girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (391)
  • medya (8)

391. The balm nude tude paletindeki sleek rengiyle hem kaşımı dolduruyorum, hem de hafif eyeliner istediğimde kullanıyorum.Yorumlarıma gelecek olursak hiçbir kaş farı bu kadar doğal durmuyor bende, eyeliner gücüne desen diyecek lafım yok.Seviyoruz kendisini

21 eylül 00:16

390. İçinde bordo/kahve, kızıl/kahve dudak kalemlerimi göz kalemi olarak kullanıyorum. Tam istediğim görüntüyü sağladıkları için uzun süre vazgeçemeyeceğim gibi geliyor.

21 eylül 00:14

389. essence hot chocolate'la kaşlarımı doldurarak yaptığım şey. hem gözüme hem kaşıma kullanıyorum, burada methedildiğini görüp almıştım. canım kalem.

21 eylül 00:07


388. renginin dudağımda duruşundan hiiiç haz etmediğim bir kalem ruju misler gibi far olarak kullanıyorum hatta asıl işlevi farmış da söylememişler gibi.

21 eylül 00:05

387. Baya ölü gibi görünmeme yol açan nude rujumun üstüne kahverengi bir farı parmağımın ucuyla azar azar dokundurarak gayet güzel bir renk elde ediyorum. Ama tazeleme sıkıntısı olduğu için her zaman yapmıyorum. Bir de çok ıslak bi ruj olmaması lazım bence, çamurlaşabilir. Makyaj malzemesi sayılmaz belki ama işe yaramaz şeffaf bi lip balmınız varsa onunla da highlighter öncesi baz yapabilirsiniz, iyi tutuyor. Hatta highlighter sürmediğiniz zaman bununla hafif parlaklık verebilirsiniz. Sır değil yani yapan vardır mutlaka ama yazmak istedim. Allıkları bronzerları hepimiz far yerine kullanıyoruz zaten.

20 eylül 22:27

386. Siyah keten pantolonumun paçasına çamaşır suyu sıçradığında siyah eyelinerla boyayıp günü kurtardığım olmuştu

20 eylül 14:18

385. Bir nevi makyaj malzemesi sayıldığından ötürü bu başlığa yazıyorum. Normalde fondöten ya da likit ten ürünlerini uygulamak için kullanılan kaşık formlu fırçaları temiz iken; uygulanan bölgeye fazla gelen veya lök diye yapışan allık, aydınlatıcı, kontür, bronzer vb. Toz ten ürünlerini iyice dağıtmak ve fazlasını temizlemek için kullanıyorum.

20 eylül 14:07


384. Metalik farları, highlighter olarak kullanıyorum,

Pudra rengi farları göz altı sabitlemek için, küllü kaş farını kontür için kullanıyorum.

20 eylül 00:32

383. Göz farlarını saç tebeşiri olarak kullanırım. Sprey ile sabitleyince çok hoş oluyor. 

20 eylül 00:04

382. Çok risk almiyorum bu konuda galiba ben,sadece begenmedigim aydınlatıcı, allık gibi toz formdaki urunleri far olarak kullanıyorum bazen ama ruju yanağıma sürersem o yağlı doku hiç çıkmayacakmış gibi hissediyorum

19 eylül 14:21