girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (749)
  • medya (35)

749. ayşegül ne yaşadıysan, ne yaptıysan artık kendine gel. yeter artık özledik

dün 23:45

748. son astroloji rererö videosundan geliyorum, buz gibi delirdim videosu olmuş. eğitimdeki astrologmuş bişeyler, yok merkür retrosu falan. ciddi anlamda "yazık kimin çocuğuysa la" moduna soktu beni.

oysa daha önce bir radyo kanalında bir iş tecrbesi de vardı, keşke kendine yine maaşlı, sgklı ve sodexholu bir iş bulsa.

ama haybeden para kazanmaya alıştığından o tarz yerlerden alacağı 3-4 kağıt ona katiyen yetmeyecektir. sonuçta beleş givenchyler, benefitler dururken kim her sabahın köründe kalkıp işe gitsin değil mi?

acil şifalar :(

dün 15:42

747. kanalın adı makyajmıdedin fakat özellikle son zaman içerikleri tamamen mistik dünyayla alakalı. hayır gerçekten sebebi neydi ki? kendisini genellikle instagram keşfette görüyordum birkaç videosunu izlemişliğim var şimdide youtube önerilenlerde çıkmaya başladı bu tarz videoları. sanırım makyaj alanında tükendiğini hissederek kendini farklı bir alana uyumlamaya çalışıyor. 

dün 14:46


746. asla bitmeyen ve böyle giderse de bitmeyecek olan bir depresyonda kendisi. bunun sonu delilik ayşegül dikkat. toparla kendini.

dün 12:58

745. muhtemelen yakın bir zamanda, "süslü sözlükte hakkımda yazılanları okuyorum." başlıklı 'popüler' videoyu çekecek olan blogger.

dün 00:39

744. Kendisini artık takip etmiyorum ama hakkında yazılanlardan anladığım kadarıyla gözden düşen eski youtuber olarak ermiş sanırım. Salt ayşegül için söylemiyorum ama şu an çok popüler olan sosyal medya fenomenleri de ilerleyen yıllarda fincan kapatıp tarot kartı çektirmeseler bile vasıfsız alanlarda tutunma mücadelesi içine girecekler. Sürekli kendini yenileyen ve bir şeyleri hızla parlatıp hızla tüketen bir sektör uğruna mesleklerini, okullarını bıraktı bu insanlar. acıyorum desem yalan olur. (gbkz: benefit selin)'den gelen (gbkz: hediye)lerle high end kullanmazsa ölecek hastalığına yakalanan ablalarımız popülerlikleri sona erince ne yapacaklar acaba? Çünkü para vermeyi unuttular gerçekten. Ayşegül'ü snapchatte takip ettiğim dönem (gbkz: the balm meet matte trimony) paleti çıkmıştı ve Youtuberlar da bu paleti kullandıkları videolar yayınlıyorlardı. Bizim ayşegül de 60 lira mı ne verip almıştı da iki saat surat beş karış snap yayınlamıştı o kadar para verdim değer inş falan:d wtf? Neeğ??:d (gizlinot: bunu gelip yazdığımı hatırlıyorum başlığına:d) ee biz hep veriyoruz bu paraları ayşegül? Yani dostlar, türkiye'de youtube da b.ka sardı. Kozmetik sektörü, aç doyuran aşevi kılığında takılıyor bu topraklarda. Garip:)

13 kasım 23:34 13 kasım 23:45

743. Sen ki uluslararası ilişkiler oku sonra böyle şeyler yap. çok temiz delirdiğini düşünüyorum birisi de ayşegül sen napıyosun demiyor mu acaba kendisine. 

13 kasım 23:13


742. 40 yıllık(!) tarotçuyum, makyajmıdedin ve ece targıt yüzünden astroloji ve tarottan soğudum. spiritualizmi sadece bir ego ve tarz meselesi için aksesuar gibi kullanıyorlar. gerçekten böyle insanlar yıldırdı. bir de kendini uzman sayanlar her sene farklı astroloji kolları uyduruyorlar bu yüzden, o ayrı konu.

melek kartları vs kapitalizmin bir ürünü. materyalist bir spiritualizm yaşıyorlar kendi içlerinde. saçını değişik bir renge boya, 3-5 tane kristal taş al oradan, ablama bir de tarot marot karışık birşeyler verelim, al sana mis gibi bir 'guru'...

atıyorum dudağa koyu ruj sürüp siyah kıyafet giydiğinde 'neden siyah mesela güzel kız anlatsana' desen sadece 'seviyorum' der. siyahın neyi sembolize ettiğini üstten okumuştur, 'gotik, matem, isyan, halloween' falan der.

birşeyi ne kadar paylaşırsan azalır; derdi de sevinci de spiritüel yönün de...

ayşegül için gözlemlediğim şey şu: özel hayatındaki başarısızlıklar yüzünden sık sık falcıya gitti ama o fallar çıkmadı. duygusal bir boşluk içerisinde 'bu sene burcumda ne olacak' diye araştırırken astrolojiye sardı ve ders aldı. daha sonra kendinde o ışığı görüp fal işine de girişti/girişecek.

daha sonraki yorumlarımı videolarını izlersem yaparım. birkaç storysinde takipçilerin astrolojik sorularını yanıtlıyordu ordan yükseldim aslında. ya sen öğrencisin ve önünde birilerinin haritasını yorumlamak için daha upuzun bir yol var. eğer astrolojiyi seviyorsan ve insanlara yardımcı olmak istiyorsan bir insanın kişisel haritasını görmeden 'ıyy yükseleni terazi olan ikizler erkeği mi ıyy' tarzı yorumlar yapma; karşındaki insanı etkiliyorsun.

13 kasım 18:35 13 kasım 18:38

741. Retro, astroloji, tarot derken ece targıt 2 olmuş youtuber. Yine bir videoya denk gelip 2 dakika dayanabildim. Harcadıkları zaman, para ve enerjiye üzülüyorum, gerçekten.

13 kasım 17:45

740. gri saçlarından sonra karakteri de değişen blogger

2 ekim 08:25