yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (144)
  • medya (8)

  144. 1-2 ay kadar önce indirime girmesiyle capri aydınlatıcı ve walkyrie lip duo set aldım. Paketlenmesi güzel, kargo süreci nispeten sorunsuzdu.

  Batch kodlarını kontrol ettiğimde rujlarda bir sıkıntı yoktu ama capri üretim yılı 2017 olarak görünüyordu ama capri 2018de çıkan bir ürün. O nedenle de emin bir şekilde aldığım ürünün raf ömrü dolmuştu diyemiyorum.

  Su anda da hazır rujlarda indirim varken alsam mı diye düşünüyordum ama yukarıda yakın zamanda alışveriş yapan süslülerin yorumlarını duyunca çekinip vazgeçtim.

  29 temmuz 00:59

  143. Narstan aldığım fondötenin son kullanma tarihi üç sene geçmiş. Şaka gibi. İnsan satmaya utanır ya. 

  Tanım: Tarihi aşırı geçmiş kozmetik ürünleri satan site. 

  23 temmuz 14:34

  142. süslülerin hala bu siteden alışveriş yaptığına inanamadığım site. düzenli olarak son kullanma tarihi geçmiş ürünleri yolluyorlar diye girdi yazılıyor buraya ama herkes buna rağmen almaya devam ediyor. evet nars ürünlerinde çok güzel indirim yapıyorlar ama indirim yapma sebepleri zaten tarihi geçmiş veya yaklaşmış ürünleri elden çıkarmak gibi duruyor açıkçası.

  23 temmuz 13:23


  141. Nars rujlarda ilk kez indirim olduğu için uzun zamandır istediim dolce vita ve swing rujları sipariş vermek istedim. Hemen geldi ertesi gün elime. Ama üretimden en geç 36 ay sonrasına kadar bitmesi gereken rujların batch kodlarından üretim tarihlerine baktım, biri 2017'de üretilmiş, diğeri de 2012'de üretilmiş....... sene 2020'de olduğumuza göre söyleyeceklerime bu kadar.

  23 temmuz 13:00

  140. Satın aldığınız ürünü günlerce kargoya vermeyen site. Bence online alışverişte en önemli kriter satıcının bildirdiği kargo tarihlerine riayet etmesidir. Sattıkları ve aldığımız ürünler ucuz şeyler de değil. Üstüne üstlük sipariş iptali için müşteri hizmetlerini aradığımda şu anda tüm operatörler meşgul deyip beklemeye bile almadan hattı düşürüyorlar. Ben beşyüz altıyüz liralık alışveriş yapacağım sonra karşımda muhatap bulamayacağım. Daha da hayatta bir çöp almam buradan.

  13 mayıs 16:04

  139. Son zamanlarda parayı basıp bütün ünlü make up artistlere reklam verdiğini düşünüyorum. Hangi artistin hikayesine girsem "süper oneri verecek" diye hevesle açıyorum. Waso yazan ürünü görünce direk kapatıyorum. Neymiş bu waso mucizevi bir ürün galiba. Herkes öve öve bitirmedi (gizlinot: Bizde inandık). Bir de aşırı pahalı bir ürün. O paraya gerçekten mucize yaratmasi lazım.

  Denebunu kutumda bi tane waso geliyor bakalım nasılmış. Çok sıradan bir ürün çıkacağına o kadar eminim ki.

  9 mayıs 23:36 9 mayıs 23:38

  138. ben de kendilerinden geçtiğimiz ay 2 alışveriş gerçekleştirdim. bir adet tinted moisturizer bir adet de radiant creamy concealer aldım. buradaki girdileri görünce kontrol ettim tabi ki. kapatıcı üretim tarihi 2014 çıktı tabi ben de bir moral bozukluğu oluştu ama sonra aklıma geldi ürünün çıkış tarihi 2013 ve sadece 10 renk olarak çıktı. benim aldığım renk ise seriye daha sonra eklenen bir renk ve 2014te bu renk yoktu ondan eminim. sonra internetten teyit ettim 2016ta 16 renk ve 2017de 22 renge çıkmış seri. dolayısıyla 2014 üretim bilgisi hatalı. narsın batch kodlarının doğru olamayabileceği benim örneğimde görüldüğü gibi mümkün. %25 indirim olmasa mağazalarından almayı tercih ederdim o ayrı. paketlemesi güzel ve kargoları hızlı ancak eski ürün konusunda bu kadar şikayet olunca insan huylanıyor bir kere.

  28 ocak 22:41 28 ocak 22:45


  137. Para verip üstüne üstlük son kullanma tarihi gani gani geçmiş ürünleri satın almak istiyorsanız ilk tercih edeceğiniz markadır. Hızlı gönderi yapar. Paketlemesi özenlidir. Ancak gelen ürünü teyit etmek istediğiniz zaman son kullanma tarihi mutlaka geçmiştir. O kadarcık kusur kadı kızında da olsun deyip sineye çekersiniz ya da uğraşıp durursunuz. Tercih siniz. Benim internet üzerinden iki alışverişim oldu. Ilki ruj günü kampanyası adı altında 2015 üretimli, kokuları bile değişmiş rujları göndermişlerdi. Değişim istediğim zaman maalesef tüm ürünlerinin aynı üretim tarihli olduğunu distribütör olmaları nedeniyle başka yerde bulamayacağımı bahane edip satışı iade ettiler. O konuda haklarını yiyemem. Iade sorunsuz gerçekleşti. Ancak aynı ürünü hem de üretim tarihi yeni olan ürününü mağazadan satın aldım.

  Yine bu sene başında kampanya adı altında nars laguna ve ita kampanyasından ürün satın aldığımda bu sefer pudranın üretim tarihi üzerinden hesaplanan son kullanma tarihinin geçtiğini esefle gördüm. Bu sefer hiç ilgi alaka yok. Son kullanma tarihine nasıl ulaştığını soruyorlar. Asıl firma olarak son kullanma tarihine nasıl ulaşamadıklarını ben merak ediyorum. Bana verdikleri yanıt, depolarında bu tarihli olduğu için gönderim yapamazlarmış. Sizlere tavsiyem makyaj trendinden yakın tarihli bir laguna siparişi vermemeniz verdiyseniz de sitelerden üretim tarihini kontrol etmenizi tavsiye ederim. Paranızı son kullanma tarihi geçmiş bir ürüne harcamış oluyorsunuz.

  Not: makyaj trendi, vepa grup güvencesinde olan bir türk firması. Sitesinde sattığı ürünlerin de türkiye dağıtıcısı. (Misal boyner' den satın alınan shiseido vs...)Ancak bundan sonra onun türkiye'de distribütörlüğünü yaptığı hiç bir markadan son kullanma tarihi fersah fersah geçen ürünleri piyasaya dağıttığı( mesela boyner'de satılan shiseido ürünleri ) için ve sağlığım ve param daha kıymetli olduğu için bir çöp almayı düşünmüyorum.

  28 ocak 14:43 28 ocak 15:03

  136. sanırım uzun zamandır buradan alışveriş yapmamıştım. en son bir dahaki sefer batch code'larını kontrol edeceğimi yazmışım. cyber monday'de bir tane matte multiple sipariş ettim. bazı kişiler indirimde olunca da bozuk ürün yollandığını yazmış. yalan yok, ürün eli yüzü düzgün gelse hiç tarih falan kontrol etmeyip boşverecektim. ama stick'in içinin bir kısmında değişik hafif yağ gibi bir kayganlık ve üründe minik dağılmalar vardı malesef. kokusu da pek iyi değildi. üretim tarihi 2014'müş. kıllandım iade edeceğim. keşke gözümüz kapalı alışveriş edebilsek. şimdi büyük bir önyargım oluştu. 

  14 aralık 2019 16:41

  135. İndirimden yararlanıp nars likit allığının torrid rengini şipariş ettiğim site. Ama diğer online satış kanalları gibi bu site de çuvalladı sanırım. Hala kargoya verilmedi ürünüm. 

  10 aralık 2019 23:16 10 aralık 2019 23:18