sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  8. Okuduğum olumlu değerlendirmeler neticesinde bir buçuk ay kadar önce aldığım, ancak o günden bu yana vaat ettiği hiçbir şeyin karşılık bulduğunu görmediğim üründür. Leke sorunu, cilt aydınlatma, eşitleme, gözenek azaltma vb. Vaatleri havada kaldı. Sıvı bir ürün ve uyguladıktan sonra birkaç kez yüzümde kaşınmaya sebep oldu. Sıcak zamanlarda nasıl uygulanır onu da merak ediyorum, zira yüzde bir tabaka varmış hissi oldukça yoğun. Şişe bittikten sonra bir daha almam.

  ilgili medya:
  1
  4 mayıs 23:56

  7. Eski sivilce izlerim için kullanmak amacıyla aldığım esans. Tam bir aydır yalnızca sabahları kullanıyorum. Akşamları (gbkz: Serum layering) yaptığım için bir de bunu akşam rutinine ekleyerek kalabalık etmek istemedim. Yüzümün geneline tonik sonrası kullanıyorum. Lekeler üzerinde ciddi bir etki gözlemlemedim henüz, bu nedenle hızlı etki edecek türden bir ürün olmadığını belirtme gereği duydum. Çok akışkan yapılı bir ürün olduğundan uygularken dikkat gerektirebiliyor. Minimal içerik listesi ile hiç bir irritasyona, kuruluğa ya da yağlanmaya sebep olmadı. Fungal akne problemi olmayan tüm cilt tipleri güvenle kullanabilir. Bir şişe yaklaşık 6 ay gidecek gibi görünüyor. İçeriğine güvendiğimden uzun vadede faydasını göreceğimi düşünüyorum.

  9 nisan 01:10

  6. klairsin supple preparation facial toniğiyle birlikte rutinime eklediğim ve sabah akşam yaklaşık bir buçuk aydır düzenli kullandığım maya özütü içeren essence. yapısı biraz yağlı gibi ama serumlar kadar yoğun değil ve 4-5 damlası cildi nemlendirmeye yetiyor. düzenli kullanımda cilt lekelerini açma ve kırışıklıkları azaltma vaadi var. açıkçası kırışıklık hakkında çok fazla gözlemim olmasa da bu süreçte cildimi aydınlattığını, gözenek görünümünü hafiflettiğini eskiden kalma bazı lekelerimi açtığını gözlemledim. lekeler açısından etkisi yavaş fakat düzenli kullanımla uzun vadede etkili olacağını düşündüğüm bir ürün. benim gibi yetişkinlik aknesiyle mücadelede lekeler için çok tatmin edici değil. o kadar çok sabrım olmadığı için c vitaminiyle kullanılması önerilmese de ben son 2 haftadır sabahları klairsin %5'lik c vitamini serumunu rutinime ekledim fakat herhangi bir hassasiyet sorunu yaşamadım.(gizlinot: asla öneri değildir)

  essence olarak cildimi nemlendirdiği ve hem gözeneklere iyi geldiği hem de cildimi dolgunlaştırıp daha parlak görünmesini sağladığı için ben başarılı buldum. buzdolabında saklayıp kullandığım için de cildi ferahlatıp rahatlatıyor. lekeleri çok hızlı geçirmede yeterli değil fakat uzun vadede cilde iyi geldiğini/lekelere de iyi geleceğini düşünüyorum.

  22 şubat 17:07

  5. 5 aydır kullanıyorum. Cildimin aydınladığını çevremdeki insanların farketmesiyle ben de farkettim. Kesinlikle cilt rengini açıyor ve cildi neme doyuruyor.

  7 aralık 2018 19:21

  4. 1 aydır her gece akne lekelerimin ve aknelerimin geçmesi için kullandığım esans. Hiç bir irritasyona neden olmadı. Aknelerim azaldı. Memnunum kullanmaya ve satın almaya devam edeceğim akşam cilt bakım rutinimin vazgeçilmezlerinden biri oldu. Damlalıklı ambalajı da kontaminasyonu önlediği için çok iyi bir ambalaj seçimi olmuş.

  1 eylül 2018 18:32

  3. Kullanmaya başlayalı 20 gün oldu ama şimdiden yanak bmlgemdeki gözeneklerin sıkılaşmaya başladığını fark ediyorum. Lekeler üzerinde henüz bir etkisini göremedim ama ürünü kullanmaya yeni başladım sayılır. Şişeyi bitirmeye yakın lekelerimin de gideceğine inanıyorum. Nemlendirmesi de gayet güzel hafif bir ürün yüzde ağırlık yapmıyor.

  9 ağustos 2018 19:36

  2. fermente maya özütü ve niacinamide içeren 50 mililitrelik şeffaf cam bir şişede gelen sabah akşam kullanıma uygun, uzun vadede kullanımında cilt lekelerini azalttığı iddia edilen kore cilt bakımı mucizesi. mucize diyorum çünkü yaklaşık 2 haftalık kullanımda, ki ben sadece sabahları kullandım, akşamları yine koreden başka bir peptit serumu kullanmaya çalışıyorum, tüm cilt lekelerim gitti, çenemdeki koyulaşma açıldı, bıyık bölgemde sir ağdadan kaynaklı lekelenme azaldı, kaz ayaklarımda açılma var, ki uzaktan bakıldığında hiç kaz ayağı yok, göz altı morluklarım kapatıcısız çıkıp sokakta gezebilecek kadar azaldı.

  havuz suyu gibi kokuyor ve kutu üzerinde oda sıcaklığında muhafaza edin yazmasına rağmen korendy sitesinde buzdolabında muhafaza edin diyor?

  cildim hiç olmadığı kadar nemli, sağlıklı ve aydınlık.

  7 ağustos 2018 21:16

  3

  1. (yazar: kyul) ukteyi veren.

  Şişeyi yarıladım. Siyah nokta, gözenek , leke gibi sorunlarla mücadele etmeyi amaçlıyor. Kendim kuru ciltliyim. Ürün serum ayarında. Yağ-serum tarzı bir ürün. Ben bu vaatleri yerine getirdiğini en azından şimdilik gözlemlemedim. Güzel nem veriyor. Azıcık ürün en azından bana yetmiyor. Bu tarz serumlarda genelde bir iki damla yeter. Ama bunda daha fazla alıyorum elime. Yine de gramajı fazla. Bayağı bir gideri var. Ağırlık vermeden nemlendirmesi dışında şimdilik aşırı gözüme çarpan bir özelliği yok. Bitivce alır mıyım kısmını o nedenle şimdilik cevapsız bırakıyorum. Bakalım bitene kadar fikirlerim değişecek mi?

  30 ocak 2018 00:41