girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (661)
  • medya (19)

661. Birçok ürün katagorisinde zara ile fiyatları eşitlemiş olan marka.

dün 13:51 bugün 00:05

660. Fiyat-kalite oranı yerlerde gezen marka. Geçen sene Türkiye’ye geldiğimde bir kot pantolonunu çok beğendim. Rengi, dokusu ve modeli çok güzeldi. Fiyatı 279 liraydı. Model benim koca totoma tam uyduğu için gözümü karartıp aldım. Defacto’dan alıyorum kotlarımı genellikle. Hem rahat oluyor hem de fiyatı 50 lira. Yırtılsa da içim pek acımıyor. Zamanında aldığım bir defacto pantolunun rengine vurulmuştum. Aynı sebepten mango olana da vuruldum. Çok uzunca bir süre rengine bayılıdığım için defacto olanını giydim. Mangodan aldığımı da özel bir yere giderken giyerim diye düşündüm. Gel gör ki defacto olanı iki sene sonra ki neredeyse her gün giydim, bacak arasındaki sürtünmeler nedeniyle yırtıldı. Zurnanın zırt dediği yer de burası. Mango olanı giyeyim dedim. Sadece 2(iki) hafta sonra 279 liralık pantolon bacak arasından yırtıldı ya. Defacto’nun 50 liralık pantolonunu iki sene giydim de mango’nun 279 liralık pantolonunu sadece iki hafta giyebildim. Tamam biraz toparlak olabiliriz de sen 279 liralık fiyatınla defecto’nun 50 liralık kotunun yaptığını yapamıyorsan ben hatayı senin kalitende ararım. 

Siz siz olun rengine bayıldım, efendime söyleyeyim modeli cuk oturdu diye gidip mango’ya para vermeyin. İyi bir şey olsun diyorsanız gidin loft, levis alın. Ben bir aptallık ettim ve bu da bana bir ders oldu. 3 sene önce Pazar tezgahından 20 liraya aldığım kotu hala giyiyorum. Ne bir yıpranma ne de başka bir şey var. Benim aptallığım sizlere ders olsun. Ayrıca şu fiyatlarla alınacak marka da değilsin mango. 

dün 11:11 dün 17:11

659. geçen gün beyaz gömlek arayışım nedeniyle gittim. indirim reyonuna bir gömlek koymuşlar 29 lira indirimsiz hali 100 küsür liraymış, giyer giymez rahatsız oldum, resmen naylon giymiş hissetim kendimi. sezon ürünlerine bakayım dedim giydiğim tüm pantlonların ağları sorunluydu. ciddi bir kalite düşüşü var. indirimsiz fiyatlar desen uçmuş gitmiş. eskiden ne olursa olsun alırım diyen kitlesi vardı, çevremden anladığım kadarıyla onlarda azalmışlar. hızla kendine çeki düzen vermesi lazım.

dün 10:56


658. Krizi fırsata çevirmenin alâsını yapmış,kendini iyice sağlama almak için ülke enflasyon oranının 4-5 katı fiyatlar koymuş.

Satışlarında bir düşme olmazsa şayet,ya bu ülke vatandaşının ekonomik durumu sandığımızdan gayet iyi ya da alışveriş yapanlar o kredi kartlarını bir bir patlatacak.

dün 01:40

657. Aklıma hep İstiklal Caddesindeki Mango'nun outleti geliyor şu anki fiyatları görünce ve resmen üzülüyorum. 10 liraya tişört 20 liraya kot şort / etek aldığımı bilirim ordan. Şimdi en kalitesiz tişörtü 50 liradan başlıyor. Bir şey beğeniyorum etikete bakıyorum bakmaz olaydım diyorum 100 liradan aşağı asla bir şey yok. Gerçi sadece mango değil artık tüm yabancı firmalar böyle. Elden üzülmekten başka bir şey gelmiyor...

dün 00:37

656. yıllar evvel gayet iyi fiyata iyi ürünler alabildiğimi hatırlayınca üzüntü basıyor. çünkü şu an hem fiyatlar uçuk hem de ürün kalitesi düştü bence. geçen sene iki pantolon almıştım birisini çok uzun süre severek giyebildim diğeri ise 2 kez giyince bi değişik oldu. güzel ürünleri var kazaklarını falan çok beğeniyorum ama şu an alınabilecek gibi değil. o yüzden kapısından değil geçmek direk mangonun olduğu tarafa gitmiyorum...

dün 00:28

655. İki hafta önce 200 lira fiyat koydukları çantayı çok beğenmiştim ama fiyatına değmez diyerek almaktan vazgeçtim. Geçen gün baktığımda 180e düşmüş. Kayıt indirimiyle de 160'a satın aldım. Umarım dayanıklı çıkar çünkü bu fiyat aralığında daha güzel çanta satan bir yer yok gibi bir şey...

18 eylül 22:27


654. Bir tanıdığım İngiltere'de yaşıyor. Şu an Türkiye'ye geldi ve alışveriş çıktıktan sonra tek söylediği şey mango niye burada bu kadar pahalı ? En yüksek kurdan hesaplandığında bile fiyat farkının çok yüksek olduğunu söyledi.

15 eylül 10:38

653. artık uzaktan bakmakla yetindiğim marka.. trendyol ve çilek sokak la kendime ve hemcinslerime başarılar diliyorum ..

14 eylül 23:58

652. Allahım nerde o eski Mango ? Kadıköy Mango neredesin ? Hayatımda hiçbir şeyin eksikliğini bu kadar hissetmedim desem yeridir. En sıkışık zamanda illa ki bir şey bulduğum tek çaremdi. Şimdi 10 TL , 15 TL ‘ ye alabildiğim kıyafetlerime ağlamaklı gözlerle bakıyorum. Şu an avmlerde sadece önünden geçiyorum 

14 eylül 19:11 14 eylül 20:36