yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • oylar (1)
  • medya (5)

  40. Büyük bir hayal kırıklığı. Gerçekten fotoğraflardaki gibi gözükeceğini düşünüp hüsrana uğradım. Base coat üzerine uygulayınca, dalga dalga oluyor. Base coatsız uygulayınca, tırnakta renk bırakıyor. Ve sürümü çok zor. Tüm bunlara rağmen bir şekilde sürmeyi başarsam bile tırnakta 2 günden fazla kalmadan soyuluyor. Soyulmamasi için üzerine top coat uygulayınca da aynalı görüntüsü gidiyor. Kısaca değil 30 tl 10 lirayı bile haketmeyen bir ürün. Bir de hiç denemeden 2 tane birden almıştım.

  19 nisan 15:23

  1

  39. Hayatımda gördüğüm en berbat oje, diğer mirror effect ojelerden aradaki o saçma fiyat farkina değecek hiçbir özelliği yok, ki çok daha uygun fiyatlı ve kaliteli markalar var. Kaldı ki ojeyi çıkarmak büyük sorun,sildikten sonra bütün parmaklar ve tırnaklar 3 gün o ojenin dağılmış, temizlenememiş artığı ile duruyor. Kırmızı ve gold renklerinde yaşadım ben bu sorunları, sapsarı olmuş tırnaklar da yanıma kar kaldı, bir hevesle ıkisini birlikte almıştım, denemiş olsam böyle bir hata yapmazdım

  7 kasım 2019 23:55 7 kasım 2019 23:58

  38. Kesinlikle kalıcı değil ve ayna efekti de yok. Parlak gri gibi daha ziyade. Ayrıca pürüzsüz görüntü yakalamak çok zor. Tekrar almam.

  21 ekim 2019 13:08


  37. hızlı kuruyan oje serisi. fiyatına işe asla değmiyor. sürdükten sonraki 2-3 saat içinde metalik görünüm gidiyor ve ertesi gün birçok yerinde soyulmuş oluyor.

  11 eylül 2019 05:21

  36. Bunun goldunu sürdürdüm gerçekten güzel oldu baya beğendim birkaç saat sonra eve gittim duşumu aldım yattım ertesi sabah kalktım ve tırnaklarımın ucundan kağıt gibi kalkan ojelerime baktım ve hikayem burada bitiyor. ay az kalsın unutuyordum evet sökmesi aşırı keyifliydi hiiç efor sarfetmedim sökerken 

  11 eylül 2019 02:21

  35. Ayna efekti vermeyen ama gerek hızlı koruması gerekse tek katta rengini güzel vermesiyle çok sevdiğim bir oje.Kalıcılığı çok değil ama benim için bir ojede önemli olan hızlı kuruması(gizlinot: Hızlı kuruyan oje önerisi olan varsa mesaj kutuma bekliyorum : ))

  15 ağustos 2019 23:00

  34. adinin metalik efekt olmasi gereken oje. ayna efekti falan verdigi yok. ayrica tirnak yataginizin puruzsuz olmasi lazim diger turlu kotu bi goruntu olusuyor. dalga dalga duruyor tirnakta. dusa girdim ciktigimda bas parmagim koselerinden soyulmustu. kocaman bi hayalkirikligi. 

  12 temmuz 2019 15:25 12 temmuz 2019 16:57


  33. Bu serinin 4 farklı rengine sahibim. Normal bir base coat üzerine dalgalı görünmesin diye 2-3 kat sürmek zorunda kalıyordum ve yine de pürüzsüz, temiz bir yüzey olmuyordu. Bugün flormar'ın peel off base coat'u üzerine tek kat sürdüm ve tek bir fırça izi yok. Tek katta opak ve pürüzsüz oldu. Fırçanızdaki oje az olmasın ama. Tırnağı tek seferde tamamen örtecek kadar alın derim. Fırçayı çok fazla bastırmayın da tırnağa. Kesinlikle ayna etkisi yaratmıyor ama güzel bir metalik-sedef arası görüntü veriyor. Instagram adreslerinde gösterdikleri fotoğraflardaki etkiyi ancak bu şekilde alabildim. Elinizde varsa deneyin, çöpe gitmesin derim.

  7 temmuz 2019 17:56

  32. Ayna özelliğini bana bir türlü göstermeyen ojedir. indirimde iken yakalayıp kim bilir ne kadar güzel görüntüsü vardır düşüncesi ile hem kırmızı hem de rose gold rengini edinmiştim. Benim tırnak üstüm çizgi şeklinde değildir. Ilk sürüşte sanki tırnağımda yapısal olarak dijey çizgiler varmış gibi durdu. Ikinci katta homojen dağılmayıp iz bıraktı. Üçüncü katı sürdüğünde kurumadı. Sabah uyandığımda ayna efekti yerine yastık efekti ile karşılaştım. Kırmızı olanı ise daha fena. Ikinci kati surdugum zaman sanki bozuk bir üyeyi tırnağıma sürüyormuşum gibi ilk katını soydu. Bu sebeple fiyatını hak eden bur ürün olduğunu düşünmüyorum. Aynadan ziyade sırrı dökük bir ayna gibi duruyor tırnakta.

  1 temmuz 2019 22:25

  31. asla alta base coat süremediğim, sürdüğüm anda yapısı değişip dalga dalga göründüğünden beni deli eden bir yapıya sahip oje. tırnağın altına bir kat koruyucu sürmek yılların alışkanlığı benim için, ama bu ojede ne mümkün. o şekilde sürmeyi çok denedim. fırça daha tırnağa değdiği anda dalga dalga olmaya başlıyor. neyse hadi bunu geçtim. tek katta gerçekten bir garip duruyor. özellikle de fırça izini çok belli ediyor. yani öyle tam anlamıyla pürüzsüz bir ayna efekti görüntüsünü beklememek lazım. ikinci katta rengini daha iyi veriyor, ancak bu görüntü de bildiğimiz sedefli bir oje görüntüsü. onun biraz parlatılmış hali yani.

  gelelim kalıcılığına. gece sürüp yatıyorum, sabaha uçlardan açılmış oluyor. beni deli eden ikinci şeyse bu. tamam yastık izi falan olmuyor belki, ama yattığım yerde elim suya vs değmediği halde nasıl bu kadar uçlardan açılabiliyor bir türlü anlamadım bunu. tek iyi yanı çok hızlı kuruyor sahiden de. öyle sürdüm kuruması için bekleyeyim derdi olmuyor. yalnız bunun dışında genel olarak çok gereksiz bir oje. bir iki rengini denedim merakımdan, hani belki bana öyle denk gelmiştir diye. ama yok hepsinde aynı şey oldu. ayna efekti falan hikaye, herkesin bildiği sedefli ojeyi allayıp pullayıp önümüze sunmuşlar. vallahi para israfı başka da bir şey değil. para demişken mara bu ojeleri, bu fiyata satma cesaretini nereden buldu gerçekten merak ediyorum. indirimli halini bile hak etmiyor yani o kadar.

  30 haziran 2019 19:28 15 ağustos 2019 23:40