girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (225)
  • medya (3)

225. bana göre yedi ölümcül günahtan biridir. Ne kadar yorgun olursam olayım o yüz temizlenecek gibi baskı yaratmışım herhalde üzerimde, bazen uyuyakalsam bile gece uyanıp temizleyip yatıyorum. Cildimin temiz olduğunu hissetmem lazım, yoksa beni çok huzursuz ediyor.

15 mart 12:41

224. Ertesi sabah alt ve üst kirpik diplerinde en az 1 veya 2 tane küçük iltihap bezesi çıkarttığı için asla yapamadığım eylem. 

15 mart 10:02

223. Nasıl yapıyorsunuz bi eziyeti kendinize. Yastığınız falan da leş gibi olmuyor mu?. Sızmış olmam lazım ki bu max 2-3 kez başıma geldi. Gece ya da sabah uyanırsam asla devam edemem kalkar temizlerim makyajımı geri uyurum. 

14 mart 22:06


222. cildin sormaz mı ahirette, bana bunu nasıl yaptın diye...

13 mart 23:01 13 mart 23:05

221. ne makyajımla ne de lenslerimle bir gün dahi uyumamışımdır. düğününden sonra bile üç yüz saat makyajını silip, gözkremini bulamadı diye dertlenen bir insanevladıyım ben! üşengeçliğini bir bunda yapmamalı insan bence

13 mart 22:57

220. Yengemin kız kardeşinin cildinde çok fazla leke olduğu için uyurken bile en kapatıcı fondotenini sürer öyle uyurdu. Ona dair hatırladığım tek şey yastık kılıfı herhalde. 

13 mart 18:08

219. yaklaşık 1 yıl öncesine kadar benim de aşırı sarhoş geldiğim veya mutsuzluktan geberdiğim geceler yaptığım eylem. ne zaman makyajla uyusam yastık kılıflarıma çarşaflarıma simsiyah eyeliner ve rimel bulaşırdı, ne kadar yıkansa da geçmezdi. (makineye attım, elde yıkanırsa geçer mi bilemem.) ayrıca ertesi sabah mutlaka 1 sivilce çıkarmış olurdum. şimdiyse ne kadar sarhoş gelirsem geleyim yıkıyorum ve elimden geldiğince çıkarmaya çalışıyorum. ertesi sabaha kalan sarhoşluk pişmanlığını da bir nebze azaltıyor. kendimi iyi hissediyorum.

13 mart 17:52


218. Kendimle ilgili bu hayatta belki övünebileceğim başka şeyler de vardır ama içlerinden biri favorim olsaydı makyajla asla uyumamak olurdu. çok sarhoş olduğum zamanlar oldu ( diğer övüneceğim şey de alkolü 5 yıldır bırakmak oldu sebebi ise tamamen karaciğerime duyduğum büyük sevgi) çok depresif gecelerim oldu ama ben hiç birinde o makyajla uyumadım uyuyamadım. Hiç birimiz kaderimizi kendimiz belirlemiyoruz bugün yarın ne olacağımız belli değil elbette ama bize verilen cilde, organlara, ruha iyi bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Tevekkül bizden takdir Allah'tan..

13 mart 15:54

217. Akşam eve geldiğim gibi makyajımı çıkartırım, rahat edemem. Bazı günler erken geliyorum iki dakika kestireyim diyorum oluyor 3 saat. Bu zamanlar dışında hiç makyajlı uyumam. Yalnız maskaralı uyuyunca kirpiklerim inanılmaz kıvrık uyanıyorum sjshıs (göz altı kapatmak dışında ten makyajı yapmıyorum)

13 mart 08:02

216. mutsuzluktan ölmek üzere olduğum gecelerde yaptığım eylem. böyle günlerde eve gelip, yatağa balıklama daldığım ve derinliklerde kaybolduğum için, kaç yastık kılıfı feda ettim rimellere ah ah.

13 mart 00:12 13 mart 00:13