4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (6)
  • medya (3)
4

9. geçen haftaki gratis talanımın bir diğer ganimeti. ben tek tür olduğunu zannediyordum iki çeşit olduğunu bilmiyordum. normalde bir ojeye asla bu kadar para vermezdim ama zalımın kızı şişede nasıl güzel duruyor.

fırça izi yok, iki katta daha opak bir sonuç veriyor. bir nail art bağımlısı olarak siyah ojenin üzerinde de denedim asıl muazzam sonucu öyle aldım. tek başına deneyince de güzel tabi ama koyu renkler üzerinde de oldukça iyi duruyor.

3 kasım 00:44

8. Elimde mor mavi yansımalı bulunuyor.Tırnak uzerine dort kat sürmeme rağmen tırnaklarımı kapatmadı. Siyah oje üzerine sürdüğüm zaman da ojenin icinde simler varmış gibi bir goruntu elde ettim. Simli görüntü fena durmasa da(pastel 239, pastel 45 gibi simli bir oje sürmüşüm görüntüsü ) Ez cumle elde ettiğim görüntünün gökkuşağı yansimasiyla ile alakası olmadığından verilen parayı hak ettiğini düşünmüyorum.

Not: görsellerde yer alan fotoğraflar gerçekten çok güzel. Keşke az buçuk hakkını verebilseydi.

8 ekim 21:49

7. Görenin aklını alan oje. Kadın erkek demeden hem de. Jsjsks

Bendeki maviden mora çalan rengi. Siyah ojenin üzerine iki kat sürüyorum ve kendini çok güzel gösteriyor. Üzerine top coat geçmek gerekiyor çünkü ojenin kendisi çok parlak değil. Ayrıca diğer ojelerimi dört gün kullanabiliyorsam bu ikinci günde soyuluyor. Ama hayatımda gördüğüm en değişik ve en güzel ojelerden biri olduğu için biterse tekrar alırım. 

7 ekim 23:05


6. verilen parayı pek hakettiğini düşünmüyorum. ojeyi sürdükten sonra kuruma esnasında çizikler oluştu ben de. birkaç gün sonrasında pul pul dökülüyor bildiğiniz oje. almayın, aldırtmayın efenim.

30 eylül 11:36

3

5. Duruşu değişik ve fotodakilere yakın durdu bende.

Ancak tirnaklarimdan biraz zor çıkardım.

Asetondan da kaynaklanıyor olabilir (asetonum rossmann ürünlerinden) ama benim tırnaklarımı kuruttu.

Ben %50 indirimle 15 liraya almıştım.

30 liraya değmeyeceğini düşünüyorum.

29 eylül 21:32

4

4. Işıltısına kapılıp aldığım oje. Mara ojelerinin renk değiştiren çeşidi çok tatmin etmemişti beni. Renk seçimimden diye düşünmüştüm. Bu akşam da bu ojeyi deneyim dedim. Tabi almadan önce her yerde araştırmış, yorumlara bakmıştım. Şimdi ikinci katı da sürdüm ancak gördüğüm hiçbir görseldeki gibi olmadı. Üçüncü katta neler olacak bilmiyorum bu defa da oje kurumuyor. Neyse bir dahaki sefer bir kat siyah oje sürüp onun üzerine deneyeceğim sanırım.

25 temmuz 22:36

3. Watsonslara yeni gelmiş galiba. Bir de termal olanları vardı yanlış hatırlamıyorsam ama 30 lira fiyta etiketi yüzünden sadece çok güzel demekle yetinirim

12 temmuz 12:54


5

2. Evde 2 liraya aldığım 30 oje var, hep alt tarafı 2 lira deyip bir daha sürmediğim ojeler. 

Şimdi ise bir tane olsun, ama duruşuyla kendimi belli etsin düşüncesindeyim. 

2.katta kendini gösteriyor, fırça izi yok, çabuk kurudu ve kolay bir sürümü var. ah 10 lira daha ucuz olaydı. 

bugün hediye olarak mavisini de aldılar bana, duruşunu gölgede ve güneşte olarak medyaya ekliyorum.

mavide turkuaz, lacivert, mor geçişleri var. yeşilde ise orman yeşilinden sırasıyla kahvemsi haki ve sarı renk geçişleri oluyor.

11 temmuz 22:37 12 temmuz 19:42

5

1. Fiyatı pahalı olsa da tırnakta duruşu ile fiyatını az da olsa hak eden duochrome oje. Bendeki bronz altın yeşil yansımalı olan. Telefondan başarabilirsem görsel ekleyeceğim. 

ilgili medya:
3
11 temmuz 18:05