girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (731)
  • medya (35)

731. instagram'a reklam vermeye başlamış, sürekli sayfama çıkıp duruyor; demek ki o da bu işleri ciddiye almaya başladı. takipçi ve beğeni yoksa bedava ürün de yok tatil de para da...

31 temmuz 21:11 ed.1 ağustos 09:19

730. biri kendisine mizahı bırakmasını söylesin

ilgili medya:
1
30 temmuz 09:19

729. son zamanlarda bir seksi olma çabası var. tarzını bu yöne çekmek istiyordur onu eleştirmem. bazı fotoğraflarında o etkiyi yakalarken çoğunda olmuyor bence. (link: https://www.instagram.com/p/BkiQMF4nPZy/?utm_source=ig_web_copy_link şu fotoğrafını) çok beğenmiştim mesela. diğer fotoğraflarda seksi olayım derken doğallığını hep kaybetmiş, doğallığı kaybedince de o hava oturmuyor üstlerine işte eğreti duruyor.

ama ne yaparsa yapsın içindeki ayşegüle dur diyemeyip güzelim mayonun içine ten rengi külotumsu bir şey giymiş. üstelik bir de ben popişim temalı erotik bir poz seçmiş. hayır içini göstermesin diye giydin bari içine sakla. ne biliyim gözükmeyeceği şekilde poz ver. o kısma tam çantan denk gelsin gözükmesin mesela. bu arada içine giydiği şeyin mayo olduğunu tahmin etmek zor değil ama görüntü olarak külot giymiş duruyor problem o.

ben ayşegülü çok iyi anlıyorum aslında. ikimiz de hayatta aynı hataları yapıyoruz. ben de tıpkı onun gibi dönem dönem kafayı takıyorum bir şeylere. kendini oyalamak aslında bu. benim de instagramdaki bütün fotoğraflarımı silip (gizlinot: arşivleme diye bir şey olduğunu o zamanlar bilseydim keşke gitti bütün anılar....) cool fotoğraflarla sıfırdan profil yapmaya çalıştığım bir dönemim oldu. eleştirecek veya akıl verecek durumda hiç dğeilim ama en azından sorunun ne olduğunun farkındayım. bence ayşegül farkında değil.

29 temmuz 18:24 29 temmuz 18:28


728. o içinde olan şey mayo bile olsa göz var nizam var ,gerçekten hoş bir görüntü mü ? bu ablalarımız influencer + yeryüzüne inen son moda ikonaları oldukları için keşke böyle küçük detayları da düşünebilseler. külot veya mayo hiç önemli değil,benim eleştirmek istediğim nokta gerçekten güzel görüntü ortaya çıkmamış olması.  tanım: part time blogger,part time youtuber kişisi. 

29 temmuz 14:26

727. Bununla ilgili girdi yazan yazara da mesajla aktarmıştım ancak buraya da ekleyeyim;

Külot giymiş gibi gözüken fotoğraftaki ten rengi şey mayo arkadaşlar. iki üç resim geri giderseniz mayonun orijinal halini görebilirsiniz. Üstüne giydiği de tulumdan hallice bir şey anladığım kadarıyla ancak hem mayonun stili hem renklerin softluğu nedeniyle yanlış anlaşılıyor. Kendisini takip etmiyorum ancak külot giymiş yakıştırması yapmadan önce iki üç fotoğrafını incelemek daha sağlıklı. Güzel bir kombin mi? Değil, ama yerden yere de vurmadan bir bakmak gerekiyor.

28 temmuz 21:29

726. (link: https://www.instagram.com/p/BlxmEWonrnO/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1lu6ltl8fteey Şu), Şule'nin agent provocateur babydoll'ün içine seher yıldızı baksırı giymesinden sonra ikinci göz kanatan kombin vakası olmuş.

28 temmuz 21:15 28 temmuz 21:15

725. mm popoyu kuma banmalı foto diye açtım ama ten rengi smooth hipster kesim don çıktı, pentide 3 al 2 öde vardı ordan aldı herhal

(gizlinot: tanımsız gitmeyelim) fotolara filtre basıp epilepsi krizi geçirten youtuber

28 temmuz 19:51


724. ayşegül mayonun içine niye ten rengi dikişsiz külot giyip arkadan foto çekiyosun bacım kendine bunu neden yaptın

28 temmuz 18:26

723. Bir üstteki yorumunu son videosunu izlemeden yapmıştım genel olarak tüm YouTuber ve bloggerların değişmesinden dem vurarak fakat Ayşegül gerçekten fotoğraflarla yaşar olmuş gördüğüm kadarıyla. Tamam herkes güzel anlarının fotoğraflanmasını ister ama tekne ve happy hour kafasıyla bahsettikleri sadece fotoğraf çekip bunu göstermek için yaşamak. İşi bu diye düşünenler olabilir ama işi modellik falan da benim mi haberim yok. Eğer firmalar bunun için para ödüyorsa da kozmetik bitti kıyafet çılgınlığı başladı demektir.

28 temmuz 15:27

722. Eskiden çok tatlı ve samimi bulduğum YouTuber idi. Fakat bir şeyler oldu youtuberlık işini sevmemeye başladı gibi. Ya da para kazanmaya başladıkça samimiyetini kaybetti.

28 temmuz 13:54