girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (2)

33. 12 Mayıs günü verdiğim siparişin tahmini kargoya verilme tarihini 26 Mayıs olarak gösteren sitedir.

15 mayıs 20:11

32. online outlet mağazasını türkiye'ye kapatmışlar.

6 şubat 01:25

31. stoklarını güncelleyen site. ilk kez alışveriş yaptım, bakalım ne zaman gelecek...

25 ocak 11:01


30. 20 aralık 2017 tarihinde sipariş verdiğim ürünleri hala kargoya vermeyen bir alışveriş sitesi. 

Arayıp sorduğumda ise bir özür dilemeyen üzgünüz demeyen müşteri temsilcisine sahip. Hala kargoya verilmedi sanırım dediğimde evet 20-21 aralık siparişlerinde biraz gecikme oldu cevabı almaktan pek hoşlanmadım. Gecikme olduğunun farkındayım tabi ki. Sebebini söyleyip üzgünüz en kısa zamanda kargolanacaktır demesini beklerdim. 

5 ocak 15:51

29. çok çok beğendiğim hatta en beğendiğim online alışveriş mangodur. hem yeni sezon, hem outlet, hem indirimli ürünlere ulaşabilirsiniz, stokta kalmayanları takip edebilirsiniz ve kargoya verilme/teslimat gibi detaylar her ürüne her bedene ayrı ayrı sisteminde yazar; sitede yazandan daha uzun sürede de teslim edilmez. keşke diğer bütün online alışverişler mango gibi olsa dedirtir.

1 kasım 2017 17:54

28. İlk alışverişimi yaptım ve çok memnun kaldım. 26 ekimde sipariş vermiştim ürün Türkiye stoklarında yok göründüğü halde bir gün sonra kargoya verdiler, 30 ekimde siparişim geldi. Küçük bi çanta almıştım kalın karton bi kutuyla güzel paketlenmiş şekilde geldi. Beklediğimden daha iyi çıktı hatta. İndirim döneminde mağazaya gitmektense burayı kullanırım artık

1 kasım 2017 13:48

27. Yine alışveriş yaptığım ve yine beni pişman etmeyen site(outlet sitesi). Kazak, uzun hırka, siyah anvelop elbise ve desenli kumaş pantalonu 110 lira civarına aldım. Yurtiçi kargoyla çalışıyolar ama sıkıntı yaşamadım. Ya yurtiçi kargo kendine çeki düzen vermiş ya da bulgurlu'daki yurtiçi'ye özel bi durum. Adam getirdiğinde evde yoktum aradı, evdekileri arayayım dedim bekledi. Sonra geri arayıp konuştunuz mu ne yapalım falan dedi. Şubeye dönmeyip bırakabilmek için her şeyi yaptı kısaca. Bu arada ürünler kargoya çabuk verildi bekletmediler. Hırkayla kazağa bayıldım ama elbiseyle pantalon büyük oldu. Ne zamandır evde duruyodu 1 ay sonra kargo ücreti karşı ödemeli değişime yolladım 2 gün önce. Acaba karşı ödemeli yolladığım için ya da süresi geçti diye sorun çıkarılar mı dedim. Bugün mail atmışlar değiştirip kargo'ya verdik diye mis.

26 mayıs 2017 21:53


26. mango outlet online olanı müşteriyi aptal yerine koyanıdır. iki ay önce ilk alışverişimi yaptım, kargo teslimat konusunda sıkıntı yaşamadım fakat ürün elime ulaştığında üzerindeki etiketin fiyat kısmına siyah bir bant yapıştırıldığını görünce merak edip kaldırdım. altında yazan fiyat benim satın aldığımdan 30 tl daha düşüktü. yani outlet mağazasında daha da fazla indirime girmiş olan bir ürünü outlet sanal mağaza üzerinde daha yüksek fiyata satıyorlar. kendimi aptal yerine koyulmuş hissettim gerçekten. iade edecektim fakat neyse dedim, ben bu fiyatı ödemeye alırken razı olmuşum sorun değil.

geçen hafta yine bir alışveriş yaptım, bugün elime ulaştı. aldığım 3 üründen bir tanesi aynı şekilde daha ucuzken sanal mağaza üstünde daha pahalıya satılmış bana. aradaki fark yine 30 tl. gerçekten çok sinir bozucu.

kimse bana zorla satmıyor bunları elbette; ben de fiyatını uygun bulup alıyorum ama madem fiyatı arttırmışlar eski etiketi oradan tamamen çıkartabilirler. outlet mağazalardan daha iyi fiyat/ürün dengesi yakaladığımızı hissetmek için alışveriş yapıyoruz; mango ile iki seferdir tam tersi oluyor.

12 ocak 2017 12:23

25. 3-4 defa alışveriş yaptım.sadece birinde 1 ay kadar bekledim ama genel olarak çok memnun kaldım.güvenle alışveriş yapılabilir.

9 ekim 2016 12:04

24. Mango outlet online'da iade yalnızca kargo ile oluyormuş ve kargo müşteriye ait!

Mağazadan iade edemediğiniz gibi değişim de sadece o koleksiyonu satan (artık ne demekse, çünü zaten outlet ürün bu, geçen sezonlardan birinden kalma) outlet mağazadan, şimdi sıkı durun, sadece "beden değişimi" olarak yapılabiliyormuş!

Valla insanı caydırmak için tüm kriterler mevcut

Bir elbise beğendim, ucuz değil, premium koleksiyonmuş, 180 lira, ee ya bedeni olmazsa ben bu elbiseyi satan mango outlet mi arayacağım!? Ya da iade için cebimden 10 lira kargo mu ödeyeceğim

Yok mangocum almayım ben

8 ekim 2016 20:09