sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (109)
  • medya (6)

  109. Sıkı takip ediyordum.Kazanan Uğur oldu ve ben sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.Başından beri çok azimliydi zaten.Bu arada şefleri zorlu centerda görmüştüm.Somer şef çok sıcakkanlıydı gerçekten:)

  3 ocak 01:12

  108. vayy kerem az önce avustralya'ya somer şefin yanına gitmeyeceğini açıkladı instagram'dan. gerekçe olarakta ailevi sebepler yazmış. acaba ugur'dan iki puan düşük vererek kendini ikinci yapan şefin yanında çalışmak mı istemedi...

  2 ocak 12:08

  107. sarı civcivim uğur finale gitmeye hak kazandı ve mutluyum. (gizlinot: zira kimi sevdiysek ya ihanete ya da hayal kırıklığına uğradık)

  bu başlıktaki 90. girdide uğur ve kerem hakkında düşüncemi söylemiştim. mübarek bu son 2 bölümde kerem'in elenen yarışmacılara tavrı ve takım yönetimi iyice beni soğuttu.

  uğur biraz sert çıkışan bir arkadaş ama hem yetenekli hem de dürüst. 115. girdideki süslüme katılıyorum. bir dizi/filmde başta gıcık olduğunuz ama gittikçe sevdiğiniz bir kötü karakter gibi. (gizlinot: evet anlamsızca sahipleniyorum:()(gizlinot: fangirllük:()(gizlinot: masterchefi çok ciddiye almak:()(gizlinot: uğur biaslı olacak kadar boş bir hayatta yaşamak:()

  neyse valla kazanır mı bilmiyorum. genelde hep son 2ye kalma ve 2. olma problemi var. yine 2. olarak sonlandırabilir. 23 aralıkta göreceğiz.

  (gizlinot: biraz da medya paylaşımı)

  ek: gerçekten kazandı........

  ilgili medya:
  4
  18 aralık 2018 23:45 30 aralık 2018 15:30

  106. Kerem i itici bulduğum uğuru desteklediğim yarışmadır. 

  Özellikle 3 bölümdür kerem o kadar itici ki. Başta elenen yarışmacıları küçümsedi bugün de laf ettiği insanlarla takım olarak yarıştı. Şefliği de iyi değildi herkesi tersledi. Burcuya da bayılmıyorum ama kerem cidden 3 bölümdür kendini batırdı. 

  18 aralık 2018 23:11 18 aralık 2018 23:17

  105. gelecek hafta final haftası mücadelelerini görceğimiz program. amerikan versiyonuyla hatta amerikan masterchef jr. ile bile alakası yok. ama ben severek izliyorum. hatta izleye izleye kendim de mutfakta hızlandım diyebilirim. diğer yandan yemeklerin yapımı hakkında çok bilgi edinemiyorsunuz. çok güzel değişik bir şey çıkınca mesela sadece tezgahta bir şeyler doğrayanlara, kavga edenlere, cezada duran yarışmacılara ve çöp karıştıran şeflere odaklanıyor kameralar.

  Sona kalan yarışmacılar hakkında bir şeyler yazmak istiyorum.

  kerem: izlemeye başladığımdan beri kerem'i tutuyordum, gerçekten güzel tabaklar çıkarıyor. ama ne zaman kaptanlık yarışı kazanıp kaptanlık yapıyor kendini de takımı da yakıyor, hop eleme potasına. e potada takım değil tek çalıştıkları için de tabi rahatça çıkıyor potadan. ki çıkmasın demiyorum yeteneği, efendiliği, iyi bir aileden geliyor olması ile mesleğe yaraşır biri. lakin son zamanlarda biraz yapmacık geliyor, ekrana oynamaya çalışıyor ama oynayamıyor. kendi halinde sesi soluğu çıkmadan dursa eskisi gibi daha iyi olabilir onun namına.

  uğur: boş yapıyor ve başlarda sevmesem de dizilerdeki kötü karakteri sevmeye başlar ya insan işte uğur'u tam da öyle seviyorum. bireyselde kerem kadar olamasa da kaptanlığı iyi ve potaya gidip durmuyor en azından. uğur kadar özgüvenli birini hiç görmedim, yüzü de kara çıkmadı kebapçı mehmet gibi boşa atmıyor buralara geldiğine göre. ben uğur'un gerçekten oradaki en dürüst kişi olduğunu düşünüyorum. çok açık oynuyor. birde dövmeli, uzun saçlı (gizlinot: o attığı saçma sarı boya hariç) ve işinde iyi, akıllı olduğu için şu sıralar garip bir şekilde çekici gelmeye başladı uğur bana.

  burcu: kulis yapıyormuşsun imalarında bulunan şeflere "kafam var kullanıyorum." dedi. e bence mantıklı ve güzel açıklama. sonuçta orası bir yarışma. ama bu kadar adın dile düşmeden dikkatli adımlar atsan daha iyi olurdu burcu. yemeklerinin ne kadar iyi olduğu uğur ve kerem kadar ekrandan belli olmuyor. onu anca şefler bilebilir, demek ki lezzetli yapıyor, bir şeyler biliyor ki finalde.

  meltem: finale nasıl kaldı hiç anlamadım. en baştaki haftalarda karşı takımdan kuş üzümü çaldığından beri sevmiyorum. bence finalde onun yerine esra veya hakan olmalıydı.

  hakan: masterchef'te hakan'ı düşününce aklıma hep sürekli röportajlarda "öyle yapmamalıydım, şeflerimden ve tüm yarışmacı arkadaşlardan özür dilerim." demesi ve bunu bir bölümde beş kere falan yapması geliyor. kesinlikle kendini geliştirdiği ve yemeği severek yaptığı belli. önü açık olacaktır. bu arada "hakan sen 19 yaşındaysan ben nasıl 21 yaşımdayım?" :/ .

  son olarak ya kerem ya uğur kazansın. uğur kazanırsa "uğur masterchef olmayacak da kim olacak, kerem'de liderlik vasfı yok bir kere." diyeceğiz.

  bugün pek işim gücüm yoktu, bu kadar uzun girdi yazdım masterchef'e. okulda hocalar yazmalı ödev verse isteyerek yapmam ama tabi ki biz gençler nerede vakit öldürebileceğimiz bir şey var yaparız. :)

  12 aralık 2018 15:45 12 aralık 2018 16:21

  104. Gelecek bölümlerden birinde Sarp Apak ve Can Bonomo'yu konuk olarak göreceğimiz programdır. 

  Bu sebeple izleyeceğim çünkü canım Bono♥️

  29 kasım 2018 12:57

  103. İki üç bölümdür ben de izliyorum. Yemek yarışmasından çok her çeşit insan getirilmiş , şov işte.Şefler “hakan “ derken size de angara şivesi gibi geliyor mu süslüler, hazer hariç. 

  Not: tuğsan’a ben de aşıktım, moleküler biyoloji ve genetik mezunuydu minik porsiyonlar hazırlardı. Ne tatlı çocuktu yahu bir de bunlara bak

  28 kasım 2018 19:46

  102. Somer şef ve mehmet'in musluk muhabbetiyle yarmış yemek yarışmasıdır.

  (link: https://youtu.be/NUYc5FXZkj4 Mevzubahis musluk muhabbeti)

  28 kasım 2018 18:35

  101. fangirl ruhum durmuyor. artık mehmet şefin görüntülerine herkessss ulaşacak

  ilgili medya:
  2
  28 kasım 2018 18:14

  100. 'evet şeeef' cümlesini defalarca duyduğumuz televizyon programı.

  20 kasım 2018 23:20 30 kasım 2018 12:54