girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (136)
  • medya (4)

136. can sıkıcı bir tespit günün modunu aşağıya çeker özellikle eyeliner sürmediysem bu sözü duyarım ve yooo gayet iyiyim makyaj yapmadım sadece cevabını yapıştırırım..

13 haziran 15:54

135. her eyeliner'sız dışarı çıktığımda güzide arkadaşlarımın düşündüğüydü bu yüzden çok uzun süredir göz makyajı yapmıyorum,doğal halime gözleri öyle alıştı ki arada bir makyaj yapınca wow tepkileri alıyorum.Onları biraz doğal halinize alıştırınca geçiyor süslüler.

13 haziran 06:50 13 haziran 08:15

134. “kendini ve bizi de düşün ve arada bir makyaj yap” diyen türleri de görülmüştür.

13 haziran 02:41


133. Azalarak yok olmalarını beklediğim güruh.

12 haziran 11:15

132. (link: https://www.suslusozluk.com/erkeklerin-makyaja-bakışı?i=441637 Şurada) anlattık biz bunları hep.

12 haziran 11:04

131. Canııııığm neyin vaaaağr? şeklinde başlar diyalog.

12 haziran 10:30

130. 150 kişilik amfide ders anlatan hoca aniden parmağıyla ön sıradaki bir kızı işaret etti ve aralarında böyle bir diyalog geçti.

-sen

+ben mi?

-evet sen. hasta mısın? solgun görünüyorsun.

+hayır hocam makyap yapmadım bugün.

diyelim kız hasta. bunu herkesin içinde parmakla işaret edip söylemek hoş değil.

11 haziran 23:14


129. bir üst level'ı makyajsız görüntülü konuştuğum dayımın konuşmanın sonunda ciddi ciddi "noldu sana su çiçeği mi çıkardın" demesidir. böyle bir göt oluş böyle bir "makyaj yapmadım" diyiş dünya tarihinde hiç bir yerde rastlanılmamıştır.

sevgiler,

daha dün sivilcelerinin azaldığını düşünüp mutlu olan bendeniz

11 haziran 17:32

128. bir yakınımın kaybından sonra zor zamanlar geçirmiştim ve o dönemde makyaj yapmak içimden gelmediği için işe makyajsız gidiyordum. tabi üzgünlük, uykusuzluk da yorgun bir görüntü veriyordu muhtemelen. iki hafta sonra müdür pazartesi günkü rutin toplantıda tüm çalışma arkadaşlarımın önünde "artık biraz kendine çeki düzen versen iyi olur, sizler bu okulun yüzüsünüz, bir veli okulu görmek için geldiğinde pırıl pırıl parlayan öğretmenler görmeli, bu okula yakışır şekilde giyinmeli ve görünmelisiniz." demişti. hayatımda yaşadığım en büyük aşağılamalardan biridir. üstelik giyimime oldukça özen gösteririm ama fark etmez. paspal da olabilirim, dönemsel olarak değil her zaman da tercihim böyle olabilir. ben de "verdiğiniz maaşla bu kadar oluyor" demiştim çünkü orada ücretli öğretmen olarak çalışıyordum ve benim beş katım maaş alanlar vardı. ayrıca makyaj yapıp yapmamak kişisel bir tercihtir.

zaten diğer en büyük aşağılanmalarımı da o okulda yaşadım ve davalı ayrıldım oradan. bu başlığı gördükçe aklıma oradaki terbiyesiz insanlar ve her gece yarısı bacağıma giren korkunç kramplarla uyanmam geliyor.

yoksa ben de üniversitede bir arkadaşıma "saçın ıslak çıkmasaydın keşke, hasta olursun" demiştim. allah beni kahretsin gerçekten onu çok sevdiğimden ve iyi niyetimden demiştim ve kızın saçı yağlıymış sadece. hala aklıma geldikçe o kadar çok utanıyorum ki. allahtan ikimizdik ve beni tanıdığı için hiç sorun yapmamıştı aramızda. kendisi üzülmüştür muhtemelen milyonlarca kez özür dilemiş olsam da. insan bazen istemeden patavatsız olabiliyor. o yüzden solgunsun, hasta mısın diyenlere alınmıyorum.

4 haziran 11:54

127. makyajsız olarak her zaman duyduğum sözdür.

ama sorun etmiyorum, etmem de. ben de aynaya bakınca platin saçın altında makyajsız solgun göründüğümü kabul ediyorum. en azından bir rimel ve dudağı renklendirmek gerekiyor.

ancak buna bakarak ne platin saçımdan vazgeçerim ne de her gün full makyaj yaparım. bu tamamen benim moduma bağlı. istersem her gün yaparım istersem hiç yapmam.

4 haziran 11:33 4 haziran 11:54