girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (0)

55. Sütyenleri mükemmel. Kumaşları kaliteli. Bir alıp yıllarca giyebilirsiniz. Uzatmaya gerek yok bence gayet iyi işte. Budur.

13 haziran 23:47

54. özellikle minimizer sütyenlerine, paketli kilotlarına ve polar ceketlerine bayıldığım marka. Bu yıl itibariyle online alışverişe de açılmış olması (daha çok indirim ve kampanya olması sebebiyle) daha uygun fiyatlara ürünleri temin etmeme yardımcı oldu. Ayrıca, değişim ve iadenin hem mağazadan hem online'dan yapılıyor olması, iade kısmını online yapmak istediğiniz de ups'in evinize kadar geliyor oluşu markanın kalitesine kalite katıyor.

13 haziran 09:01

53. Geçmiş yıllardaki tekstil tecrübeme dayanarak rahatlıkla tavsiye edebileceğim yegane marka. Ürünlerini zorlu testlerden geçirirler ve bu konuda çok titizler. Sütyenlerini de özellikle tavsiye ederim. 

13 haziran 01:54


52. Tarzı daha çok ofis giyim ve orta yaş stili ancak girip de zevkinize göre parçalar bulmamak da imkansız. 

İç giyim cidden çok güzel ve rahat. Bende bir rahatsızlık bir huyluluk var mesela sütyenin vücut çapı canımı yakıyor sıkı olmasa da. O yüzden cup boyutu B iken çevre numarası büyük almam gerekiyor 80 90 gibi ve o bedenleri burada bulabiliyorum, hem de çirkin, idareten renklerde değil süslü püslü. 

12 haziran 21:25

51. Meğer sütyenleri mükemmelmiş; ben bugün öğrendim. İntimissimi, penti ve loya'dan sutyen kullanmışlığım var ancak hiçbirini tam sevemedim. M&s'nin kalıpları tam bana göreymiş; keşke bir de o kadar pahalı olmasa.

Bugün gittiğimde 300 liraya 100 lira hediye çeki veren mağazalar zinciriydi bu arada (haberiniz ola).

12 haziran 21:15

50. Dün anneler günü vasıtasıyla anneme bir şeyler bakmak için girdim. Kendisi bu markayı seviyor ancak yüksek fiyat politikası sebebiyle kadıncağız bir şeyler alamıyordu. Ablamlar etek almış, ben de eteğin üstüne güzel bir gömlek bulma umudundaydım. 

Sezon ürünü fiyatları el yaktığı için indirimdekilere yöneldim. Dümdüz bir gömlek indirimde 200 tl. Ve etiketi okuyorsunuz %100 polyester. Aynı gömlek H&M'de 35 TL ve o da polyester. Markanın bir değeri vardır ona sözüm Yok ancak aradaki 6 kat farkı karşılayabilecek bir kumaş kaliten yoksa ne anladım ben bu işten. Erkek arkadaşım bir tekstil firmasında çalışıyor. Kumaşlardan anlıyor. Kendisi dokunduğu zaman ürünün "kaliteli bir polyester" bile olmadığını söyledi. Fiyata kendisi de şaşırdı. Kadına istediği bir markadan bir şeyler alalım dedik elimiz boş geri döndük. Pamuk bile olmayan o ürünleri bu fahiş fiyatlar, ne bileyim. Sanırım bir daha girmeyi düşünmüyorum.

13 mayıs 14:11 13 mayıs 14:11

49. Korse ve sıkılaştırıcı iç giyim konusunda tek geçtiğim markadır. Buradan zamanında iyi fiyata aldığım bir korse var, üstelik de sık kullanıyorum, en az 5 sene oldu, maşallahı var, taş gibi duruyor. Bir tane toparlayıcı atlet gibi bir şey aldım geçen sene, ondan da çok memnunum. Ne zaman aldığımı hatırlayamadığım bir minimizer sutyen vardı, onu çok sık kullanmıyorum ama yine de yıkama sonrası renk solması, ağzının burnunun kayması gibi bir sorun asla olmadı. İhtiyaç sahipleri bence bu tür ürünlerine kesinlikle bakabilirler, gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

28 mart 10:30


48. 55 yaş üzeri kadınlar için daha uygun bulduğum tekstil markası.

Hiç bir zaman mağazanın içine girmedim. Vitrinden gördüklerim, karar vermem için yeterli oldu hep.

28 mart 02:55

47. sütyenleri çok rahat ve aşşırı sağlam olan, outlet mağazalarını ayda bir didik didik ettiğim mağazalar zinciri.

28 mart 00:32

46. alt grup çamaşırlarında (dikişsiz olanlar) rahat ancak o kadar para verdiğim ürün sağdan soldan sökülmeye başlayınca sinirlendim. dantelli sütyenleri çok romantik ve rahat, seviyorum. 2 kere mayo aldım, 2 si de renk attı 3-4 kullanımda. allahtan iadesini alırken aklı selim davrandılar da yakmadım ürünleri mağazada. en son anneme sütyen almıştım ve evde lekeli olduklarını gördüm, müşteri hizmetlerine 1 ay boyunca ulaşmaya çalıştım telefon, mail, sosyal medya yoluyla. asla geri dönen olmadı. gün içinde mail-telefon vs bakamayacak kadar yoğun olduklarını sanmıyorum. buradan dev eksi puan. buhurdanlıkta kullanılan minik şişedeki kokuları güzel, tavsiye ederim. en çok mum, ev parfümü, mutfak aletleri ve yılbaşı süsü alıyorum. kıyafet bölümünde hiç kendime tarzıma uygun bir şey bulamadım. yanında cafesi olan mağazalarda kahve & tatlı deneyebilirsiniz, ben sevmiştim.

27 mart 12:08