yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (5)

  39. hızlı kuruyan oje serisi. fiyatına işe asla değmiyor. sürdükten sonraki 2-3 saat içinde metalik görünüm gidiyor ve ertesi gün birçok yerinde soyulmuş oluyor.

  11 eylül 05:21

  38. Bunun goldunu sürdürdüm gerçekten güzel oldu baya beğendim birkaç saat sonra eve gittim duşumu aldım yattım ertesi sabah kalktım ve tırnaklarımın ucundan kağıt gibi kalkan ojelerime baktım ve hikayem burada bitiyor. ay az kalsın unutuyordum evet sökmesi aşırı keyifliydi hiiç efor sarfetmedim sökerken 

  11 eylül 02:21

  37. Ayna efekti vermeyen ama gerek hızlı koruması gerekse tek katta rengini güzel vermesiyle çok sevdiğim bir oje.Kalıcılığı çok değil ama benim için bir ojede önemli olan hızlı kuruması(gizlinot: Hızlı kuruyan oje önerisi olan varsa mesaj kutuma bekliyorum : ))

  15 ağustos 23:00

  36. adinin metalik efekt olmasi gereken oje. ayna efekti falan verdigi yok. ayrica tirnak yataginizin puruzsuz olmasi lazim diger turlu kotu bi goruntu olusuyor. dalga dalga duruyor tirnakta. dusa girdim ciktigimda bas parmagim koselerinden soyulmustu. kocaman bi hayalkirikligi. 

  12 temmuz 15:25 12 temmuz 16:57

  35. Bu serinin 4 farklı rengine sahibim. Normal bir base coat üzerine dalgalı görünmesin diye 2-3 kat sürmek zorunda kalıyordum ve yine de pürüzsüz, temiz bir yüzey olmuyordu. Bugün flormar'ın peel off base coat'u üzerine tek kat sürdüm ve tek bir fırça izi yok. Tek katta opak ve pürüzsüz oldu. Fırçanızdaki oje az olmasın ama. Tırnağı tek seferde tamamen örtecek kadar alın derim. Fırçayı çok fazla bastırmayın da tırnağa. Kesinlikle ayna etkisi yaratmıyor ama güzel bir metalik-sedef arası görüntü veriyor. Instagram adreslerinde gösterdikleri fotoğraflardaki etkiyi ancak bu şekilde alabildim. Elinizde varsa deneyin, çöpe gitmesin derim.

  7 temmuz 17:56

  34. Ayna özelliğini bana bir türlü göstermeyen ojedir. indirimde iken yakalayıp kim bilir ne kadar güzel görüntüsü vardır düşüncesi ile hem kırmızı hem de rose gold rengini edinmiştim. Benim tırnak üstüm çizgi şeklinde değildir. Ilk sürüşte sanki tırnağımda yapısal olarak dijey çizgiler varmış gibi durdu. Ikinci katta homojen dağılmayıp iz bıraktı. Üçüncü katı sürdüğünde kurumadı. Sabah uyandığımda ayna efekti yerine yastık efekti ile karşılaştım. Kırmızı olanı ise daha fena. Ikinci kati surdugum zaman sanki bozuk bir üyeyi tırnağıma sürüyormuşum gibi ilk katını soydu. Bu sebeple fiyatını hak eden bur ürün olduğunu düşünmüyorum. Aynadan ziyade sırrı dökük bir ayna gibi duruyor tırnakta.

  1 temmuz 22:25

  33. asla alta base coat süremediğim, sürdüğüm anda yapısı değişip dalga dalga göründüğünden beni deli eden bir yapıya sahip oje. tırnağın altına bir kat koruyucu sürmek yılların alışkanlığı benim için, ama bu ojede ne mümkün. o şekilde sürmeyi çok denedim. fırça daha tırnağa değdiği anda dalga dalga olmaya başlıyor. neyse hadi bunu geçtim. tek katta gerçekten bir garip duruyor. özellikle de fırça izini çok belli ediyor. yani öyle tam anlamıyla pürüzsüz bir ayna efekti görüntüsünü beklememek lazım. ikinci katta rengini daha iyi veriyor, ancak bu görüntü de bildiğimiz sedefli bir oje görüntüsü. onun biraz parlatılmış hali yani.

  gelelim kalıcılığına. gece sürüp yatıyorum, sabaha uçlardan açılmış oluyor. beni deli eden ikinci şeyse bu. tamam yastık izi falan olmuyor belki, ama yattığım yerde elim suya vs değmediği halde nasıl bu kadar uçlardan açılabiliyor bir türlü anlamadım bunu. tek iyi yanı çok hızlı kuruyor sahiden de. öyle sürdüm kuruması için bekleyeyim derdi olmuyor. yalnız bunun dışında genel olarak çok gereksiz bir oje. bir iki rengini denedim merakımdan, hani belki bana öyle denk gelmiştir diye. ama yok hepsinde aynı şey oldu. ayna efekti falan hikaye, herkesin bildiği sedefli ojeyi allayıp pullayıp önümüze sunmuşlar. vallahi para israfı başka da bir şey değil. para demişken mara bu ojeleri, bu fiyata satma cesaretini nereden buldu gerçekten merak ediyorum. indirimli halini bile hak etmiyor yani o kadar.

  30 haziran 19:28 15 ağustos 23:40

  32. Hayal kırıklığı. Sedefli bir oje sadece. Işığı yansıtıyor ama cisim silüeti bile yok ojede. Fırça izleri belli oluyor. indirimde bile değmez. Tek iyi yanı çok hızlı kuruyor

  30 haziran 13:21

  31. Hızlı kurumasıyla, parlaklığıyla tam bir tatil ojesi. Havuzda ve denizde soyuluyor diğer ojeler gibi ama yenilemek çok kolay olduğu için sorun olmuyor. 10 dk sürmek ve kuruması. Bu yıl yine tatil için farklı bir rengini aldım. 

  14 haziran 23:03

  30. gold rose olanı altta base coat olmasına ragmen tırnaklarımı sarartan oje. arkadaşıma verdim bundan haberdar ederek, onda da sadece iki gün kalmasına ragmen aynı şey olmuş.

  15 şubat 03:38