yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (31)
  • medya (12)
  5

  33. Sanırım bir yıla yakındır kullanıyorum. Dünya yalnızlar gününde yarı fiyatına almıştım. Bazı renklerini günlük hayatta hic kullanmasam da ev içinde denedim. Tonları, pigment oranları çok başarılı ve güzel. Kolay dağılıyor. Çoook uzun saatler kalıcılık sağladıkları gibi bir iddiaları var. 13 saat kalıcılık sağladığı, bozulmadığı test edildi, onaylandı. Rüzgarda dağılma ve uçmasına 10 üzerinden 8 veriyorum(uçmuyor ve dağılmıyor yani). Uzun saatler işte kalmak zorunda olanlara, gün boyu makyaj tazeleme fırsatı bulamayanlara ve sabah farklı akşam farklı bir havası olan İstanbul'da yaşayanlara öneririm. İndirimdeyken şans verin.

  27 mart 18:38

  32. pigmentasyonuna bayıldığım palet.

  sık sık far paleti alan biri değilim ve aldığım palette kullanabileceğim her renk olsun istediğim bir dönemde çıkmıştı,çıktığı gibi testerını bile denemeden alıp aldığıma asla pişman olmadım. bütün renkler harika renk veriyor gözden hemen uçup gitmiyor.

  bu palette sadece siyah farı sevemiyorum dumanlı göz makyajı yapmak istediğim zaman renk dalga dalga duruyor ve asla istediğim koyuluğa ulaşmıyor. belki sorun benim far bazı kullanmamamda da olabilir emin değilim. ama genel olarak aşığım bu palete tek bir paletim olsun diyorsanız hiç düşünmeyin alın

  10 ocak 23:30 11 ocak 12:47

  5

  31. İlk çıktığında palet yığılması yaşadığım için kendimi almamaya zorlamıştım lakin bir türlü aklımdan çıkmıyordu. Çılgın indirim (!) zamanı kız kardeşim abla beraber kullanırız gel hadi deyince 50 tl olmasını fırsat bilip edindim. 

  Pigmentli bir ürün. Karışma problemi yok. Çok fazla varyasyon imkanı tanıyor. Bu açıdan bakıldığında fiyatı iyi diye değerlendirilebilir. Gece de gündüz de rahatlıkla kullanılabilir. Aklım ekstra spice paletindeki hardal sarısında kalsa da kikoda tekli olarak bir benzeri varmış onu alacağım diye avutuyorum kendimi. Evladiyelik palet çok sevdim .

  8 ocak 20:53


  30. Revolution’un çok fazla ürününe şans verdim, ancak bir türlü yapısını sevemedim. Far paletinde öncelikle çok kullanışlı renkler var ama pigmentasyonu çok zayıf uçup gidiyor, fiyatından dolayı denemek için aldığım revolution far paletleri hep kenarda durdu.

  31 aralık 2019 00:18

  29. Bir miktar far aşığı biri olarak aldığım paletlerden çabucak sıkılabiliyorum ancak bu paletten hala daha sıkılmadım. İçinde kullanmak istemeyeceğiniz tek renk yok. Yalnızca o mavi gibi gözüken ama aslında yanar dönerli bir kahve olan renk beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ancak o da kendi başına oldukça güzel bir renk.

  14 aralık 2019 10:41

  5

  28. İndirimde aldığım ve verdiğim her kuruş helal olsun dediğim far paleti. Dürüst olmak gerekirse bana bir far paleti oluşturma şansı verseler bu kadar kullanışlı bir far paleti çıkaramazdım muhtemelen.

  Pigmentasyonu yerinde, renkler ve çeşitlilik muazzam. Hafif tozutma var ama gözardı edilebilir düzeyde benim açımdan. Kutusu plastik ama sağlam ve kaliteli gibi hissettiriyor.

  Bu far paletini, henüz far paleti olmayıp bir far paletim olsun uzun süre beni idare etsin diyenlere, hem günlük Hem gece makyajı olarak çeşit çeşit göz makyajı çıksın diyenlere ve bir yere gittiğinde bir sürü far paleti taşımaktan hoşlanmayıp çantaya atmalık kutusu sağlam bir palet isteyenlere özellikle öneriyorum. Çünkü gerçekten çok fazla alternatif göz makyajı yapılabilir, farların kalitesi de iyi kutusu sağlam ve büyük bir aynası var. İndirimde alındığı takdirde fiyat performans olarak gerçekten çok iyi ve alanı tatmin eden işler çıkarmaya uygun. Çok övdüm ama kendimi tutamadım o kadar beğendim ki.

  ilgili medya:
  3
  6 aralık 2019 18:25 6 aralık 2019 18:32

  5

  27. Bebek bebek. Renkler muhteşem, kalıcılıkları gayet iyi. Ben ambalajına vurgunum. Aynasından ötürü makyaj masamın üzerinde duruyor hep kapağı arkaya düşmediği için çok kullanışlı. Hergün ayna için açıyorum açmışken ay şu rengi kullanayım bu rengi kullanayım derken bir sürü farklı makyaj çıkarıyorum. F/p açısından süper ötesi bi ürün bence. İndirim zamanı tadından yenmez.

  20 kasım 2019 11:22


  26. çok iyi oluşturulmuş bir palet; göz makyajı için birçok kombinasyon sunuyor... her rengi güzel, ama tiramisu rengi ayrı bir güzel... en sevdiğim farlardan biri oldu, öyle ki bitmesin diye kullanmıyorum, açıp açıp bakıyorum. keşke tek başına satılsa ya da %100 bir muadil bulabilsem (Christine bu paleti değerlendirseydi keşke)...

  29 eylül 2019 05:14

  5

  25. ilk ve tek far paletim olur kendisi. bir paletim olsun kaliteli olsun diyorsanız kesinlikle bakın derim zira içinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm renkler var. özellikle siyahın olması en temel alma sebebim çünkü böyle paletlerde genelde siyah olmuyor. özelliklerine gelirsek

  iyi yanları:

  -24 renge sahip ve renklerin hepsi kullanışlı. bu rengi kullanmam diyeceğim bir renk yok.

  -farlar çok güzel karışıyor. bazen birden fazla farı karıştırınca böyle kirli bir renk olur ya, o durum yok. renklerin çoğu birbiriyle uyumlu ve karıştırınca da güzel sonuç veriyor.

  -kocaman bir aynası var. çantada taşınmaya da uygun, sağlam bir ambalajı var.

  -çok farklı makyajlar çıkartılabilir. gece, gündüz, sade, ağır...

  -pigmenti çok güzel. ışıltılı renkler fırçaya pek gelmiyor ama elle uygulanışı çok iyi sonuç veriyor.

  kötü yanları:

  -tozutuyor. bayağı tozutuyor, bu yüzden çok kullandığınız mat renkler çabuk bitebilir diye düşünüyorum.

  -fiyatını buraya ekleyip eklememekte kararsız kaldım aslında. indirimsiz 100 lira, ben indirimde 56 liraya aldım. şu an tüm makyaj malzemelerinin aşırı pahalılaştığını düşünürsek uygun bence 24 renkli bir palet için. fakat asıl fiyatı 10 £ olan drugstore olan bir ürünün 100 lira olması düşündürüyor.

  özet olarak çok beğendiğim bir palet oldu. halihazırda benzer renkte paletleriniz varsa alınması şart olmayan bir palet. ama ilk kez far paleti alacaksanız bence en uygun ürün.

  11 eylül 2019 10:38

  24. Bu far paleti tek kelimeyle muhteşem!! Bir tane far paletim olsun bütün göz makyajımı onla yapayım istiyorsanız kesinlikle almalısınız. Çok tatlı canlı renklerin, aynı zamanda günlük kullanıma uygun nude renklerin ve gece makyajına uygun koyu renklerin bulunduğu tatlış mı tatlış bir far paleti. Ben bu paletin ilk dışına vurulmuştum ambalajı açık pembe ve kocaman bir aynası var ve aldığıma hiç pişman olmadım renklerin pigmentasyonu o kadar başarılı ki far bazı kullanmama gerek kalmadan direkt rengini veriyor sadece mat renklerin kalıcığılı sedefli renklerin kalıcılığına göre biraz daha düşük ama bu benim için çokta sorun değil. Ben tozutma sorunu yaşamadım bu paleti aldığımdan beri the balm nude dude far paletimin yüzüne bakmaz oldum süslüler :))

  10 eylül 2019 16:47