yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • medya (22)

  108. Far paletlerini aşığım. 4 adet far paleti mevcut ben de shshhs. Renkleride çok güzel.

  2 haziran 12:39

  107. Far paletleri gerçekten inanılmaz ve çok uzun süre gidiyor.Renk,fiyat ve performans olarak bence çok başarılı.

  2 haziran 11:51

  106. Keşke her ürününü getirseler dediğim marka özellikle ordinary'nin aha bha peeling ürününe muadil olan ürünü... 

  2 haziran 04:16


  105. türkiye'deki üç büyük güzellik ve bakım mağazalarını kaplamış über marka. kendileri ve i heart revolution watsons'ta diğer yan markalarından makeup obsession gratis'te son olarak revolution pro rossmann'da, hangisine girsem onların ürünlerine saldırıyorum düşününce bile param gitti...

  1 haziran 18:38 1 haziran 18:38

  104. sitesinde bulunan ancak ülkemize gelmeyen bazı far paletlerine bakarken kendimden geçtiğim markadır. şöyle örnekler vereyim gözler gönüller şenlensin:

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/colour-book-shadow-palette-cb04/1168533.html colour book shadow palette - cb04) (gizlinot: bu palet ülkemize gelsin, mor manyağı bir insan olarak, evimi satar alırım herhalde, 33 yıllık hayalimin somut hali, swh)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/tasty-palette-coffee/1150019.html i heart revolution tasty coffee palette)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/fruit-and-nut-chocolate-palette/1170154.html i heart revolution fruit and nut chocolate palette)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/revo-pooches-palette/1170123.html i heart revolution Revo-Pooches Palette) (gizlinot: sadece ambalajın güzelliği diyorum, başka da bir şey demiyorum.)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/reloaded-jewelled/1150903.html revolution reloaded jewelled palette)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/forever-flawless-eutopia/1165693.html revolution Forever Flawless Eutopia palette) (gizlinot: yine bana ev sattırabilir nitelikte bir güzellik...)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/colour-focus-palette-rock-and-royal/1155311.html Colour Focus Palette Rock & Royal palette) (gizlinot: buna evimi satmam da arsamı ipotek ederim, swh)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/revolution-pro-x-lan-nguyen-grealis-ultimate-artist-palette/1149952.html Revolution Pro X Lan Nguyen Grealis Ultimate Artist Palette) (gizlinot: al bunu nereye istersen seyahate git paleti)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyes/eye-glitter-and-foil/pressed-glitter-palette-diva/1120654.html revolution Pressed Glitter Palette Diva palette) (gizlinot: buna sadece glitter olduğu için evimi satamam, yoksa en az üç ay ekmeksiz bıraktırır, swh)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/fantasy-makeup-pigment-palette-unicorn/30165.html revolution Fantasy Makeup Pigment Palette Unicorn palette) (gizlinot: yurt dışında yaşayan ve benim gibi mor seven başka bir kozmetik meraklısı hanımefendinin bu paleti 4 euro karşılığında satın alabilmesi hususu, mutluluk mu hüzün sebebi mi bilemediğimdir.)

  (link: https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/snow-globe-palette-arctic/1136969.html revolution Snow Globe Palette Arctic palette)

  25 aralık 2019 15:20 25 aralık 2019 17:08

  103. 2 tane far,1 tane de allık paletine sahip olduğum marka. gerek gramajları gerek pigmentasyonları gerekse fiyatları açısından her türlü çok başarılı buluyorum. artık pahalı markalara yüzlerce lira bayılmaktansa bu markanın ürünlerini tercih ediyorum. ismi itibariyle de çekmiyor değil tabii (gizlinot: swh) kısacası bayılıyoruz efenim.

  14 eylül 2019 12:39

  102. Anlaşılan Alexis stone'la iş birliği için hacklenmiş mizanseni yapan markadır. Rez aldım, ne çıkacak merakla bekliyorum.

  13 eylül 2019 20:32


  101. Bu markanın Focus & Fix Eye Primer far bazını kullanıyorum uzun süredir. İlk ve tek far bazım olduğu için başka markalarla kıyaslayamayacağım ama ben oldukça memnunum kendisinden. Toz far sürdüğüm zaman normalde bir saat içinde yok olur gözlerimden. Bu ürün bu süreyi epeyce bir arttırdı. En azından 4-5 saat daha duruyor gözümde farlar. Artık kremsi, kalem formdaki ya da Inglot farları gibi gözden kolay çıkmayan farları tercih ettiğim için çok ihtiyacım olmuyor kendisine ama farların rengini kesinlikle daha belirgin hale getirdiğini ve canlı gösterdiğini düşünüyorum.

  I Heart Revolution'dan da bir far paleti almıştım geçenlerde. Paketi çok güzeldi çikolata gibi görünüyordu. Ancak farların kokusunu hiç sevmedim öksürük şurubu gibi kokuyorlardı. Pigmentlerini de çok başarılı bulmadım. Kullanamadığım için bir arkadaşıma verdim. O memnun kaldı mı bilmiyorum.

  28 ağustos 2019 20:32

  100. Far paletleri çok çeşitli ve güzel görünüyor. İ heart revolution serisinin ambalajları da çok hoş. Ama o serideki ürünler çok fazla sim barındırıyor. 

  Revolution iconic far paleti almıştım, güzeldi yapısı. Sonra 3lü kontür highlighter allık paletini aldım. Bronzer haricindeki ürünler beni tatmin etmedi o palette. Geçenlerde de meşhur kapatıcısına baktım ama çok pudralı gibi görünüyordu, cildime uygun olmayacağını düşündüm.

  11 mayıs 2019 01:29

  99. Far paletlerini çok çok başarılı buluyorum.Göz makyajıyla uğraşmayı seviyorsanız kesinlikle paletlerinden edinmelisiniz bence.Zaten çok çeşit var, hangi paleti alacağınıza karar veremiyorsunuz.Pigmentasyonları bir drugstore ürüne göre muazzam, dağılması, kalıcılığı da aynı şekilde.Tek sorunu biraz tozutması olabilir ama benim için büyük bir sorun değil bu. Cilt ürünlerini henüz deneyemedim onlar hakkında bir şey diyemem ama farları fiyat/performans açısından muhteşemler.

  11 mayıs 2019 01:13