yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (711)
  • medya (25)

  711. ya öyle gece gece bi an aklıma düştü bakayım ne yapıyor diye artık takip etmediğim instagramına bir bakayım dedim. Hımm. avrupa yakasının bir bölümünde bir kız vardı. "iyi aile kızı mürvet" domestik ama seksi, alaturka ama cilveli. aynı kekremsi tadı veriyor. doğum gününde de oryantal olmuş. ne bileyim.. ne komik ne de sevimli. kurgulamaya çalıştığı persona olmamışın da olmamışı. 

  ya ne güzel ürün anlatırdı. kız kafası ne komikti. eski iş birliği videolarına baktım duyguyla ve melodiyle filan falan. hepsini izlemişim. ne olduysa bu alaturka seksapel uğruna oldu bence. zaten çok da tipik bir kızdı aslında. dudakları saçları filan güzeldi de yani. 2014'ten 2022'ye sürekli kaybettiği ivmesiyle oldukça geride kaldı. 

  şimdi takipçilerinden birinin instagram fotolarından birinde yazdığı üzere youtube kanalı hacklenmiş. bir süre abuk subuk paylaşımlar olmuş ve sonrasında da kanal kapanmış. 

  17 kasım 21:44

  710. Hey gidi hey eski makyaj Youtuber ı jenerasyonundandı kendisi liseliler bilmez.. Geçen kanalına bir bakayım dedim ne varmış diye ama ismi "makyaj blogları" olmuş ama hala kendisinin videoları var,pek anlayamadım,neyse özledik be ayşegül 

  21 haziran 07:55

  709. Bu ne cesarettir yiğidim

  12 ekim 2021 13:59 12 ekim 2021 13:59


  708. (yazar: lovegarden21) sabah sabah linke tıkladığım anda şok oldum, seksi dantelli iç çamaşrları beklerken ömrü hayatım boyunca görmediğim şeyleri gördüm ve öğrendim. helal olsun ayşegül artık sende ülkemizde +18 içerik üreten bir instagirlüsün

  12 ekim 2021 08:58

  707. Fantezi paketi linkide vermezsin artık ama ya bilmiyorum tek bana garip geliyor bu kadın galiba

  11 ekim 2021 22:06

  706. yıllar önce birkaç videosunu izlemiştim samimi gelmişti ama mide bulandırıcı, cidden. kız kardeşliği bari biosundan silseydi.

  12 nisan 2021 19:52 12 nisan 2021 19:53

  705. Bir iki yıl önce filan Astrolog Elvan'dan astroloji dersleri alıyordu. Hatta kendisiyle videolar da yapmıştı Astrolog Elvan'ı ilk o videolardan tanıdım. Ama şuan instagrama baktım takipleşmiyorlar, sanırım araları bozuldu.

  Astrolog Elvan bir kere sosyal medyada buralara kadar tek başına geldiğini, kimsenin yardımı olmadığını yazıp herkese desteği için teşekkür etmişti. Halbuki Ayşegül'ün büyük katkısı vardı tanınmasında. Belki bu yüzdendir. 

  12 nisan 2021 12:49


  704. Ben yıllaar önce "merhaba ben ayşegül..." Diye başlayan cıvıldayarak yaptığı sohbetleri dinler günüme renk katardım. Ardından o çalkantılı bir sürece girdi ve bir süre sonra onu bunu yargılama (genele), kendi düşüncesine ve bakış açısına sahip olmayanlara aşağılamalar vs başladı. Rahatsız oldum, bıraktım heryerden takibi. Ardından direk dansına, astrolojiye, parayla dert dinlemeye ordan oraya sürüklendi durdu sürekli önerildiği için gördüm. İlgimi çekti bir videosu kafa dağıtırım diye açtım ki, tam cümleleri hatırlamasamda şu muhabbeti yaptı "ben burda bir rol çiziyorum, size neyi göstermek istiyorsam onu gösteriyorum, normal hayatta şöyleyim böyleyim, gördüğünüz kişi asıl ben değilim ve tüm youtuberlar böyle" farzedelim doğru herkes olmadığı, kurgu bir insanı yansıtıyor. Kızın kendine çizdiği role bakar mısınız? Kompleksli, yargılayıcı, aşağılayıcı, burnu havada, bozuk ağızlı, cin olmadan adam çarpan cinsten.

  Her insanın kusurları var, kompleksleri var orası ayrı da bu herşeyi bilen kültürlü kültürsüzlerde insanı iğrendiriyor. Sanki dışarı pasparlak, örnek kadın havası veriyor da, rol kesiyormuş özü bilmem neymiş. Bu benim için son damla oldu engelledim gitti. Taa ki bugünlerde medyadaki paylaşımları görene kadar.

  Kafam karıştı bu kız kafası ayşegülün konsepti değil miydi diye sorgularken olayı çözdüm. Demek ki hanımefendi kurgusunu makyajmıdedin den, özünü de diğer hesabından çıkartıyormuş. Yani, iyiki kurgu karakter oluşturmuş kendine aslının mide bulandırdığı kesin. Bir de bir o hesaptan bir diğerinden kendine katılıyor. Ne desem bilemedim, insan kendine neden bunu yapar hiç anlamadım.

  12 nisan 2021 01:46

  703. Kendisiyle beraber yola çıkanlar kendi markalarını kurdu, milyonluk evlere falan geçti, bu kadın daha semt kızı hallerinde, avamlık peşinde. Rachelden de hiç hoşlanmam ama ergenlerin boktan problemlerine güzin abla olacam diye kurduğun uyduruk konsept için de böyle çirkefleşmezsin yaa. Yaptığı hiç bir işi devam ettirmedi, başladığı hiç bir şeyin sonunu getiremedi, şimdi de "nasılsa piyasadan silindim, kaybedecek bir şeyim yok bari olay çıkarayım da reklamım olsun" kafasında bence, biosunda kızkardeşliğe hoşgeldiniz🥰 yazıyor bir de, yersen.

  Bir de şöyle bi skandalı varmış şimdi gördüm;

  (bkz: makyajmıdedin ayşegülün kendisini psikolog ilan etmesi)

  12 nisan 2021 01:40 12 nisan 2021 01:51

  702. dünyanın sanki en orijinal fikri olan yılların güzin abla konseptini tekeline almış, almakla kalmayıp etrafa küfürler savurmaya başlamış eski youtuber. eskiden okuduğumuz aylık dergilerden, radyo programlarına kadar bir sürü insan benzer içerikleri yaptı. haklı bile olsa haklılığını böylesine çirkin bir üslup ve hemcinsine ettiği cinsiyetçi küfürlerle arayan biri bırakın da küçük kızlara tavsiye vermesin. yıllar önce takip ettiğim ayşegül'den ya eser kalmamış ya da egosu kendini böyle ansızın rezil etmiş.

  12 nisan 2021 01:04