girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (566)
  • medya (14)

566. Online alışveriş bölümünün ne işe yaradığını anlamadığım marka. Biri martta biri 1 gün önce verdiğim siparişlerin hiçbiri elime ulaşmadı. Sipariş iadesi diyor. Arıyorum ben iade yapmadım diyorum kargo evinize gelmiş bulamamış diyor. Dün sipariş vermişim İstanbuldan mersine ne ara paketledin gönderdin kargo geldi de beni evde bulamadı acaba. Mart ayında yaptığım alışverişi de aynı şekilde göndermediler. Gerçekten merak ediyorum ne işe yarıyor neden var online alışveriş sitesi ? 

23 haziran 11:58

565. Bindirilmiş indirim yapıyorsunuz, yapmayın. 

19 haziran 00:09

564. Kendisi sayesinde bugün tüketmeme kararı aldım. Yıkayıp yıkayıp aynı şeyleri giyeceğim ama iç gösteren el kadar askılı bir bluza 100 tl vermeyeceğim.. 

18 haziran 23:02


563. indirimleri %50'ye varamamış..

16 haziran 22:55

562. mağazasında indirim var diye gezindim ama hala herşey çok pahalıydı, beğendiğim parçalarda da indirim yoktu. Sadece bir tane bol ince pantolon buldum 40 liraya, işe de giyilebilir renkte olunca aldım. Güzel ürünler var ama en son indirime kadar makul fiyatlara düşmeyecek gibi

16 haziran 18:11

561. Metromall avm şubesinde kıyafet denerken pat diye kapıyı açan çalışanlara sahip. Pata küte kapıyı çalıp bir anda açtılar neyse ki giyiniktim( kapılar kilitlenmiyor) . Sertçe uyardım o an, çıktıktan sonra şikayet edecektim fakat çalışanı mağazada bulamadım resmen. Ayrıca kayda değer bir indirim yok. Bir daha uğramayı düşünmüyorum.

16 haziran 00:56

560. Dayanamayıp gecenin bu saatinde indirim var diye sepetime attığım 3 elbiseyi aldım. Toplamda 200 tl ödedim indirimsiz haliyle toplam 430’a geliyordu. (gizlinot: karlı alışveriş yaptığımı düşünerek kendi kendimi teselli ediyorum)

15 haziran 02:16


559. yaz sezonu daha yeni açılmışken buradan 4 elbise almıştım .zaten tatile gidecektim ve hepsini de giydim.aklım hala bulamadığım yeşil üzerine beyaz puantiyeli pileli etekte ve delikli sırtı açık önü düğmeli beyaz elbisedeydi.

dün gittim indirimde denedim ikisini de beyaz elbise (aynı kumaştan eteği de var çok popüler) çok çok iri gösterdi kumaşı da hoşuma gitmedi.daha minyon ve daha ince biri giyse çok daha hoş durur.eteğe gelince evet hoş güzel ama bel kısmında güzel olurken pileli olmasının etkisi ile simit fazlalıklarını lap diye ortaya çıkardı.hem fiyatı da 149 tl ve dedim ben bunu kaç kere giyerim? altına şimdi topuklu sandalet almak gerekecek,üzerine basic bluz-tişört vs...ohooo bir etek için dünya masraf.kalsın dedim.reyona geri bırakır bırakmaz başkası çoktan almıştı.

bense dün hiç bulacağımı ümit etmediğim askılı mercan renkli elbiseyi ve simli triko ince askılı bluz ve kahverengi kemer aldım.

bence çok güzel oldu.mercan elbise beyazdan çok daha şık ve uzun yıllar giyilebilir bir parça.

ayrıca yarım kollu mavi beyaz çizgili gömlek elbiseyi de denedim ama aman tanrım 1.75 boyu olan bana bile neredeyse bileklere gelecekti.çok hamine işi gösterdi.

ayakkabılara hiç bakmadım çünkü daha önce denemiştim ve bazılarının kalıbı gerçekten çok küçük taraklı ayak mümkün değil giyemez.

fiyat konusuna gelince mango önceden elbise ceket pantolon tasarımlara bu kadar ağırlık vermezdi diye hatırlıyorum ve çok fazla trend şey göremezdiniz.mango, kotonun bir tık üstüydü yani.şimdi ise özellikle 2 sozundur bence tedarikçileri değişti.kalıpları ve kumaşları da öyle.tasarımlarında ne trendse ona yöneldiler.bu da markada üst segmente geçme arzusu doğurdu ve fiyatları biraz artırdılar.dikkat edin instagram butik alışveriş vs sayfaları hep mangodan söz ediyor.

14 haziran 08:49

558. istediği ürünü, beklediği fiyata alabilen var mı? Yaklaşık 1 aydır beklediğim tişört ve çantayı indirimde gidip alayım dedim. İndirimsiz fiyatları tişört 90 çanta 170tl idi. Gitmemle geri dönmem bir oldu, tişört 80’e çanta da 140’a inmiş. Brava mütiş bir indirimdi sayın mango

13 haziran 23:35

557. İndirimli olan küçücük, göbeği açık düz kumaş bir üst 100 tl falandı. Diğer parçalara baktım onlarda öyleydi. Saçmalık ve ötesi diyorum, bindirimin alası olmuş. 

13 haziran 21:00