yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (741)
  • medya (28)

  741. 3 yıldır triko elbise üretiyorlar. Her rengini aldım. Çalıştığım zamanlarda o kadar çok giydim ki. Yine de bir şey olmadı. Yıkadım, astım ütülemeden askıdan aldım, giydim. Seni çok seviyorum mango.

  12 mart 00:16

  740. Zara, pull n Bear, bershka vs. Gibi markaların arasında en kaliteli malzeme ile çalışan mağaza mangodur. Bütün kotlarım neredeyse buradan. Açıkçası tshirt gibi alternatifi daha ucuz bulunabilen şeyleri değilde, uzun süre giyeceğim ve kaliteli olmasını istedim şeyleri mangodan alıyorum. Kaban, pantalon gibi. Özellikle kot mevzusunda çok canım yandı pull n bear veya bershka dan ne zaman kot alsam bir yıl dolmadan diz ve göt yeri yaptı :) Bunların dışında söylenmesi gereken önemli bir detay var. Herkes fiyat artışından bahsetmiş ve evet haklılar ama lütfen bir gün aldığınız ürünün fiyat etiketini sokup Euro fiyatına bakın. Adamlar fahiş fiyatlar koyup tüketiciyi kazıklama derdinde değil. 40€ bir pantalon su anki kurda 356tl ediyor ve türkiye satış fiyatı 270tl. Dolayısı ile Mango'ya fiyat artışı yüzünden kızmak aslında anlamsız. Ben şahsen bu fiyatlarda da beğendiğim ürünü alabilmek için resmen pusuya yatıp ürünün söyle en az 30-40 indirime girmesini bekliyorum. Su ana kadar iyi indirimle aldıklarım;

   Bootcut flare kot : 200 ->100

  Bootcut flare kot : (Başka rengi) 250-> 100

  Kumaş pantalon : 320 -> 130

  Kürklü palto -> 550 -> 380 

  Not: Şu fiyatları yazınca fark ettim, evet sanırım haklısınız hahahah Yine de çok pahalı ürünleri ama kaliteli diye teselli buluyorum :) bu kürk mesela 450tl den 550 çıktı ve son olarak 380 e aldım. Ama bu pandemi yüzünden yaşanan kur artışından oldu. Herşeye rağmen vazgeçemediğim tek mağaza bu olabilir 

  5 mart 12:26 5 mart 17:50

  739. 27 ocakta aldığım ürünün kargoya veriliş tarihi 10 şubat olarak belirtildi siparişim tamamlandıktan sonra. Sipariş aşamasında kesinlikle böyle bir bilgilendirme yoktu. Ne mail var ne bir şey. Böyle bir mağazanın online platformunun leş olması şaşılacak durum. Bir daha asla online almam. Gelir mi gelmez mi bilmiyorum. Bu arada sipariş iptali yok. Olsaydı anında yapacaktım ama mümkün değil. Allaha emanet bekliyoruz.

  6 şubat 12:27


  738. buranın aksesuarlarını özellikle küpelerini çok seviyorum ama alırken cidden nasıl çıkacağı şansa kalıyor, bazıları üstünden seneler geçmesini rağmen kararma bile olmuyor bazısı alındığının ikinci günü bi yerinden kopuyor. kazakları ve kabanları arasında Cidden kaliteli ve hoş ürünler olabiliyor. 

  28 ocak 04:27

  737. bugün canımı sıkan firma. satın aldığım kazak püsküllü şöyle bir (link: https://shop.mango.com/tr/kadin/h%C4%B1rka-ve-kazak-kazak/sacakl%C4%B1-orgu-kazak_77007659.html kazak)

  bana gelen ise şu (link: https://shop.mango.com/tr/kadin/h%C4%B1rka-ve-kazak-kazak/kay%C4%B1k-yaka-orgu-kazak_77025943.html kazak)

  o kadar şaşırdım ki, alakası bile yok, kaldı ki fiyat farkı var. üstelik ürün, faturasız öylece gönderilmiş. inşallah iade sürecinde zorlanmam.

  23 ocak 17:47

  736. 5 ocakta internetten alışveriş yaptım ürünün tahmini kargoya verilme tarihi 19 ocak. yuh ya amerikadan sipariş versem gelmişti şimdiye, beni bu uzun sürecek teslimat süresiyle ilgili bilgilendirmelilerdi en azından -bu ürün bu kadar zamana gelir- vs gibi şoktayım gerçekten

  15 ocak 00:07

  735. Hakkını yemeyeyim, takıları ve çantaları kullanışlıdır. Ancak yıllarca giyim bölümünde alacak bir şey bulamamıştım. Taa ki evvelsi sene indirimden bir defada 4 yazlık elbise aldığım güne kadar. Tepe tepe kullandım. Bu sene daha uğramadım. 

  10 ocak 23:15


  734. Elbisesinden, ayakkabısına, çantasına kadar benim giyim tarzımı yansıtan marka. Önceleri indirim kovalamadan rahatça alışveriş yaparken artık indirim de yeterli gelmemekte ve sezon sonunu beklemekteyim. Aşırı hoşuma giden, tarz kıyafetler olursa dayanamayıp bir daha bulamam bunun gibisini diyip aldığım ürünleri de olur. Kur farkının artması, bu firmaların fiyat politikasının ülkemizde diğer ülkelere kıyasla farklı olması ve vergi faktörü düşünüldüğünde çıkan sonuçlar nedeniyle uzak kalmak zorunda bırakıldığımız markadır.

  10 yıl önce aldığım kazağı da halen sapasağlamdır 2 yıl önce aldığım çizmesi de hal böyle olunca insan üzülüyor. Bir kaç şehirde AVM mağazalarını kapattı umarım ülkemizden çekilmezler.

  10 ocak 14:02

  733. 2 sene önce aldığım kabanın fiyatı 3 katına çıkmış, kaliteli ürünlerini bulabiliyorum ama yalnızca indirimlerde birkaç şey alınabilir

  10 ocak 12:07

  732. Kotlari çok Hoşuma giden marka. Gerçekten çok güzel ve kaliteli gömleklerini de sahibim ama şuan dudak uçuklatıyor. Indirim döneminde zaranın da üstüne cikmis durumda. İndirimi bile pahalı şuan. Önceden zarayla yarıştırıyorlardı şimdi massimo duttiyle yarıştıracaklar herhalde..

  10 ocak 01:45