sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • medya (22)

  105. birçok youtuberın "röveleyşın" diye telaffuz ettiği marka. ne bileyim b.k atmak istemiyorum ama bu şekilde görsel ve işitsel bir iş yapsaydım en azından google'dan okunuşuna bakardım diye düşünüyorum.

  15 haziran 13:39

  104. Far paletleri çok çeşitli ve güzel görünüyor. İ heart revolution serisinin ambalajları da çok hoş. Ama o serideki ürünler çok fazla sim barındırıyor. 

  Revolution iconic far paleti almıştım, güzeldi yapısı. Sonra 3lü kontür highlighter allık paletini aldım. Bronzer haricindeki ürünler beni tatmin etmedi o palette. Geçenlerde de meşhur kapatıcısına baktım ama çok pudralı gibi görünüyordu, cildime uygun olmayacağını düşündüm.

  11 mayıs 01:29

  103. Ben geçen hafta perşembe günü sipariş etmiştim dün alabildim paleti. İndirimde 100 tl den 40 a düşmüş bu yüzden değerlendirdim. Bir süslü yazmıştı far paleti aldığını, onu görüp aldım. 

  Benim bugüne kadar tek bir far paletim oldu o da urban decay basic paleti. Malum 5 renk var birini paleti düşürüp kırmıştım. 2 yıldır neredeyse hep smokey makyaj yapmıştım. Hala da çok seviyorum o paleti ama ilk iki renk baya bitmek üzere, üzülüyorum. Başka hiç farım olmadığı için buna yöneldim. Malum high end fiyatları ortada. Medyaya da ekleyeceğim genel olarak renkler güzel. Bir kaçını kullanacağımı hiç sanmıyorum ama gözlerim sarı renkte olduğu için bu renkler beni açar diye düşündüm. Renk vermesi kolumda swatchlarken başarılı değil gibiydi. Yüzüm henüz kirliyken denedim (uykudan uyandığımda) iyi gibi geldi renk vermesi. ANcak fırçaya bularken farı çok tozutuyor. Kimse yanlış anlamasın dediğimi ama urban decay kadar iyi bulamadım yapısını. Yani burda da high end ürünlerin yine daha güzel olduğunu düşünüyorum. Ama alamıyorum çünki hepsi çok pahalı.

  Sürdüğüm yere çok fazla yayılıyor ve bilmiyorum nasıl tabir ederim çamurumsu duruyor. Tam anlatamadım ama urban decay farlarındaki hafiflik yok. Çok dağılıyor gibi. Yani fiyatı nispeten bu palete göre uygun olduğu için çok sorun etmiyorum. Henüz sadece temiz bir cilde deneyemediğim için gözlemlerim suan için bu şekilde.. daha uygun bir zamanda deneyip yine yorumlayacağım. Ben biraz göz makyajı konusunda da başarısızım aslında. Toprak tonları kullanırken yaptığım hataları telafi edebiliyorum ama renkli farlarda zor gibi :)

  23 nisan 12:54

  102. Her renginde tester olmaması sebebiyle tarte shape tape muadili gösterilen kapatıcısından tenime uygun rengi henüz bulamadığım marka.

  1 şubat 18:58

  101. Müşteri hizmetleri efsane, çok ilgililer, sizi asla mağdur etmiyorlar. Bir yanlış anlama sonucu kozmetik yasağı kalktı sandım (gizlinot: okuduğum bir yorum ve bir youtube videosu yüzünden) Revolution X Petra far paletini almış bulundum ve ne yazık ki gümrükten geri döndü. Sorunsuzca para iademi aldım.

  31 ocak 21:47

  100. Verrrr hev yu biinnn oll may laaayf. Cidden nasıl bunca zamandır fark edememişim seni sevgili revolution, bu da benim ayıbım olsun. Makeup fixing spreyi harika, farları kaymakk gibi anında renk veriyor ışıltılılar tak diye göze oturuyor, kapatıcı deseniz kendisinden daha iyi uygun fiyatlı hiçbir kapatıcı görmedim. Cidden essencedaki abartılı fiyat artışından sonra gerekirse 20 lira fazla koyarım ama çok daha kaliteli bir ürün kullanmış olurum. Sonuç olarak I love revolution.

  18 ocak 22:16

  99. gratis getirse de rahatlasam dediğim markadır

  7 ocak 19:43

  98. Luxury banana powderını alıp bin pişman olup çöpe attığım pudradır. Sebebine gelecek olursam göz altına kullandığımda resmen gözümün altını kaşındırdı,kuru kuru gösterdi,çizgilere doldu mahvetti.rengide acaip sarı oldu asla sevemedim.

  7 ocak 18:29

  97. Far paletlerindeki renklerin güzelliğine aldanıp birkaç adet biriktirmiş bulundum fakat hepsi paraben yuvası. Farları fırçalarla sürmeye çalıştığımda göz kapaklarıma yeterince renk vermiyor, parmağımla sürdüğümdeyse renkler palete sıkışıp kalıyor, özellikle pırıltılı olan farların sadece simleri yapışıyor. Tekrar kullanmak istediğim renklerin üzerini her makyajdan önce kazımak zorunda kalıyorum. Almadan önce iki defa düşünmek gerek.

  6 ocak 20:13

  96. arkadaşıma güvenip bu markanın far paletini satın aldım arkasına bile bakmadan açtım paleti elimde denedim falan zaten indirim de vardı çok cazip gelmişti. arkasını bir çevirdim maşallah parabenler falan havada uçuyor. gözümde çok güzel durdu, renkleri yapısı falan bayağı güzel ama ayda yılda bir kullanırım ya da parabenlere göz yuman arkadaşıma veririm diye düşünüyorum üzdü açıkçası.

  30 kasım 2018 21:04