yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (722)
  • medya (27)

  722. Çıkıp şaka yapıyorum ya, olur mu hiç öyle şey? Beni az konuşun diye yaptım der umarım! Ayrıca kendisinin eğer doğruysa ekmeğine kan doğramak istemem ama olay sadece dinlemekse yazsın herkes mesaj kutuma ben dinlerim. Hem de be-da-va.

  Tanım: youtuberımsı.

  8 eylül 22:23

  721. Kızılay’da 1 liraya dert dinleyen çocuklar vardı. Ayşegül’e dupe swh. Illa tanımadığım birine anlatacak olsam onlara anlatırım, Ayşegül’ün onlardan bir farkı yok neticede. O çocuklar fiyat-performans olarak daha başarılı en azından. 

  8 eylül 21:52

  720. 45 dakikası 150 lira olan seans ücretidir.ben en az 200-250 bekliyordum süper iş hiçbir yetkinliğin olmadan , ben dert dinliyorum hadi bana 150 lira veriyorsunuz demek.yol masrafı , ofis giderleri , vergi falan yok tabi dümdüz ibanı atmış pamuk eller cebe.

  8 eylül 13:06


  719. Bazısı dediğimi ağır bulabilir ama 30 küsür yaşında ancak hâlâ gelgitli ve bunalımda olan ruh hali saçına hatta youtube kanalını işletiş tarzına (gizlinot: İşletmek diyorum çünkü malûm artık her şey para) bile yansımış bir kadından kim para karşılığı psikolojik destek alır?

  8 eylül 06:09 8 eylül 08:03

  718. Kendini asla bulamayan bir youtuber oysa ki bir zamanlar videolarından asla bıkmadığım isimdi , yazık çok çok çok yazık etti kendine

  8 eylül 03:59

  717. Paris hilton'un "eğer bir şeyi iyi yapıyorsan bedavaya yapmayacaksın." mottosunu benimsemiş youtuberımsı. Para al tamam da ne referansın var ki milletin derdine çözüm olucan? Bari yalandan bi iki seminere git de sertifika al.

  Valla yazık ediyor hayatını. Kanalda makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım, sohbet muhabbet (?), geçmişinden anılar, spor, high heel dance ve hatta astroloji gibi her telden video var ama böyle bir şeyi ilk defa duyuyor ve görüyorum. Ayrıca soruyorum da, senin elinden onca takipçiyi çeksek ne özelliğin var ki sana millet soru sorsun ? Millet iyice kafayı yemiş.

  8 eylül 02:53 8 eylül 14:12

  716. ben bu kadını seviyordum eskiden ya. youtube'u en popüler olduğu zamanlarda bıraktı, şimdi de para kazanmak için saçma sapan işlere girişmiş. E suyu akarken dolduracaktın ayşegülcüğüm, o vapuru kaçıralı çok oldu. Üzüldüm de sana ama taşıma suyla değirmen dönmez. Bir insan dertleşmek için de birine para ödemez. Eğer çözemediği sorunları varsa da psikoloğa gider, ona anlatır derdini. bu ülkede herkes her şey olabiliyor ya eğitimini almadan, hala tuhaf geliyor bu da bana. saf mıyım neyim.

  7 eylül 23:43


  715. Kafası en karışık influencer olabilir.yeni şeyler yapmak istiyor belli.elle tutulur bir şey yapsa rahatlayacak ama nerede yorulurlar sonra.ben Ayşegül 'e de kızamıyorum böyle hissettiren bizim insanımız.seanslarda ne diyecek ki salla gitsin ,sen güçlüsün bla bla...psikoloji böyle bir şey değil .ayrıca elimi sallasam zaten bir psikologa rastlarım .adamlar kan ağlıyorlar resmen.

  7 eylül 23:29

  714. ayşegül bence yanlış anlamış kızlar hayatlarını yönlendirecek fikirler istemiyorlar kendisinden. Sadece benzer durumların başlarına geldiğini söylemek ve ayşegül geniş bir kitleye hitap ettiği için onun ağzından dile getirmek istiyorlar. Sohbetini sevdikleri için bu tarz içeriklere ilgi duyuluyor olabilir. Ama ayşegül sen zaten genel geçer şeyler söylüyorsun yani birçok insan zaten senin gibi düşünüyor. Özel bir yorumu olduğunu düşünmüyorum. Neden çok inanılmaz şeyler söylüyormuş gibi bunu ücretli yapmaya karar vermiş anlayamadım. Açıkçası o parayla uzmanından bir psikoterapi tavsiye ederim.

  7 eylül 22:03

  713. Yok artık. Konuşulmak için mi yapıyor bilmiyorum ama İnsan utanır bana para verin derdinizi anlatın demeye. Her yerden de para aksın denmez ki, insan ben napıyorum demez mi. Bir de para verip dert anlatacak olan biri çıkarsa şayet gerçekten “gerçek” bir psikoloğa ihtiyacı vardır bence. Siz benim için çok önemlisiniz bla bla derler takipçilerine, iş iki dert dinlemeye gelince bi makul ücretinizi alırım olur. Hoş bir insan neden youtube’da video çeken birine derdini anlatır onu da anlamam. Eğitimi olmayan, senin arkadaşın olmayan, hayatını bilmeyen bir tip sana ne tavsiye verebilir ki. Üstteki süslünün dediği gibi Kendi de mi korkmuyor değişik psikolojide birine aşırı önemli tavsiyelerimden birini veririm de ona zararı dokunur ve vebali bana olur diye, ilginç. 

  7 eylül 19:21