girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (177)
  • medya (4)

177. Elimdeki kuruyup yenisini aldığımda, eskisini hemen atmıyorum. yeni maskaralar ilk açıldığında biraz fazla ıslak oluyor ve iki kat sürüldüğünde topak oluşabiliyor. Böyle olduğunda kirpiklerime bulaşmış maskaranın fazlasını eskisi ile alıyorum. 

17 ağustos 01:12

176. hangi yöntemle temizlersem temizleyeyim parçaları gözümün içine giren makyaj malzemesi.

aynı siyah ip gibi görünüyorlar.göz kapağımın içine,altına,sağına ve soluna yani her yere yapışıyorlar.artık onları çıkarmaktan deli gibi zevk alıyorum,evet.(gizlinot: swh)

16 ağustos 23:20

175. blefarit ya da başka bir nedenle hassas gözleri olanların mümkün olduğu kadar az kullanması ve en fazla üç ayda bir yenisiyle değiştirmesi gerektiği ürün. ekstra önlem için aliexpress'te de satılan bir kullanımlık silikon maskara fırçaları var. genelde 50'lik ve üstü paketler olarak satılıyor. her maskara sürdüğünüzde her göz için başka bir fırça kullanıyorsunuz ve kirpiklere sürdüğünüz fırçayı tekrar maskaraya sokmuyorsunuz.

yine göz & kirpik sağlığı için kirpik diplerine sürmemek en iyisi. hipoalerjenik olan maskaralar daha iyi ama tecrübeme dayanarak 'hipoalerjenik' yazmayan her maskara alerjenik diye bir kural yok. suya dayanıklı olanlar da hassas gözlere uygun değil.

işbu entry maskarayı çok seven ama blefariti bir azdı mı antibiyotik krem, antibiyotik hap, göz damlalarıyla bile bir aydan fazla iyileşmeyen biri tarafından yazılmıştır.

22 nisan 18:32


174. Maybelline push up angel maskaram bitmeden kurumaya yüz tutmuştu içinden hiç çıkmıyor gibiydi ben de az önce kaloriferin üzerine koydum yarım saat falan durdu. Az önce sürdüm ve yeni gibiydi resmen. Gerçi sıcak suyun içine koymak da aynı etkiyi verir ama kaloriferi de bi deneyin bence kuruyan maskaralarınız için harika oluyor.

13 şubat 20:45

173. Sürdükten sonra gözlerimde ağırlık yapıp kapanmalarını sağlayan makyaj ürünü. 

21 aralık 2017 23:05

172. makyajı makyaj yapan, bulaşmadan sürülmesi yetenek gerektiren malzeme.

9 kasım 2017 14:09

171. tanım: bir gün kozmetik adına tek bir ürün seçeceksin derlerse seçeceğim üründür kendisi.

kirpiklerim düz ve kısa olduğu için doğru sürüm tekniği ve iyi bir maskarayla (gizlinot: lash sensational ve i love extreme) kirpiklerim arşa çıkıyor ve ben bu görüntüye aşığım.

14 ekim 2017 19:55


170. Aldığım hiç bir maskara istediğim gibi uzatıp kıvırmadı. Uygun fiyatlı yüksek fiyatlı bir çok ürün denedim yok bulamadım. Kirpikleri uzatan maskara bilen süslüler beri gelsin

14 ekim 2017 01:18

169. estee lauder,clinique,maybelline,loreal vs vs hemen hemen hepsinin maskara çeşitlerinin %90 ını kullandım ancaak golden rose cat walk kadar hiiç biri kirpiğime uyum sağlayamadı plastik fırça kullanmam gerekiyor galiba kirpiklerim uzun ve belirgin olduğundan

30 eylül 2017 23:51

168. clinique ve max factor üstüne tanımam. ama farklı açılardan o da şöyle; kirpikleri tek tek ayırma olsun kesinlikle max factor. yok ben hem hacim üstüyorum hem akmasın dökülme yapmasın dersen o zaman kesinlikle clinique. clinique candır caan.

18 eylül 2017 20:30