mango

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (488)
  • medya (13)

488. Ürün iadelerinde işi yokuşa süren firma.

Ürünü ve faturayı götüreceksiniz, tamam.

Elektronik faturayı niye mail atıyoruz onu anlamadım? Haberiniz olsun, silmeyin fatura maillerinizi.

8 şubat 15:20

487. bu sabah "istediğin ürün geldi!" mailiyle uyandığım mağaza. istediğim ürün anorak bir kaban-dı. bu arada montun s bedeninini aldım, buraları normal. ha bir de 3 taksit yaptırdım güvendim çünkü. ardından bir mail ürün artık satışta olmadığından iade edilmiş?? sonra bir mail iadem onaylanmış, ben mi iade etmişim? anlayacağınız süslüler kartıma 3 ayda yatırılacak para. böyle bir rezillik var mı ya? madem yeni sezona alacaksın montu bana niye mail atıyorsun. pazartesi müşteri hizmetleri açılsın bir de onlara soracağım.

27 ocak 18:38

486. Kızlar buradan indirimde çok güzel bir bot aldım, bootie deniyor hatta hani kısa, sivri uçlu botlar oluyor ya. Bordo renkli ve süet gibi. Bir gün giydim ve birinci günün akşamında ayakkabı yırtıldı. Şimdi iade için incelemeye gönderdim. Hiç umudum yok ama umarım iade kabul ederler. Aşırı beğenerek almıştım fakat bu kadar kalitesiz olacağını asla tahmin edemezdim. Bu yüzden dikkat edin kızlar :/

20 ocak 19:22


485. Uzunca bir süredir zevkime hitap etmemesi nedeniyle alışveriş yaparken tercih etmediğimi fark ettim. Ben ki istisnasız her sezon birkaç parça beğenip almışımdır buradan. Neyse, geçen gün bilmem kaçıncı indirime girdiklerine ilişkin mail gelmiş, dur bir bakayım zaten bir şey de kalmamıştır derken 2 elbiseye vuruldum.

(link: https://shop.mango.com/tr/kad%C4%B1n/elbise/kareli-cicekli-elbise_13063756.html?c=99 Elbise 1)

(link: https://shop.mango.com/tr/kad%C4%B1n/elbise-midi/cicekli-elbise_13069702.html?c=49&n=1&s=rebajas_she.familia;32 Elbise 2)

Yalnız iyi ki sezonda bakmamışım, o fiyattan alıp da bugün 200,00 TL zararıma içim yanardı.

20 ocak 18:52

484. Zara’dan bir mont beğenmiştim ancak indirimde dahil edilmediği gibi tipini de sevmemiştim, sadece işlevselliği için kalın dev mont arayışım için istiyordum ancak mont 600 liraya yakındı ve inmedi. 

Mango’dan aynı dolgu malzemesi aynı su geçirmezlikte aynı uzunlukta hem de sevimli olanını içime model olarak sinenini indirimde 300 liraya aldım. o yüzden bu indirim döneminde mango inditex’ten daha çok yüz güldürdü eyyorlamamca.

19 ocak 16:08

483. Mangodan 4 tane palto beğendim , 1 tane de bot. Sapık gibi günde en az 10 kez bakıyorum stok yenilenmiş mi diye özellikle bi tanesi var cidden o renkte ve o tarzda bi paltoya çok ihtiyacım var nolur stok yenilesin :(

Sözde almayacaktım hiçbi şey ama paltoya ihtiyacım var 1 tane alabilirim stok yenilerse botu da es geçerim çünkü cebinde 5 kuruş olmamak :(

19 ocak 01:22

482. Ben ki indirim manyağı, ben ki tek bir indirimden birşey alamazsam çatlarım. Alacak tek bir parça bulamıyorum. Eski bir mangoseverim. Zara mı mango mu deseler biraz daha pahalı gelse de hep mango derdim. Yok anacım. İki üç senedir alacak parça ne sezonda ne indirimde bulamıyorum. Bu indirimde de indirimli ürün bulamadığım gibi ay sanki güzel gibi dediğim bir ürün bile bulamadım. Bayağı sıkıcı gelmeye ve hiç heyecanlandırmamaya başladı.

19 ocak 00:35


481. 'tüm ürünler' lafından ne anladığını merak ettiğim kıyafetçi. uzun zamandır baktığım bir çanta var, hadi yılbaşını bekleyeyim indirime girer dedim, girmedi. bu indirime de dahil edilmedi. çanta gerçekten aylardır sitede, hatta ben ilk gördüğümden bile new now yazmıyordu. şimdi yazıyor. bilmem kaç aylık çantayı yeni geldi ayağına dahil etmiyorlar indirime. ha bugün ha yarın diye diye soğudum, daha da almam.

18 ocak 23:55

480. bugün eskişehir şubesinde 9.90-12.90 gibi çok güzel rakamlara çok güzel tişörtler koymuşlar hemen kaptım 2 tane

18 ocak 23:46

479. elf gözlerim beni yanıltmıyorsa ve son fark eden ben değilsem outlet internet sitesi türkiye için kapanmış olan şirket.

(bkz: sebebi neydi ki)

18 ocak 22:41 18 ocak 22:41