girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (698)
  • medya (28)

698. (bkz: tutunamayanlar)

18 haziran 00:13

697. instagram yaz makyajı videosunda takipçilerine baya atarlı giderli cevaplar vermiş youtuber.

bir takipçisi "Bence artık saçına iyi bir bakım yaptırmalı ve eski rengine dönmelisin. çok kötü duruyor." yazmış ayşegül'ün cevabı "Saçıma çok düzenli bakım yapılıyor emin olun sizinkinden sağlıklıdır. teşekkürler." 

saçlarının sağlıklı hali bu mu? pişmaniyeden hallice olmuş yanık saçlar.takipçisinin saçlarını görmeden böyle bir cevap vermesi de komik.youtube'dan en kısa zamanda silinir umarım.

17 haziran 01:14

696. Instagram makyajının yaz versiyonunu yaptığı makyajı keşfetimde çıkınca bir göz atmak istedim. Videoyu izlerken bir yandan da yorumlara bakıyordum ve dikkatimi ayşegülün verdiği cevaplar çekti. Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama çok agresif. Geneline cevap vermiş ve bu cevaplar çoğunlukla sert bir şekilde verilmiş .Yorumlar arasında hoşa gitmeyecek tarzda eleştirilerde var evet ama gayet naif ve kibar söylenenlere bile ters cevap vermiş sanki. kendisine karşı bir sevgim veya nefretim yoktu ama bu hareketi beni ciddi anlamda itti kendinden.

ilgili medya:
2
16 haziran 02:31


695. kanalı için yeni isimler bulduğum youtuber:

"falmıdedin"

"astrolojimidedin"

"reklammıdedin"

aklıma daha orijinal bir şey gelirse editlerim.

13 haziran 10:40

694. Trt fm’in nostaljik  bir reklam cıngılı vardır hani “rek-lam-lar” diye hah işte videoların başına bunu koysun artık.Ne zaman ara verip ortaya tekrar çıkıncaa,çok samimi bir hava verdiğini sanıyorya değil işte,buram buram yapmacık.Reklamcı olarak hayatına devam etse çok daha radikal bir karar olcak kendi için.Bu sektörde ya çok samimi olacaksın yada çok iyi samimi rolü yapacaksın malesef,yoksa kimseyi kandırmanın alemi yok kız kafası kahve sohbeti bla bla..

12 haziran 01:13

693. ilk makyaj videoları izlediğim zamanlarda tesadüfen rastladığım kanalında uygun fiyatlı ürünlerle üniversite makyajı yaptığı videosu ilgimi çekmişti. başında da videonun sonunda çok hayati bir tavsiyede bulunacağım sakın kaçırmayın falan demişti. ben de video zaten ilgimi çekmiş baştan sona atlamadan izleyeyim bari dedim. makyaj bitince videonun sonunda sakın ha zinhar unutmayın yakışıklı çocuklar okulun ilk günü asla okula gelmez dedi asfsagdad. ne bekledim ne geldi. hatta ekledi vasat tiplere yüz vermeyin, çok samimi olmayın kimseyle sonra yakışıklı çocuğu gördü bizi unuttu derler dedi. ne gadan önemli bir tavsiye ya keşke üniversiteye yeni başlasaydım diye düşünmüştüm. sonra takip etmedim tabi ki. çünkü bir erkek aynısını kızlar için düşündüğünde ne kadar itici geliyorsa bu da aynı şekilde iticiydi benim için. insanları güzel/yakışıklı ve diğerleri diye ayırmak çok saçma. bir de bir insan karşı cinse sadece "yazar" mı? sadece arkadaşlık kurmak istemesi mümkün değil midir? çok sonraları bir daha rastladım. kız muhabbetiydi sanırım videonun başlığı tam hatırlamıyorum. orada da yırtıyordu kendini ilişkinizin bitmesi dünyanın sonu değill!!! diye. tamam da değil zaten? kızlar erkekler için mi yaşıyor anlamadım ki.

7 haziran 20:37

692. saçlar ayşegül,saçlar..

o ten rengine lütfen hak ettiği saç rengini ver artık,kahırlarından dile gelip konuşacaklar yakında.

7 haziran 06:34


691. büyük ihtimalle linç yiyicem amaaa, ben ayşegülün videolarını izlemekten keyif alıyorum ya. yani sohbeti komik geliyor bana, söylediği her şeyi ciddiye almıyorum çünkü o da ciddi söylemiyor çoğunu bence. yaptığı makyaj için izlemiyorum zaten boş zamanımda sohbetini dinlemek için açıyorum

hatta youtubeda 5 ay ortadan kaybolup döndüğünde haftada 2-3 video atıp tekrar ortadan kaybolmasına üzülüyorum diyebilirim.

14 mayıs 00:14

690. dön artık şu gri saçlardan dön. bronzlaşmaya müsait çok güzel bir tenin ve saç rengin var. ilk üç gün ben de destekledim tarz değişikliğini fakat dön artık. yakışmıyor işte. değişiklik insanlara iyi geliyor anlıyorum fakat doğal halin bu halinden kat kat güzelken neden bu kötülüğü yapıyorsun kendine?

çevrende hiç mi kimse yok, "ayşegülcüm bronz ten, siyah saç efsane duruyor sende." diyen. bence youtube'da da olmuyor artık. demek ki hevesmiş sendeki geçmiş. özüne dön bence ayşegül. gerçekten kaybolmuş vaziyettesin. umarım kendini bulursun. çünkü iyi niyetli biri olduğunu düşünüyorum.

12 mayıs 12:44

689. çil yaptığı videosunu izledim. çiller hiç olmadı. sanki fondöteni falan da hiç olmadı pütürlü durdu. gri saç da olmamış. sayfasında tanıtımını yaptığı videoda doğal saçlarıyla çok güzel. neyse bu tarz renkler zaten ömür boyu kullanılmıyor. genelde eleştirilmiş ama bende onun eleştirdiği bir bölüme hak vermek istiyorum. şu makyaj yapan kadınları över gibi görünüp aslında alttan alttan üstünlük taslayan tipler. ayy sabah ben derse zor uyanıyorum sen makyaj yapıp gelebiğliyorsun helal olsun valla, ay ben hiç anlamam sen bilirsin bu rimel fırçasını noluyor şimdi ^.^ kesin çevrenizde vardır bu tipler ve bunların amacının sizi övmek olmadığı hemen anlaşılıyor. neyse hoşlanmıyorum bu makyaj yapan kadınlar boştur ben kitap okurum sadece bi ruj sürer çıkarım tiplerden. sana da hak verdim ayşegül

11 mayıs 17:25