girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (493)
  • medya (48)

493. bittikçe aldığım essence transparan pudralarım her seferinde kendiliğinden veya yere falan düşerek kırılıyor. ben de kutusunu dikkatli yerlere koyarak, yanımda taşımayarak toz pudra gibi kullanmaya devam ediyorum hep. geçen elimde yine paramparça pudram var. aceleyle makyaj yapıyorum. elimdeki fırça yere düşünce ve ben de direk almaya eğilince... işte öyle rahmetli oldu canım pudram.

bugün 02:46

492. yillar once Gosh markasinin yuvarlak 4 renkten olusan bir alligini almistim acayip bir hevesle, aldigim gun kirilmisti oldukca hafif bir sekilde dustugu halde, hic kullanamadim.

bugün 02:38

491. Makyaj malzemesi değil ama avene anti aging sun care krem zaten ulaştığında çalıştırmak için 15 dk uğraştığım pompalı kapağı, nihayet birkaç damla ürün vermişken elimden kayıp düşerek, pompanın komple ayrılıp, yerinden çıkması. Güneş kremlerimi mütemadiyen düşürürüm ama hayatımda gördüğüm en dandik ambalaj bu. Cleanence da var elimde. Yani öyle bir ambalaj varken neden böyle saçma bir ambalaj tercih etmişler bilemiyorum.

dün 18:22


490. benim onu almış olmam. zira mevcut sakarlığımla elimde olup da zarar vermediğim makyaj malzemem çok az. :(

17 kasım 23:38

489. Az önce pastel allığımı elimden düşürmek suretiyle paramparça ettim :(

ilgili medya:
1
8 kasım 16:01

488. elimdeki bütün wet n wild ürünlerinin kapaklarının durup dururken elimde kalması. bir de organizerde sabit duran wet n wild allığı bir gün açtığımda kırık bulmuştum.

6 kasım 02:01

487. bütün dramatik kazaların yanında eminim ki biraz olsun uzun tırnağı olan her kişinin mutlaka en az bir ürününde tırnaklanma izi vardır. 

6 kasım 00:11


486. İlk far paletim, çocuklarıma miras bırakmak istediğim far paletim, maybelline the blushed nudes, elimden düştü ve içindeki bütün farlar kırıldı, dağıldı, birbirine karıştı. Olduğu gibi çöpe gitti.

Edit: neden bu kadar eksi?? Anlam veremedim.

5 kasım 21:21 5 kasım 21:56

485. Birkaç gün önce Maybelline gone griege rengi ruj aldığımı ve soğuk tonlu griye dönük rengini ne kadar sevdiğimi ilgili başlıkta yazmıştım. Sabah süreyim dedim ve açınca şok oldum çünkü ruj yoktu. Acaba bitirdim mi ruju diye kendimi sorguladım. Sonra bir baktım ki ruj olduğu gibi kökünden çıkıp kapağın içine girmiş. Çıkarıp hemen yerine oturttum; ama artık güvenmiyorum kendisine.

5 kasım 21:11

484. Bu ara sürekli kullandığım nars allığımı hiç düşürmeden kapağının kenarı nasıl kırıldı anlamadım. şimdiki hali hiç sağlam değil pıt diye açılıyor. çantaya gözüm kapalı atamayacağım bundan sonra.

5 kasım 18:38 7 kasım 01:11