yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

  1. Nikah şekeri, davetiye, gelin buketi vs. satan instagram satış hesabıdır. Vergi ödeyip ödemediklerini bilmiyorum. Ürünlerine ulaşabileceğiniz bir satış ofisi vs. bulunmamaktadır. Aynı zamanda (gbkz: oleg cassini) mağazasının internet sitesinde de satılmaktadır. Ama mağazalarında örneklerini bulamazsınız. İşin özeti ürünleri görebileceğiniz bir yer yoktur. Oleg cassininin internet sitesindeki fiyatlarla instagram hesabındaki fiyatlar yaklaşık olarak aynıdır. Yani merak ettiğiniz ürünlerin fiyatına oradan da ulaşabilirsiniz. link için (link: http://www.olegcassini.com.tr/davetiye.html# tık tık). Ürünlerini oldukça beğeniyorum. Bence güzel bir çizgileri var. Ama satış politikaları ve müşteri memnuniyetine bakış açıları yoktur. Ürünlerine oldukça fazla talep olduğu için siz ürünü satın alana kadar sizi sallamazlar. Nasılsa müşterim bol mantığı(gizlinot: tok satıcı).Bunun haricinde garip bir şekilde burunları havada bir firmadır. Instagram hesabındaki diğer bütün satış sayfaları kargoyu ödemeniz karşılığında örnek göndermektedirler. Ama bu sayfa öyle örnek göndermemektedir. Allem edip kallem edip ikna ederseniz gönderirken de kılı kırk yarar. Sizin istediğiniz ürünleri göndermez. O an akıllarından hangi ürün geçiyorsa onu gönderir. Çok fazla talep olduğu için siz parayı yatırıp satın alana kadar sizinle ilgilenmez. Haklarını yemeyeyim. Parayı yatırdıktan sonra sizinle ilgilenirler.

  16 haziran 2015 10:47

  2. Nişan hediyeliklerimi yaptırdım ancak aşırı ilgisiz oldukları için pişmanım. Hiçbir soruya cevap alamıyorsunuz öyle ki ne zaman teslim alacağım bile belli değil. Bir cevap almak için 6 tane mesaj atmanız lazım. Sonucu editlerim.

  24 ocak 2019 10:20

  3. 12 ağustos günü; 29 ağustos cumartesi aile içinde yapılacak nişan törenimiz için 30 adet mum hediyeliklerinden sipariş ettim. sipariş vermeden önce "siparişin 29'una yetişip yetişmeyeceğini, yetişmeyecek olursa vazgeçeceğimi" ilettim, hemen sipariş verirseniz yetişir cevabını almam üzerine ödemeyi 12 ağustos saat 12:12'de yaptım, dekontu kendilerine ilettim.

  herhangi bir dönüş alamadığım için 14 ağustos tarihinde mesaj attım, kusura bakmayın gözümüzden kaçmış cevabını aldım, bana bir sipariş formu ilettiler, siparişim oluşturuldu ve sonra beklemeye başladım. geçtiğimiz perşembe günü (20.08.2020) saat sabah 9'da siparişim hakkında bilgi almak için mesaj attığımda, öğlen 3'te verdikleri cevapta "pazartesi kargolanacaklar, yetişme durumuna göre yarın da kargolanma ihtimali var" dendi.

  dün (24.08.2020) sabah 11'de siparişim hakkında bilgi istedim, çünkü cumartesi nişanım var ve bana kargodan herhangi bir mesaj gelmedi. mesajım tam olarak bu:

  "merhabalar, günaydın. siparişim kargoya verildi mi acaba? herhangi bir mesaj gelmedi kargodan. etkinliğimiz cumartesi olacağı için yetişmeme ihtimali biraz korkutuyor da beni." gelen cevap ise; "Hazirlaniyor mumlariniz bugün kargoya verilecek. Bu aksam yada yarin size mesaj gelicek kargo firmasindan"

  tahmin edersiniz ki kargodan gelen herhangi bir mesaj yok. bugün ise "merhaba. kargodan herhangi bir mesaj gelmedi. kargo takip numarası sizde varsa gönderebilir misiniz? cumartesi gününe yetişemeyeceği için telaslandım biraz acıkcası." mesajını attım sabah 9'da, öğrenip bilgi vereceğiz dediler ama ne bilgi var ne cevap. inanılmaz sinirlendim.

  tüm konuşmaların birebir ekran görüntüsü mevcut elimde. bir sürü blogger/vlogger'a reklam veriyorsunuz ve gördüğüm kadarıyla onların siparişleri gecikmiyor. madem yetişmeyecek, neden siparişimi alıyorsunuz? madem instagram direct mesajlara dönemeyecek kadar yoğunsunuz, neden whatsapp iletişim hattı yahut telefon numarası vermiyorsunuz? siparişim gününde teslim edilemeyecek olursa bir avukat olarak bütün hukuki haklarımı kullanmakla kalmayacak, ulaşabildiğim tüm sosyal mecralarda bu amatörlüklerini anlatacağım. tavsiye etmiyorum, sipariş vermeyin.

  güncelleme: herhangi bir şekilde mesajlarıma cevap verilmediği için internetten bir cep telefonu numarası bulup aradım. bunca sinirme rağmen kırıcı olmaya hakkımın olmadığını düşünerek taleplerimi kibarca ilettim ve yardımcı olmalarını istedim. telefondaki bey instagram hesabını yöneten personellerinin yaptığının ayıp olduğunu ileterek özür diledi ve siparişimin kargoya verildiğini söyledi. 5-10 dakika kadar sonra yeniden arayıp, telaşım üzerine kargoyu aradığını söyledi ve kargo takip numarasını verdi. kargoda görüldüğü üzere tahmini teslimat yarın, bakalım gelecekler mi. ne olursa olsun bu kadar gün sağlıklı bir dönüş alamadığım için sinirim tabi ki geçmedi. davetiyelerim için de kendileriyle çalışacaktım ama vazgeçtim. hala tavsiye etmediğimi belirtmek istedim.

  25 ağustos 2020 15:52 25 ağustos 2020 16:56