sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (7)

  54. Orta-açık kumral saç tonumu (inoa 6.11-7.11 karıştırıyorum) korumak, kızıllaşmasını veya yeşermesini önlemek için kullandığım su bazlı boya markası. Saç rengimi vermekte kullandığım inoa boya su bazlı olduğu için 1 aylık yenileme döngümde mutlaka akıyor. Rengi korumak için 15 günde bir veya duruma göre özel günlerden önce manic panic boyayı duşta maske gibi uyguluyorum. Daha fazla verim için kuru saça da uygulayıp sonrasında duşa girebilirsiniz. Ben küllü tonlar istediğim için mavi-mor-gri renkleri kullanıyorum. Hangisi indirimdeyse veya ulaşılırsa onu satın aldım. Benzer sonuçlar elde ettim çünkü bu boyalar saç 11 platin tonlarda olmadıkça zaten tam rengi vermiyor. Cila niyetine kullanıyorum. Kremsi yapısı bakım da yapıyor. Elseve’in kavanoz saç maskeleriyle karıştırıp rutin duş maske uygulamalarında da işe yaradığını gördüm. Silver şampuandan daha etkili bir renk düzenlemesi yaptığını söyleyebilirim.

  23 ocak 21:25

  53. Son alışverişimde beni hayal kırıklığına uğratan renkli saç boyası markası. Bu zamana kadar bir çok farklı rengini kullanıp sevmiştim lakin en son indirimden aldığım boyanın içinden siyah siyah partiküller çıktı, kutunun dibinde de çökmüş bir çok siyah partikül vardı. Dışarıdan bile gözüküyor partiküller kapağı açmadan. Sanırım uzun süredir depoda duran ürünleri indirime sokmuşlar. Bu açıldığı ana kadar muhafaza hikayesi belli bir yıldan sonra mümkün değil. Dikkat edin siz de mağdur olmayın.

  20 aralık 2018 00:25

  52. Saçımın uçları sarı, dipleri kendi rengim kahveydi. Komple deneyelim bu sefer diplere vurmadan dedik. Tam 8 saatlik süren çalışmadan sonra istediğim rengin çıkmamasına mı üzüleyim, gösterilen o kadar emeğe mi ya da boyanın tonlandırma konusunda başarısızlığına mı bilemedim. Virgin snow tarzı renkler hem daha pahalıdır hem de risklidir. Saçta dorelikler oldu, şu kesin ki boyalı saça papatya suyuymuş yok gri boyalarmış yok şu bu (!!!) kesinlikle karıştırılmamalı. İşlem o kadar uzadı ki boyadan nefret ettim. Ki sürekli kuaför aşındırmayan biriyseniz, benim gibi uykulu gözlerle kalkarsınız masadan artık nolduysa oldu deyip. Sitelerdeki hiçbir boyanın rengine aldanmayalım. Her saç türüne rengine göre değişkendir. kandırmaca resmen. Manic panic’in tek iyi özelliği ve bu kadar popüler olma nedeni vegan olup boyarken saça bakım yapmasıdır gerisi teferruat. dezavantajı ise ürün gereksiz pahalı ve müşteri hizmetleri çok ters. tek memnuniyetim kuaförümün sabırlı ve ilgili oluşuydu.

  ilgili medya:
  1
  20 eylül 2018 18:03 20 eylül 2018 18:38

  51. 2 sene önce saçlarım platine yakın bir sarıyken Rock N Roll Red adlı muhteşem ötesi kırmızısını denemiştim. Tam bir ateş kırmızıydı. Aktığında hoş bir turuncuya dönüp, en sonunda tüm saçımda hafif pembe ışıltılar bırakarak terk etmişti.

  Başlığı gördükçe saç rengimi tekrar açıp her rengini hunharca denemek istiyorum.

  6 mayıs 2018 05:30

  50. baharı atomlarıma kadar hissetmeye başladığımdan mı nedir 3 farklı rengini sipariş vermiş bulunduğum vegan, yarı kalıcı saç boyası markasıdır.

  kendi sitesinden şimdiye kadar 5 kere sipariş verdim ve sorun yaşamadım. sadece bir kere sitesindeki müşteri hizmetleri kısmında yaptığım konuşmada benimle ilgilenen kişi oldukça rahatsız edici bir üsluptaydı. onu da eklemem lazım.

  ben saç kremleriyle pastelleştirip az boya kullandığım için, renkleri evire çevire yaz sonuna kadar kullanırım artık.

  boyadıkça görsel ekleyeceğim.

  5 mayıs 2018 16:31

  49. çok pahalı olan ve tek yıkamada hemen akan saç boyası değil mi bu? gereksiz

  23 mayıs 2017 21:06

  48. saç diplerimi (gbkz: morfose) markasının nötr rengi ve 30'luk oksidanla felaket bir dore/turuncu yaptıktan sonra çare olur umuduyla sarıldığım vegan/cruelty free kozmetik markası.

  yaklaşık üç sene önce bad boy blue ile tanışıp bir iki hafta sonra saçlarım yeşile dönmeye başlayınca ilişkimi kesmiştim ama bir şans daha vereyim diyerek virgin snow ve purple haze boyalarını sipariş ettim.

  virgin snow'un tamamını, purple haze'in ise, nasıl diyeyim, fındık kadarını ekleyip karıştırdım. saçlarım az olduğu için ellerimle uyguladım fakat eşit dağılmadığından bazı bölgelerde keskin çizgiler oluştu, o nedenle fırçayla uygulanmasını tavsiye ederim.

  sonuca gelecek olursak, ilk yıkamadan sonra diplere doğru koyu uçları beyaz-gri olan saçımın dipleri yine koyu sarı/açık mor gibi uçları ise inanılmaz güzel bir gri/lila oldu. bir iki yıkamadan sonra diplerim de daha açık-lila görünmeye başladı, ben sevdim en azından o çiğ sarılık turunculuk gitti.

  purple haze'i daha sonra başka markaların gri ya da küllü sarısı ile karıştırıp yine aynı sonucu alır mıyım diye bakacağım çünkü fiyat olarak (55₺), kalıcılığını da düşünürsek, her zaman tercih edilebilecek bir marka değil bana göre.

  11 kasım 2016 12:15 12 kasım 2016 02:38

  47. başka renklerini bilmiyorum ama nedense mavi rengi-(adını hatırlayamadım) çok çabuk akan marka. ayrıca saçımın tamamı mavi ve bütün saçımı boyamam için bir kutusu anca yetiyor bu da pek avantajlı olmuyor. ama renk seçenekleri muazzam.

  2 eylül 2016 03:49

  46. Saçlarımı önceden 2 kez boyamıştım ve yaklaşık 1 ton kadar açılmıştı.ben de vampire red ile boyadım ilk boyadığım zaman ben kırmızı beklerken böyle koyu pembeye dönük bir renk çıkmıştı saçımda şaşırmıştım ama hoşuma gitti o renk de.bu arada haziranın sonunda boyadım ve bir kutunun yaklaşık çeyreği arttı -saçım göğüs hizasında ve normal gürlükte- şu an saçımda hala ama mora döndü muhteşem bir renk oldu.   Edit:saçımı birkaç ton daha kırdırıp tekrar boyayacağım uzun süre kullanmak istiyorum bu rengi

  Yıllar sonra editi: tam olmasa da 2 kutu kadar kullandım.ikinci kutuda salak gibi kuaföre gidip saçımı açtırdım evet malım,sadece tonunu kıracaktın neden civciv sarısı olacak kadar açarsın ki saçı,hadi açtın neden tamamını değil de sadece dibini açarsın? her neyse tepki göstermedim mallık bende.bunla boyadı saçımı renk cart kırmızı tuttu ama ben o rengi koyultmak istedim çünkü benim için kullanılabilir değildi.bakın 2 sene oldu hala koyultamadım farklı farklı boyalar denedim,bir kez kendim uğraştım boyadım,bir kez kuaföre gittim bir değişiklik olmadı.sanki dibim gelmiş yada ombre yaptırmışım gibi bi hal ve saçım uzadı ama uçları dipleri koyu ortalar açık anlamsız duruyor.boyayı ise fiyatından ve akma probleminden ötürü tekrar kullanmamayı düşünüyorum

  1 eylül 2016 05:17 18 temmuz 2018 22:05

  45. Enchanted forest ve ismini hatırlayamadığım koyu pembe rengini kullanmıştım.İkisinden de çok memmun kaldım çünkü saça zarar vermiyorlar,uzun süre saçta kalıyorlar ve banyoda çok akıyormuş gibi gözüksede saçta 1-2 hafta yeni boyamışsınız gibi duruyorlar.

  30 ağustos 2016 10:35