yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (10)
  • medya (2)
  2

  9. piyasadaki en uygun fiyatlı temizleyicilerden biri olduğundan şans vermiştim ancak performansı çok ortalama. göz makyajını çıkarmıyor ve benim gözümde hassasiyet yaratıyor (gizlinot: yakıyor ve çok kurutuyor) ki zaten ben de cildim için kullanıyorum, idare eder. normalde temizleme yağları ciltteki ağda kalıntılarını falan da çözer mesela ama bu asla çözmüyor yağ gibi değil çünkü jel gibi. bunun da tek avantajı ciltten kolay arındırılabiliyor olması.

  ancak ürünün bir kokusu var ki evlerden ırak. bir de makyajımı temizlerken ne kadar dikkat etsem de bir şekilde ağzıma tadı da geliyor ve gerçekten BERBAT. kokusu bu kadar kötü olmasaydı fiyatı için tekrar tercih edebilirdim belki ama hal böyleyken bir daha almam.

  7 temmuz 20:28

  3

  8. ehveni şer. bi nuxe very rose ne bileyim bi yves rocher papatyalı zımbırtı değil ama kötü de değil. yalnız rimeli çıkarmıyor, ovalıyorsun ovalıyorsun çıkarayazıyor fekat asla çıkarmıyor.

  4 temmuz 03:08 4 temmuz 11:09

  5

  7. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. yağ bazlı temizleyiciye başlama sebebim durduramadığım komedonlardı. genelde sık sivilce çıkaran biri değilim, ama yüzümde hep minik minik komedonlar vardır. ağır yapılı bir güneş kremi de kullanınca yüzüm mahvolmuştu.

  bunun sivilce yapacağından biraz korktum ama iyi ki cesaret etmişim. kullanmaya başladığımdan beri komedonlarım gerçekten azaldı, tek tük varlar. ardından da bioderma pembe temizleyici ile yıkıyorum, yüzümü gerçekten arınmış hissediyorum makyaj ve güneş kreminden. 

  gözlerime fazla değdirince hafif yakıyor ama sorun değil dikkatli uyguluyorum.

  internette sivilce yaptığına dair çok yorum gördüm, o yüzden her cilt anlaşamıyordur büyük ihtimal. ben bittikçe almaya devam ederim.

  15 mayıs 10:07 15 mayıs 10:09


  3

  6. karma yapili cilde sahip biri olarak mlsfki kendisiyle iyi anlasamadik. daha once yves rocherinkini ve cosmedi kullanmıştım. yagli bir yapisi yok yuz yikama jeli gibi daha cok. kendisi ben de milialara sebep oldu, yeterince kolay arindigini dusunmuyorum ciltten. fiyatı yves rocher ve cosmedinkine göre daha uygun diye almistim. ama hem yagli yapisini daha cok sevdigim icin hem de milialara vs. sebep olmadigi icin yves rocherin papatyali cleansing oiline geri donucem.

  25 şubat 21:49

  5. waterproof rimeli arındırmayan makyaj temizleyici. oysa ki almamın tek amacı buydu.

  kirpik dibi iltihabi da yapti bende

  19 ocak 22:20

  5

  4. Bir süredir kullanmakta olduğum temizleme yağı. Bundan önce sadece yves rocher temizleme yağı kullanmıştım. Yapısı tıpkı bir yüz temizleme jeline benziyor ve kokusuz. Yüzde kolay dağılıyor ve fazla ovuşturmaya gerek kalmadan makyajı güzel arındırıyor. Temizlemesini oldukça beğendim. Çift aşamalı temizlik için de uygun bir ürün. Suyla arındırması da çok kolay ve geride hiç kalıntı kalmıyor. Bereketli ve uygun fiyatlı alınabilecek en iyi temizleme yağlarından biri.

  20 eylül 2023 00:46

  3. Uygun fiyatlı ve bendeki etkisini beğendiğim bir temizleyici. Cilt tipim yağlı cildimi güzel arındırıyor. İçeriği cosmed yağ bazlı temizleyicisine de benziyor. Cosmed'i beğenen bunu da begenir diye düşünüyorum. Elime 1,5 veya 2 pompa alarak iyice elimde ısıttıktan sonra yüzüme uyguluyorum ve biraz da suyla seyreltip ovalıyor ve duruyorum. Vegan bir ürün son olarak.

  19 ağustos 2023 16:38


  5

  2. Yapı olarak Su bazlı temizleyici jellere benziyor gerçekten. Ben de ilk defa bugün kullandım. Önce kuru ellerimle masaj yaparak makyajımı erittim sonra ellerimi hafif ıslatıp masaja devam edip duruladım. Üzerine su bazlı temizleyiciyle rutini tamamladım. Yağdan daha akışkan arındırması kolay. Makyajı da güneş kremini de cildimden temizledi. Vücut için de kullanılabilir. uygun fiyatlı bir temizleyici. Malum isana karaborsaya düştü. İsana ve marudermden başka uygun fiyatlı yağ bazlı temizleyici yok benim bildiğim. Gratiste şu an 400 ml'lik boyu 144 liraya satılıyor. İçerik olarak cosmed yağ bazlı temizleyiciye çok benzediğini söylüyorlar ama benim bu konu hakkında bilgim yok. Son olarak vegan bir ürün.

  Edit. İmla

  ilgili medya:
  2
  9 ağustos 2023 20:23 11 ağustos 2023 11:30

  4

  1. hala karar veremedim çünkü temizleme olarak başarılı ama tuhaf bir yapısı var isana yüzümde hemen dağılıp kayganlşırken bu tam tersi yüzüme yağ değilde jel sürüyormuşum gibi .

  30 temmuz 2023 21:43