girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (521)
  • medya (14)

521. 20 gündür para iadesi yapamayan marka. online alışverişte ücretsiz kargo limitini de 65 tl'den 99 tl'ye çıkarmış.

15 mayıs 22:47

520. - Cıngıllı - furyasına katıldığından beri sevmemeye başladım. her şeye bi incik boncuk, bi desen, bi parıldak lazımmış gibi basic tek parça kalmamis. Tişörtleri, pantolonları ibiş gibi yapmışlar. kumaş kaliteleri ciddi şekilde düşmüş. Piknik sepetinden, ananemin pazar filesinden, dedemin tesbih boncuğundan filan çanta yapmışlar faiş fiyatlara satmaya calışıyorlar. Olmadı Mango kırdın beni goddamnit... (gizlinot: Beğenenlere lafım yok basmayın eksiye öyle hemen.)

5 mayıs 20:03

519. Sezonun hakkını vermiş marka. Öyle güzel elbiseler, tulumlar, pantolonlar var ki... dibim düştü yemin ediyorum. Keten olanların hepsine ayrı bayıldım. Ama fiyatlar inanılmaz uçuk. Mecbur indirim kovalayacağız. 

Fena içimde kaldı.

4 mayıs 21:47


518. Avm'deki mağazalarını sevsemde istiklaldeki mağazası favorim.bir kere mağazanın çok katlı olması da seçenekleri arttırıyor aradığım herşeyi buluyorum.katları harala gürele çıktığım için sanırım 4 veya 5 katlı.ne zaman görsem en üst kat tıklım tıklım.yazın sıcağında kış için puantiyeli defosuz hırkayı 35 tl'ye aldığımı biliyorum.mango'nun indirimli halini seviyorum.ama indirimsiz almayı tercih etmem.

26 nisan 14:06

517. Bu sezon (2018 ilkbahar yaz) koleksiyonunda harika elbiseler bulunan mağaza. Ama fiyatları baya yüksek yani yurtdışı için değil ama Türkiye gibi bir tekstil cennetinde bu fiyatlara alıcı bulması biraz zor indirimde hakkını veririz diye düşünüyorum :)

26 nisan 01:27

516. iki gün önce mağazasına uğradım, süslüler kesimler, modeller çok güzel ama arkadaş kumaşlar sümük gibi belli ki bir yıkamada ağzı burnu kayacak, üzüldüm ya!

25 nisan 13:29

515. Tiril tiril yüksek bel keten pantolonlar gördüm çok beğendim etiketini çevirdim 180 lira. Kendine gel dengesiz ille gidip darphane mi soyalım anlamıyorum ki 

25 nisan 11:35


514. Çok değil daha geçen sene her girdiğimde yeni sezon bile olsa bir kaç şey alıp çıkardım. Bugün girip baktım beğendiğim elbiseler 179-200 küsür arası, yazlık üstler 100 tl? ceketler 270tl? Hayır oradan çıkıp mudo’ya girdim, normalde mudo hep daha pahalıydı, mango nasıl yaktıysa etiketlere bakarken ferahlama geldi, öylesi bir durum. umarım yakın zamanda sağlam indirime girer de, olması gereken rakamları görürüz. 

24 nisan 22:31

513. geçen gün birisi yazmıştı soru cevapta da olabilir emin değilim skinny dışında normal paçalı, kalın kumaştan kotlar bulamıyorum diye. ben de aynı dertten muzdarip olduğum için kot pantolon almayı yıllar önce bırakmıştım.

mangoda bakınırken Relaxed fıt jean pantolon ve Relaxed Lonny jean pantolonları beğendim

ikisi de kalın kumaştan eskilerin kotları renginde, havasında ve görünümünde özellikle de lonny olanı. ben lonny olanı aldım ve bayıldım. mangodan ilk kotum bu arada esner mi daralır mı bilemiyorum ama yanlış hatırlamıyorsam 6 ay içerisinde değişim yapılabiliyormuş.

relaxed fit olan modeli sitede göremedim, lonny olanı ekliyorum.

(link: https://shop.mango.com/tr/kad%C4%B1n/jean-relaxed/relaxed-lonny-jean-pantolon_23000400.html?c=TM&n=1&s=prendas.familia;28 lonny)

17 nisan 16:54

512. Birkaç parça birşeyler aldım kendime. Bunlardan üç tanesi kılıfla saklanması gereken ürünler. Rica ettim, elimizde yok daha sonra uğradığınızda verelim dediler. Böyle böyle 3 ay geçti ben koskoca mağazadan bir kılıf alamadım gitti. Bide kalktım her gittiğimde sordum. Hepimiz az çok bir şekilde alışveriş yapıyoruz ve firmayla karşılıklı olarak birbirimizi memnun etmeliyiz diye düşünüyorum. Bir askı, kılıf için ne bileyim müşterileri oyalamak bana çok ayıp geliyor. Esefle kınadığım mağaza zinciri

10 nisan 17:24