girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • medya (16)

93. yeni sezon makyaj trendlerini gerçekten yakından takip eden ve özellikle yeni sezonun en trend renkleri olan mor, mürdüm, eflatun, turkuaz ve camgöbeği mavi ve hardal tonlara ağırlık vererek üretmiş oldukları far paletleriyle beni sayfalarına müptela eden İngiliz menşeili kozmetik markasıdır. cruelty free olması da ayrı cezbetmektedir.

Turkuaz ve hardal tonlardaki paletleri:

* (link: https://www.revolutionbeauty.com/en/I-Heart-Revolution-Mermaids-Heart-Eyeshadow-Palette/m-6534.aspx i heart revolution mermaids heart palet)

* (link: https://www.revolutionbeauty.com/en/I-Heart-Revolution-Macaroons-Chocolate-Palette/m-6680.aspx i heart revolution macaroons chocolate palet)

mor ve mürdüm tonlardaki paletleri:

* (link: https://www.revolutionbeauty.com/en/Revolution-X-Petra-Eyeshadow-Palette/m-6755.aspxrevolution x petra palet)

* (link: https://www.revolutionbeauty.com/en/I-Heart-Revolution-Violet-Chocolate-Palette/m-6607.aspx i heart revolution violet chocolate palet) - bence bu abh norvina paletin birebir aynısı olmuş.

* (link: https://www.revolutionbeauty.com/en/Revolution-Re-Loaded-Palette-Visionary/m-6630.aspx revolution re-loaded visionary palet)

mor ve mürdüm tonlarını takıntı derecesinde seviyorum sözlük, öyle böyle değil. far paletleri de ayrı bir zaafım olduğundan; küçük bir göz zevki yaşamak için açıp açıp bu paletlere bakıyorum, kimseye bir zararım yok, ne yapayım. (gizlinot: swh)

19 eylül 10:02 19 eylül 10:28

92. highlighter konusunda başarılı bulduğum marka. paletleri de tek ürünleri de fazlasıyla güzel. bugün sophx highlighter paletini almaya gittim, uzun süredir almak istediğim bir üründü. bulamadım ve highlighter ihtiyacım vardı onun yerine fiyatı 27.90 olan skin kiss highlighterın ice kiss rengini aldım ve gerçekten beklediğimden iyi çıktı. annem bütün gün 80 km öteden parlıyorsun maşallah diyip diyip afedersiniz totomu kaldırdı. normalde kozmetik alışverişini fevri yapmam ama bugün beni hayal kırıklığına uğratmadığı için kendisine ayrı teşekkürlerimi burdan sunuyorum.

19 ağustos 21:21

91. zamanla favori makyaj markam haline gelen firma. Bende (bkz: makeup revolution soph far paleti) ve baked bronzerı bulunuyor üstelik bu alışverişimden; instagramda 1m takipçiye ulaşmaları şerefine çıkan 1.000.000 far paletini de kazanmış oldum. Hepsinin pigmentasyonu efsane sürümü kolay ve kalıcılar. Sophdoesnails e duyduğum sempatiyle birlikte gönlümü iyice kazandı. Tarz olarak da çok hoş bence, kaliteli ve güzel kaplarıyla. Yan markası olan I heart revolution da şeker gibi yemelik kutulara sahip. Tek eksisi ise watsonsta satılıyor olması umarım eveshop veya cosmeticaya da gelir. AYnı zamanda fondöteninde de gözüm kalmadı değil :)

19 ağustos 20:24


90. Kimse paletlerini beğenmemiş ama ben flawless 3 paletini beğendim ya. Notlarım istediğim gibi gelince kendime ödül olarak n11’den almıştım, link ekleyecektim ama bulamadım şu an. Ambalajını da çok güzel bu arada.

19 temmuz 21:42

89. Far paletlerinde pigment adına dair iz olmayan marka. gramajları küçük ve bir sürü renk olduğundan almayı planlıyordum. Geçenlerde oda arkadaşım almış. Hem de indirimsiz 60  liraya. Gel sana makyajını ben yapayım dedim. Kızlar belki 10 kat sürdüm gram renk olmaz mı. Tüm renkler fiyasko. Wet n wild ‘ ın minik far paletleri daha çok iş görür. Kesinlikle tavsiye etmem.

29 mart 23:20 30 mart 10:45

88. Far paletinden (redemption palette far iconic 3) hiç memnun kalmadığım, retro luxe kit matte rujlarına ise bayılıp bittiğim marka. Özellikle noble rengi efsane duruyor. Ama far paleti olmamış maalesef. Pigmentasyon adına hiçbir şey yok.

12 mart 05:21

87. Türkiye'ye geldiği gibi birkaç ürünü merakla alıp denedim. İlk olarak flawless matte paletini aldım. Günlük makyajda elim hep mat sür çık renklere gittiği için bu paleti tercih ettim. Alırken testerı yoktu, arkasındaki renk göstergesinde bazı renklerin birbirine çok benzer olduğu gözüküyordu ama yinede aldım. Paketi ilk açtığımda farlar çok küçükgeldi gözüme, hani devasa birşeyler beklemiyordum ama yine de göz doldursun istiyor insan. Panın ortasındaki renkleri nerdeyse hergün kullanıyorum, palette genel olarak kahveler ağırlıkta, sıcak kahveler soğuk kahveler açıktan koyuya her türlü tonu var. Bu paleti elimdeki ışıltılı farlarla çok rahat kombinleyebiliyorum.

Aldığım diğer iki ürün de rose gold paketli rujlardan inclination (turuncumsu nude) ve diğeride chauffeur(kahvemsi nude). İkisinide bayılarak kullanıyorum, sürerken biraz zorluyor gibi geliyor dudağı ama sonra resmen yok gibi bir hissi var. Kalıcılıklarını da oldukça beğendim. Sonuç olarak farı çok şart değil de rujlarına bir bakın derim.

7 şubat 20:42


86. Marka gelince hiç de sevinmedim. Gelmeden önce tamamen pastel mat renklerden oluşan , renklerine vurulduğum bi palet sipariş etmiştim internetten. İçinde bana lazım olabilecek her renk vardı çok heyecanlanmıştım ama hüsran.  Asla renk vermiyordu. ee yeter diye parmağımla girişip bastıra bastıra sürdüğümde bile belli belirsiz çıkıyordu renkleri. Elden çıkarmıştım. Denemeden almayın derim.

7 şubat 17:34

85. Ülkemize gelmeden de o kadar merak ettiğim bir markaydı ki gelince gerçekten sevindim özellikle far paletleri aşırı ilgimi çekiyordu. Amaa gelince golden bar isimli paletini edindim renkler internette o kadar harika gözüküyordu ki bu palet bana yeter başkasına gerek yok artık diye düşündürtecek kadar. Ancak elime ulaşınca hayal kırıklığı yaşadım. simli olan renklerin yapısı bir tuhaf ve göz kapağında parça parça duruşuyla keşke almasaydım dedirtti. Simsiz olmayan bazı renkler de o kadar pigmentsiz ki kazımak lazım renk versin diye. Sadece bazı renkleri orta karar renk veriyor. Yani malesef alıp pişman olduğum bir ürünüm daha oldu. İndirimli fiyatını bile hak edecek ürün değil benim aldığım palet.

7 şubat 17:30

84. Chocolate vice paletini yurtdışından almıştım. Paletin pigmentasyonu oldukça başarılı. Dışarı çıkarken palet taşımak gereksiz geldiği için kullanmıyordum pek. Bugün bir süslünün sorusuyla tekrar aklıma geldi, kullanmaya devam edeyim bari.

Görselini de yüklüyorum. 

ilgili medya:
1
26 ocak 18:05