girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. kesinlikle tavsiye etmediğim site. 27 haziranda numara değişimi için gönderdiğim ayakkabılardan hala ses yok. mail attım, destek talebi açtım cevap yok. aradım açan yok. ınstagramdan mesaj yazdım, yorum bıraktım... şu harcadığım enerjiye yazık. ben dolandırıldım siz dolandırılmayın.

edit: en son instagramdan ulasabildim. uzun yazismalardan sonra muhasebeye soyledik paraniz iade edilcek dendi. bakalim...

11 temmuz 16:16 12 temmuz 17:21

5. birkaç ay önce bir indirim yapmışlardı, fiyatlar ciddi fark ediyordu ve bu nedenle çok sipariş almış olmalılar. siparişimin üzerinden 1 ay geçti, tık yok. zar zor müşteri temsilcisine ulaştım (çünkü arıyorsun, bekliyorsun kimse açmıyor ve en sonunda hattan atıyor) ve hemen o hafta içinde göndereceklerini söylediler. üzerinden 15 gün daha geçti, mail atıyorum, müşteri hizmetlerini arıyorum hiçkimseye ulaşamıyorum. günlerce denedim olmadı. en sonunda türkiye'de bağlı olduğu diğer ayakkabı markasının müşteri mailine ve markapark'ın müşteri mailine üst üste 50 tane mail attım iade istediğime dair. yanıt yok. aradan geçti yine bir 10 gün falan. benim paramın üzerine yattılar artık diye düşünürken son çare yine üst üste mailler attım ve sonunda iademi aldım. bir daha online olarak buradan alışveriş yapar mıyım? asla!

27 nisan 08:50

4. onedio'da gezerken reklamını gördüm onedio okuyucularına özel bu gece %40'a varan indirimler diye. girdim siteye indirim saat sabah 10'a kadar geçerli diye yazıyordu. baktım ve beğendiğim bir ayakkabı oldu, indirim sabaha kadar geçerlidir diye hemen alıyordum az kalsın ama vazgectim. Şimdi baktım ki indirimler devam ediyor. Biraz sinirimi bozdu yani böyle bir kurnazlık yapmaları, benim gibi düşünüp hemen almaya çalışanlar olabilir sonuçta.

12 şubat 00:11


3. erkek arkadaşımla buraya ayakkabı almaya girdiğimizde, ben kendimi kaptırmış bi şekilde guess cüzdanlara bakıyordum. ayakkabılarla ilgilenmiyordum. sonra baktım bu elinde bi ayakkabıyla geldi. vans tipi bir şeydi markasını hatırlamıyorum. ama kenarları resmen uhulanmıştı. yani bakınca uhuları yapışma izini falan her şeyini görebiliyorduk. hayal kırıklığı.

edit: aha işte foxeylady de onayladı, şimdi eksileyen düşünsün.

1 nisan 2016 21:40 2 nisan 2016 00:01

2. Kendine has tarzı olan genel olarak ayakkabı mağazası. En sevdiğim tommy hilfiger çizmelerimi burdan almıştım. Yani tommy nin kendi mağazasından daha güzel modeller vardı. Keds vs. Gibi ürünlerin her yerde bulamayacağınız modelleri bulunur. Ayrıca indirimleri gerçek indirimdir. (gizlinot: %50 den direkt ben faydalandım ondan söylüyorum)

1 nisan 2016 19:50

1. çarşamba verdiğim siparişi bugün (cuma) ulaştırmış mağazalar zinciri. internette hala ürün hazırlanıyor yazıyor orası ayrı bir komedi. kargo takip numarası falan da vermediler öyle beklemediğim bir anda çıktı geldi kargo.

zamansız yaptığı yüzde elli indirimler için takip etmeli :) keds ve tigeri yüzde elli indirimde kaptım mutluyum :)

not: bazı ayakkabılarda numara olarak us numarası (7 8 )yazıyor bu 37 38 dir diye düşünmeyin sakin. Alttaki tablodan tr karşılığına bakarak sipariş verin.

mutlu kalın :)

1 nisan 2016 16:01