girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (0)

86. Yapmayı çok seviyorum, çünkü hobi gibi bir şey benim için gerçekten rahatlatıyor. Ama temizlemeyi ve cilt bakımını da aynı oranda seviyorum. Burun ve yanaklarımda geniş gözeneklerim var, cildimde sivilce izleri de var kızarıklıklar da var ama kendimizle barışık olalım, makyajsız havuza, okula, gezmeye gitmişliğim çok. Kendimizi sadece biz beğensek yeter, o zaman zaten herkes beğenir. Biz beğenmezsek de istersek çok güzel giyinelim hoş makyajlar yapalım, taşıyamayız eğreti durur. Hepimizi çok seviyorum, hepimiz çok güzeliz bence <3

dün 21:18

85. sallana sallana yaptığım makyajla acele yaptığım makyaj ölümüne kapışır.

dün 21:14

84. yapması ne kadar güzel ise çıkarması o kadar eziyet benim için. hele eve yorgun dönmüşsem bunu yapmak o kadar zor bir hal alıyor ki...

dün 16:14


83. Sabahın körü ve karanlığında kalkınca üşendiğim eylem. Ama heves ettiysem(hehe) ve özel gün olursa dikkatli bir şekilde yapmayı çok severim. Zaten özel gün makyajı da herhangi bir gün yaptığım gibi bende, Tek fazlası fondoten.

dün 12:59

82. Benim için renklendirmektir. Çeşit çeşit renklerin yüzümde olmasını seviyorum, kapatıcı, fondöten tarzı şeyler olmasa da olur benim için. Yüzüm oldukça problemli olsa da kapatmak amacım hiç olmadı ama mesela ruj sürmeden dışarı çıkmıyorum.

dün 10:44

81. Çok seviyorum her ne kadar bebişimle ilgilenirken eskisi gibi yapamasamda onları dolabımda görmek bile yetiyor.Makyaj bana göre bir kadını kendine getiren,mutlu eden ve rahatlatan gayet güzel bir buluş!

dün 09:19

80. Bazen pamukta kalan üç kirpik ile küfür ettirendir.

dün 02:38


79. Bazı günler içimden hiç gelmese de sırf almışım yığmışım bu kadar ürünü ben yapmayayım da kim yapsın diyerek bir görev bilinciyle yaptığım.. 

dün 02:27

78. sağlıklı görünmek, sivilceleri lekeleri kapatmaktan çok daha öte bir şey benim için. Ben farlarıma bakarken bile mutlu oluyorum. Makyaj yaparken eğleniyorum canım o gün ne sürmek isterse onu sürüyorum. Bir hafta yapmayınca özlüyorum bile.. makyajı çıkarmak ise bana zor gelmiyor eve gelir gelmez ilk işim yüzümü temizlemek oluyor.

dün 01:23

77. Onsuzken rahat onluyken de iyi hissettiğim bir gerçektir.

Kaldı ki Sabah rutinimin en eğlenceli bölümü . Yüzümü yıkayıp, nemlendiricimi sürerim. Onun emilmesini beklerken saçımı düzeltirim. çok uzun sürecekse saçım, en azından yarısına kadar yapar, kalanını kuş yuvası yapıp tepeme toplarım. Kalan yarısını makyajdan sonra tamamlıyorum. Niye mi? Bilmem, şekillendirmeden sonra öne eğmeli, spreyli kısımlar falan üşendiriyor herhalde, ondan dolayı makyaj ertesine bırakıyorum. He ne diyordum? Nemlendirici emildikten sonra önce kaşlarımı boyamakla başlıyorum, en son rujumu sürerek bitiriyorum makyajı. Günlük makyajım 15 dakika sürer ortalama. Harcadığım her dakikaya değiyor zaten. Vaktim varsa ruju sürmeyip kahve keyfi yaparım falan... Sabahları kendi kendime epey eğleniyormuşum ben ya. :)

16 mart 22:00