girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (94)
  • medya (3)

94. Bugün can sıkıntısından evin bir köşesinde duran modele yaptım. Hatta kesmedi bir de elbise yaptım üstüne tek parça tülden. Benim hoşuma gitti sözlük before after paylaşıyorum :)

ilgili medya:
3
12 ağustos 00:05

93. resmen terapi 

10 temmuz 20:51

92. Bayıldığım eylem. Ben ama daha iyisi. Fondöten sürdüğümde o eşit cilt, gözleri farları kullanarak renklendirmek(gizlinot: far karıştırmak ayrı bir zevk), yanaklara verilen pembe efekt, bronzer ile yüzü ısıtmak. Yüzümün en sevdiğim bölümü olan dudaklarımı renklendirmek.(gizlinot: zevke geldi) Benim ama çok daha güzel görünüyorum. Aynada kendimi seviyorum resmen makyajlıyken.(gizlinot: swh) Derdimi tasamı unutturuyor. Rahatlıyorum. Hangi renkleri birbirine karıştırıp kullansam diye düşünmek, farklı renk kombinasyonları kullanmak harika. Ruh halime göre bugün yüzümde ışıltı istiyorum, parıl parıl parlayayım da diyebiliyorum mat olsun, renkler ile daha rahat oynayayım da. Makyaj yapmak güzeldir güzel.

10 temmuz 19:54


91. Temizlenmiş, ölü derilerinden arınmış ve nemlendirilmiş bir cillte kesinlikle çok daha güzel duran uygulamadır. Makyajınızı ister az yapın ister çok, isterseniz hiç yapmayın ama mümkünse cildinizi arındırın ve nemlendirin; makyaj yapınca inanın çok fark ediyor. Cilt pütür pütür veya dolu gözenekli bir haldeyken makyaj ile bunlar çok daha belirginleşiyor, mesele çok kapatıcı veya az kapatıcı ürünler değil yani öncelikle. Önce hazır bir cilt ve sonrasında cilde yeteri kadar, yormadan ve yedirilerek uygulanan makyaj ile tam istediğimiz gibi bir görüntü oluşuyor. 😇

24 mart 23:06

90. yüzünde kaç kilo makyaj var diye soranlara, sanane lan tırrek makyaj yapmak benim göz bebeğim demek istiyorum çünkü makyaj yapmak sonsuz<3kalpkalpkalp ben.

24 mart 22:59

89. Çok seviyorum sözlük, Resmen terapi.

24 mart 22:28

88. Yapıyorum yakışmıyor, yapmıyorum ölü gibi gözüküyorum. Ne yapacağımı şaşırdım gerçekten. Artık bi bb krem bi rimel bi ruj sürüyorum sadece. Nasıl olsa ne yaparsam yapayım bir şeye benzemiyorum

24 mart 21:00


87. Erkeklerin onlar için yaptığımızı düşündüğü, oysa kendimizi iyi hissetmek ya da sadece yapmak istediğimiz için yaptığımız eylem. Ayrıca ''erkeklerin en sevdiği renk ruj'' ''erkeklerin kadınlara en çok yakıştırdığı makyajlar'' ''erkeklere itici gelen detaylar'' gibi saçma sapan yazıları gördükçe inadına yapasım geliyor her birini. Ne yani siz itici buluyorsunuz diye eyeliner çekmeyeyim mi? Ya da siz çekici buluyorsunuz diye 7/24 kırmızı ruj mu süreyim? Canım neyi sürmek isterse, neyi yapmak istersem onu yaparım sadece ''kendim'' için, senin için değil.

24 mart 01:50 24 mart 01:50

86. herkesin hayatına kimse karışamaz'dır

19 mart 12:50

85. insanların makyaj yapmayla derdi ne anlamıyorum. çatır çatır da yapıyorum. her gün yapıyorum. insan içine çıkıyorum kendimi iyi hissetmem lazım. başkalarının doğal halimi beğenmesi vs. umrumda değil. ben memnun değilsem istersem her gün instagram makyajıyla gezerim. yüzümü güzel temizledikten ve cildime uygun düzgün ürünler kullandıktan sonra gerçekten kime ne ya?

Neden bu kadar sinirlendiğimi de söyleyeyim. ekşide ve twitterda sürekli bununla ilgili saçma sapan şeyler görüyorum. eleştire eleştire bitiremediniz şu kadınları gerçekten. koca koca adamlar kadınların sürdüğü fondötene ruja falan takmış kafayı, çok garip yani. işyerinde de böyle kendini bilmez tiplerle karşılaşıyorum. yok bi kova fondöten sürüyormuşuz da, koyu renk ruj süren kadınları erkekler sevmezmişte. sevmesin, hayatımızda bir şeyi de kendimiz için yapalım nolmuş yani.

ömrümün sonuna kadar bıkmadığım sürece yapacağım şey. çokta güzel yakışıyor kadınlara. doğallıkta güzel, makyaj da güzel. kim neyi seviyorsa onu yapsın. kendini iyi hissetmek kadar güzel birşey yok çünkü.

19 mart 11:04