırılmış pigment gibi yoğun renk elde edebiliyorum. Diğer favori ışıltılı rengim işe pembe ışıltılı far olan pink champagne. Bu renkte açık bir renk olmasına karşın bol pigmentli ve göz makyajını zenginleştiren bir renk.

  Paletin özellikle ışıltılı renklerine bayılsam da mat renkleri de başarılı. Cuppa tea ve tiramisu renklerini neredeyse her makyajda kullanıyorum çukurlaşmaya başladılar bile. Cloudberry ve pumpkinde elimde olmayan tatlı mat tonlardan. Turuncu/kırmızı makyajlarımda severek kullandığım renkler oldular. 

  Sadece paletteki kahvelerde hayalkırıklığına uğradım. Rosewood ve mug cake renklerinin pigmenti bana düşük geldi. Rengi elde etmekte zorlandım. Ancak siyah rengi başarılı. Tam siyah gibi değil mavi/siyah bir ton gölge için ideal bir yapıda ve renkte. 

  Farların dokusu ve birbirleriyle karışmaları çok başarılı. Simli renklerde tozutma oluyor ki bu çok normal, matlarda tozutma yok. Kalıcılıkları yüksek. Hem nude hem gece makyajı yapılabilecek renklere sahip bu palet favori paletim oldu. 

  ilgili medya:
  1
  6 eylül 13:31

  21. Tam bir hayat kurtaran canım paletim <3 renkler o kadar güzel bir araya gelmiş ki keske şu renk de olsa dediğim bir renk yok çünkü hepsi var :) hem mat renkleri olsun hem ışıltılı renkleri olsun pigmentasyon açısından gayet yeterliler, sürüldüğünde kalıp gibi durmuyorlar yumuşacık yapıları hepsinin. Epey bir zamandır sadece bu paleti kullanıyorum bence almak isteyip de tereddüt edenler hic dusunmesin alsın.

  22 temmuz 20:54

  5

  20. Bu palet bana erkek arkadaşımın doğum günü hediyelerinden birisi olarak geldi. Ben ki genelde kahve tonlarını kullanırım, ama bu paletin neredeyse her rengini kullandım. Genelde matlar iyi olmaz far paletlerinde, fakat bunda öyle bir durum yok. Gayet tüm renkleri veriyor, güzel karışıyor ve dağılıyor. Şu an tek bu paletle bir çok makyaj yapabiliyorum. Bir tane paletim olsun, birçok renge sahip olsun diyorsanız kesinlikle öneririm. Çok güzel bir renk hikâyesi var.

  9 haziran 11:34

  19. Kıyafetinize uyduramayacağınız tek bir renk bile yok bu palette. Renkler çok güzel ve çok uyumlu. Tozutması fena değil. Pigmentasyonlar koyu ve ışıltılı renklerde çok iyi lakin açık mat renklerde ıslak fırça şart. Almaya fazlasıyla değer

  5 haziran 04:16

  18. Geçtiğimiz günlerde fiyatının yüzde elli indirimde olduğunu görünce kaçırmak istemedim. Birkaç kez kullandıktan sonra yorumlamak istedim. öncelikle iyiki de almışım dediğim bir palet oldu. Renkler göz kapağında da palette durduğu gibi duruyor, pigmentasyon şahane. Kalıcılığını da beğendim. Diğer drugstore far paletleriyle yaptığım makyaj eve geri döndüğümde genellikle birbirine girmiş ve uçmuş olurdu. Sophx ile yaptığım makyaj ise aynı haliyle duruyordu. Eğer paleti almak konusunda kararsızsanız kesinlikle öneriyorum, pişman olmazsınız. Ben Tekrar bir indirim yakalayıp diğer paletini de almak istiyorum. 

  22 nisan 01:16

  17. İçerisinde mat, ışıltılı ve foiled farlar bulunduran gözümün bebeği olan far paleti. Herkesin doğal tonlarda makyaj fanı olduğu zamanlar bile uygun fiyatlı renkli far paleti bulmak için çaba harcardım ve ülkemize geldiği gibi satın almıştım ve o zamanlar uygun fiyatlıydı. İçerisindeki kahveler ve ışıltılı bronzlarla doğal makyajlar da yapılabilirken turuncu, nar çiçeği gibi renklerle değişik görünümler de elde edebiliyorsunuz. Uzun zamandır sadece bu far paletini kullanıyorum fakat mat olan farların biraz tozlu olduğunu söylemem gerek fakat benim için far paketlerinin tozutması önemli değil, pigmentli olması yeterli. Keşke fiyatı bu kadar uçmasaydı da eşe dosta kardeşe hediye alabilecek durumda olsaydım... süslülere önerimdir xox

  22 şubat 21:53 28 şubat 14:52

  16. Renk skalası gayet iyi tek paletle tüm göz makyajını çıkartabilirsiniz.Mat renklerde biraz tozutma sorunu var ama pigmentasyonları gayet iyi olduğu için pek önemsemiyorum.Sadece açık renk simli farları beni biraz üzdü.Topaklanma yapıyor , fırçayla iyi bir renk alamadığım için parmakla uyguladığımda bile homojen yayılmayıp bazı yerlerde toplanıyor o yüzden üstünden mutlaka başka bir simli far geçmem gerekiyor.Ama bu sorun maksimum 3-4 renginde var geriye kalan 20 renk gayet iyi.Ben beğeniyorum.

  8 ocak 14:05

  15. Renkleriyle başımı döndüren far paleti. Fiyatı biraz pahalı ama uzun süre kullanımı düşünürsek, renklerinin de çok kullanışlı renkler olduğunun da altını çizerek, kesinlikle alınması gereken bir ürün. İndirimde yakalarsanız düşünmeden alın derim. Bu far paletinde, doğal renklerle yapacağınız gündüz makyajı, çarpıçı renklerle, ışıltılı bir gece makyajı, tek renkle iddialı bir görünüm elde edebilmeniz mümkün.

  13 aralık 2018 16:26