girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (531)
  • medya (14)

531. tasarımlarını yıllardır çok beğendiğim bir marka olur kendisi. bu yılda hoşuma giden birkaç parçayı almak için girdim sitesine az önce. Evet fiyatları gerçekten geçmişe oranla çok yükseldi paramız euro karşısında değer kaybettiği için ama yine de hiçbir şeyin bedeni yok. Herkes yakınıyor fiyatlardan, kim alıyor ki bunları artık elim gitmiyor diyor. Peki nasıl oluyor da her şey tükeniyor? Gerçekten kafam çok karışık süslüler.

dün 20:13

530. sitesinden geliyorum, bu sezon boho Chic yürümüşler, iyi de olmuş en sevdiğim tarz ve fakat o fiyatlar da ne babuş? 2009’da armani’den (gizlinot: hani o dönem armani’de bu fiyata bulabiliyordunuz, onu belirtmek için yazdım, tüm gardrobu armani’den düzmedim yani yanlış olmasın jgngmg) 260 liraya diz altı elbise almıştım ben, dümdüz kumaş elbiseye 150-200 lira isteyecek kadar etin ne, budun ne, kaliten ne? sen mango’sun, n’apıyorsun? Evet tamam kur farkı bilmem ne de, alt-orta segment bir marka türkiye’de Bu fiyatlara satılıyorsa bir statü sembolü haline gelmesi yada ülkeden çekilmesi yakındır ben size söyleyeyim. çok param olsa bile verir miydim inan bilmiyorum süslü ya Allah canımı alsın bak, dümdüz önü düğmeli elbise ayol. kaç senedir diyorum kendime, elbiseye eteğe bu paraları vereceğime iyi bir dikiş makinesine yatırım yapıp dikiş kursuna yazılsam yemin olsun ihya olurdum bu zamana kadar.

dün 19:27

529. yeni sezonu çok güzel, tam angelic vibes. paranız varsa pinterestten fırlamış gibi gezebilirsiniz çünkü dolarla birlikte fiyatları da epey artmış. çantalarını ayrı bir seviyorum ben ama jeanleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. hemen bollaşan, kalıbını kaybeden jeanleri var. 

dün 19:08


528. Ülkemizdeki tüm outletlerini kapatmış olan firma.  Açıkçası benim için sezonda Bu tasarımlara zara’dan ya da guess’ten daha çok vermek mantıksız geliyor. 

dün 02:35

527. severim kendisini..

indirimsiz pek bişey almam.fakat indirimlerde özellikle çanta cüzdan resmen topluyorum hepsinden.kozmetik çantaları çok güzel ve ,indirimlerde 10-15 tlye bile alınıyor.

bu zamana kadar aldığım herşeyden memnun kaldım bi dönem eşim çalıştı, personel indirimi ile bir mont almıştı 3sene kesintisiz giymiştim.şimdi yine indirimleri takip ediyorum gömlek,pantolon özelliklede çanta almayı düşüyorum

çağlacığımın son videosundaki puantiyeli gömleğe bayıldım onu indirimi beklemeden kapabilirim :))

26 mayıs 11:35

526. fiyatlarına %20 civarı zam gelmiş bir iki gün içinde. 250 lira olan ayakkabı 300, 80 liralık küpe 100 olmuş. geçen gün çok beğenip hava az daha açsın öyle alayım diye bıraktığım şort zamlanmış elbette (gizlinot: swh) sanırım 10 gün içinde kargoya verilen yani yurt dışından gelen ürünlerde var bu durum. inditex'e de yine zam gelir bir ara bence.

eskiden bindirim-indirim derdim de şimdi direkt döviz hareketlerine bağlıyorum durumu. bu sezon içinde kaç kere zam geldi bu markalara. mango bile bayağı pahalı oldu artık. can sıkıcı milyon adet şeyden bir tanesi daha.

ek: bu sezonunu çok ama çok beğendim, zara'ya bakmadım bile. ketenler, terlikler, çantalar harika. çok şık ve sade olmuş, istek listem sonsuza uzadı. indirimde alacağım ama.

25 mayıs 14:45 25 mayıs 14:50

525. 20 gündür para iadesi yapamayan marka. online alışverişte ücretsiz kargo limitini de 65 tl'den 99 tl'ye çıkarmış.

15 mayıs 22:47


524. - Cıngıllı - furyasına katıldığından beri sevmemeye başladım. her şeye bi incik boncuk, bi desen, bi parıldak lazımmış gibi basic tek parça kalmamis. Tişörtleri, pantolonları ibiş gibi yapmışlar. kumaş kaliteleri ciddi şekilde düşmüş. Piknik sepetinden, ananemin pazar filesinden, dedemin tesbih boncuğundan filan çanta yapmışlar faiş fiyatlara satmaya calışıyorlar. Olmadı Mango kırdın beni goddamnit... (gizlinot: Beğenenlere lafım yok basmayın eksiye öyle hemen.)

5 mayıs 20:03

523. Sezonun hakkını vermiş marka. Öyle güzel elbiseler, tulumlar, pantolonlar var ki... dibim düştü yemin ediyorum. Keten olanların hepsine ayrı bayıldım. Ama fiyatlar inanılmaz uçuk. Mecbur indirim kovalayacağız. 

Fena içimde kaldı.

4 mayıs 21:47

522. Avm'deki mağazalarını sevsemde istiklaldeki mağazası favorim.bir kere mağazanın çok katlı olması da seçenekleri arttırıyor aradığım herşeyi buluyorum.katları harala gürele çıktığım için sanırım 4 veya 5 katlı.ne zaman görsem en üst kat tıklım tıklım.yazın sıcağında kış için puantiyeli defosuz hırkayı 35 tl'ye aldığımı biliyorum.mango'nun indirimli halini seviyorum.ama indirimsiz almayı tercih etmem.

26 nisan 14:06