yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (148)
  • medya (9)

  148. bu aralar deli indirimler yapıyor ama 1920'den kalan ürünü gönderecek şüphesi ile asla bakmıyorum bile. firmanın bu konuda bir açıklama yapması gerek.

  zaten nars ürünleri bana artık çekici gelmiyor. shiseido ile oldum olası ilgilenmedim.

  bir de getirdiği nars ve shiseido dışındaki bu kimsenin duymadığı markaları sanki sadece ashley joy'un(gizlinot: gerçek adı ne unuttum) kendisi kullanıyor gibime geliyor. ashley joy bir isviçre tatilinde çılgın fiyata ürün satan yerel bir parfümeride görmüş de beğenmiş, hemen getirmişler gibi.

  22 şubat 12:06

  147. zamanında bana taş gibi eski rujları gönderdikten sonra bir kez daha alışveriş yapmadım. bu kadar çok şikayet olduğu için ucuzdan skt yakın ürünleri stoklayıp normal fiyata tr'de mi satıyor bilmiyorum.

  24 kasım 2020 07:29

  146. Kampanyalar kısmında kocaman başlıklarla bütün ürünlerde ikincisi %50 indirimli demişler, ürünleri sepete atıyorsun indirim olmuyor. Canlı desteğe yazdığımda ise aldığım cevap "indirimli ürünlerde geçerli değil" Sitedeki ürünlerin %85i falan da indirimde zaten. İnsanlarla resmen dalga geçen site. Bir de daha düne kadar black friday indirimi olarak belirli fiyat ve üzeri alışverişlere kozmetik seti hediye ediyordu. Onu da kaldırmış ama black friday indirimleriniz yeni başlamadı mı? Gerçekten inanılır gibi değil.

  23 kasım 2020 17:22


  145. Nars Wanted Cheek Paletlere 1 gecede 150 lira zam yapmış sonunu iyi görmediğim site. Zaten 3-4 yıl önce stoklarınıza giren eski ürünleri satıyorsunuz. Biz yer miyiz bu numaraları?! Kodu 2018'den önce olan ürünleri geri gönderin kızlar. Ucuz diye yüzünüze, gözünüze sürmeyin. 2020 bitecek, 2017 tarihli şeyler alıyorsunuz. Kanserojen şeyler bunlar. Sonuçta 5 liraya almıyorsunuz en az 100-150 lira da para veriyorsunuz. 50-60 liraya Shiseido rujlar Satıyorlar. Shiseido paketlemeyi yenileyeli 3 sene oldu. Kim bilir ne zamandan kalma rujlar. Dikkat edin. 

  5 kasım 2020 14:17

  144. ilk alışverişimi gerçekleştirdiğim internet sitesi.

  siparişimi pazar gecesi sabaha karşı oluşturmuştum.pazartesi günü kargoya verildi,dün elimdeydi.

  kutuya hiç tester konmamış ama düşük tutarlı bir alışveriş yapmıştım ve pek tester beklentim de yoktu açıkçası.

  kutudan adıma elle yazılmış bir not çıktı, ince ve insanı mutlu eden bir hareket bence.haklarında çok fazla olumsuz yorum olduğu için çekinerek sipariş vermiştim ama gecikmiş kargo veya çok eski ürün gönderilmesi problemini ben yaşamadım.

  bence ürünlerin tarihini geldiğinde kontrol ederek alışveriş yapılabilir.

  memnun kaldım.

  15 ekim 2020 00:16

  143. 1-2 ay kadar önce indirime girmesiyle capri aydınlatıcı ve walkyrie lip duo set aldım. Paketlenmesi güzel, kargo süreci nispeten sorunsuzdu.

  Batch kodlarını kontrol ettiğimde rujlarda bir sıkıntı yoktu ama capri üretim yılı 2017 olarak görünüyordu ama capri 2018de çıkan bir ürün. O nedenle de emin bir şekilde aldığım ürünün raf ömrü dolmuştu diyemiyorum.

  Su anda da hazır rujlarda indirim varken alsam mı diye düşünüyordum ama yukarıda yakın zamanda alışveriş yapan süslülerin yorumlarını duyunca çekinip vazgeçtim.

  29 temmuz 2020 00:59

  142. Narstan aldığım fondötenin son kullanma tarihi üç sene geçmiş. Şaka gibi. İnsan satmaya utanır ya. 

  Tanım: Tarihi aşırı geçmiş kozmetik ürünleri satan site. 

  23 temmuz 2020 14:34


  141. süslülerin hala bu siteden alışveriş yaptığına inanamadığım site. düzenli olarak son kullanma tarihi geçmiş ürünleri yolluyorlar diye girdi yazılıyor buraya ama herkes buna rağmen almaya devam ediyor. evet nars ürünlerinde çok güzel indirim yapıyorlar ama indirim yapma sebepleri zaten tarihi geçmiş veya yaklaşmış ürünleri elden çıkarmak gibi duruyor açıkçası.

  23 temmuz 2020 13:23

  140. Nars rujlarda ilk kez indirim olduğu için uzun zamandır istediim dolce vita ve swing rujları sipariş vermek istedim. Hemen geldi ertesi gün elime. Ama üretimden en geç 36 ay sonrasına kadar bitmesi gereken rujların batch kodlarından üretim tarihlerine baktım, biri 2017'de üretilmiş, diğeri de 2012'de üretilmiş....... sene 2020'de olduğumuza göre söyleyeceklerime bu kadar.

  23 temmuz 2020 13:00

  139. Satın aldığınız ürünü günlerce kargoya vermeyen site. Bence online alışverişte en önemli kriter satıcının bildirdiği kargo tarihlerine riayet etmesidir. Sattıkları ve aldığımız ürünler ucuz şeyler de değil. Üstüne üstlük sipariş iptali için müşteri hizmetlerini aradığımda şu anda tüm operatörler meşgul deyip beklemeye bile almadan hattı düşürüyorlar. Ben beşyüz altıyüz liralık alışveriş yapacağım sonra karşımda muhatap bulamayacağım. Daha da hayatta bir çöp almam buradan.

  13 mayıs 2020 16:04