girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (94)
  • medya (0)

94. keremi nasıl seviyorsunuz ya? uğur, meltem ya da protein shake hakan kazansın istiyorum.

dün 20:14

93. murat ruh hastası kralı bile seven var ama uğuru cidden seven yok :ddd şu dönemler tam bir sevilmeyen loser olmamdan dolayı olabilir ama bu yüzden uğura sempati beslemeye başladım. aslında ilk bakılınca tabiki kerem hem yetenekli hem sempatik, sıcak kanlı vs. vs. görünüyor ama her şey dışardan göründüğü gibi de olmuyor bazen bu yüzden belki uğurun içinde hassas bir insan vardır diye üzülüyorum ya ne bileyim

dün 20:05

92. neden herkes birbirine ilkokul çocuğu düzeyinde laf sokup nanik yapma derdinde anlayamadığım program. 8-10 yıl önce de yapılmıştı ve çok kaliteliydi. herkesin birbirine açık açık laf sokup "seni eğiticem, seni bilmemne yapıcam falan filan tehdit savurduğu seviyesiz ortam.

reyting uğruna sahte bir reality show izletiyorlar, yazık.

dün 14:11


91. şokopop kanalı açılışı gibi kavga, basitlik, her türlü rezillik mevcut. bebişim kerem, kas hayvanı ama sempatik hakan (o nasıl 19 yaşında öyle ya) ve trollerin trolatoru (troll+imparator kelimlerinden ben uydurdum, asdasdasd) murat hatrına izliyorum. eslem hala gıcıksın.

dün 14:04

90. geçen haftalarda denk gelip izlemiştim sonra da fena bulmayıp başka bölümlerine de bakmıştım. 

Uğura çok gereksiz yüklenildiğini düşünüyorum. Herkes uğura oynuyor. 

Herkesin aksine ben keremi sevemedim. 

Şefleri genel olarak seviyorum renk katıyorlar yarışmaya bence. 

Daha çok yemek ağırlıklı olsa keşke bu tarz programlarda yemeklerin yapılışını izlemek ilgimi çekiyor. 

dün 00:48

89. Tanım: Tv8’de yayınlanan, acıktıran ve aynı zamanda geren bir yemek yapma(!) yarışması.

 Tabii yemek işin bahanesi, esas amaç polemik, kavga ve basitlik. Bir Türk olarak sevdiğim şeyler, haliyle izliyoruz :d Murat’ın gıcıklıkları ve trollüklerine gülüyorum ama bazen sinir bozucu derecede abartıyor ve trollükten daha çok saygısızlık yapıyor. Uğur’u, Kerem’i, Burcu’yu ve Esra’yı seviyorum. Kerem ve Burcu çok tatlış. Uğur da komiğime gidiyor ve hırslı olmasını seviyorum. Yarışmada Uğur’a fazla yükleniliyor. Genellikle yaptığı yemekler beğenilmesine rağmen bir yanlış yaptığında en ağır lafları yiyor saçma bir şekilde. Hatta bugünkü bölüm iyice abarttılar. Uğur kaptan oldu, sonra seçtiği takımı Tuğçe’ye verdiler. Eee bu çocuğun kaptanlık ödülü ne oldu şefler? Bir de Hazer şef (sana laflarım var bekle) haksız yere çocuğu zorla özür dilettirdi, benim tadım kaçtı. Şefler de genel olarak çok gıcık (Soner şef hariç.) Hazer şefin eski kısa saçlı ve tatlış hali seksi falandı ama bu yarışmada bi gıcık, tuhaf bir şey olmuş senaryo gereği. Yarışmacılardan çok şefler beni itiyor.

15 ekim 23:40

88. Sırf artistlik ve özentiliğine "şef" denilen program. Tamamen artistlik olduğunu düşünüyorum bunun bir diğer versiyonu da koçtur.

Her kelime sonuna insanlar şef ekliyorlar. Evet şef tamam şef.

Yemek şef yaptım şef murat şef döktü şef.

Irıte etti beni.

Tanım: Sinir bozucu bir tv8 programı.

15 ekim 22:41


87. cennet mahallesinden pek farkı olmayan sözde " yemek" programı, hayır hazer amani'nin orada ne işi var ve nasıl dayanıyor bu formata merak ediyorum. US menşeilisini izlediğimden bir bakayım nasıl türkiye'deki diye zapladım ancak 10 dk. kendimi zorlayarak ancak katlanabildim.

11 ekim 17:21

86. yayınlanma günü pazartesi ve salıya alınmış, baş ağrıtan program.

kim olay çıkarmıyorsa onu eliyorlar haftalardır (ezgi hariç). sesi soluğu çıkmadan yemek yapan yarışmacıyı istemiyorlar.

bir de çok uzun sürüyor insanı bayıyorlar her dakikasıyla, her kavgasıyla.

eğer her şey gerçekten kurgu değil ve gerçekten bazı isimleri isteyerek seçmişlerse esra' nın ağır bir torpille girdiğini düşündüğüm bir yarışma. neden derseniz:

-kadın saçlarını toplamıyor, her bir tel bir yerde. diğerlerine bağırdılar çağırdılar esra' ya ses yok.

-eleme potasına düşüp düşüp elenmiyor, sadece yemeğine "ben beğendim" diyorlar geçiyorlar. ama diğerlerinin yemeklerini yorumlarken her detayını anlatıyorlar.

-çok fazla eleme potasına çıkınca "yoruldu" diye resmen elleriyle dokunulmazlık veriyorlar, hak etmemiş olmasına rağmen.

iki dokunulmazlık oyununu da kazanacak kadar mükemmel bir aşçı olsa neredeyse bütün grup oyunlarında en beğenilmeyen yemekler ondan çıkmazdı bence.

11 ekim 01:36

85. bir üstteki girdinin tersi şeyler hissediyorum. hazer şefin öyle gülmesine bir kere denk gelmiştim bana çok saygısız gelmişti adamdan anında soğumuştum.

10 ekim 23:17 10 ekim 23:17