girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • medya (0)

99. zap yaparken denk geldim, hem jüriyi hem de yarışmacıları itici buldum. ilk show tvde çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam, yemek yapmayı öğretiyordu. şimdi klasik bir şekilde acun ılıcalının formatını bozuğu bir program olmuş. zaten bu sezon o ses türkiye beyaz showa döndü ya neyse.

batuhan piatti vardı, hakikaten şefti. disiplinliydi, zevkle izlerdik.

dün 17:55

98. favorim kerem, gerçekten becerikli ve yaratıcı, özellikle de başka bir takım arkadaşının, genelde de mehmetin, berbat yaptığı bir yemeği bile kendi görevini yaptıktan sonra gelip kurtarma yolları buluyor. çok agresif çıkışları da yok. burcu da kibar bir kız. murat resmen zevkine gelmiş ama iyi yemek yapıyor. cvsi de diğerlerinden çok daha iyiymiş, birçok beş yıldızlı otelde de şef olarak çalışmış. mehmet ise gerçekten en zayıf halka. onun dışında şefler tarif gösterse, gelen hatalı yemeği normal lezzete ulaştırmak için şöyle yapmalıydın, böyle yapmalıydın dese veya üçünden biri yarışmacılara ya da izleyicilere öğretmek için yemeğin yapılışını bizzat gösterse iyi olabilir ama reyting uğruna kavga daha çok iş görüyor malum. yine de programdaki üç şef de türkiyenin en başarılı şeflerinden, orası kesin.

dün 17:01

97. mehmet'ten tiksinti gelen yarışma. keremin burcuda gönlü mü var acaba atlaya atlaya izliyorum ama anlayamadım bi türlü (gizlinot: swh)

dün 15:07


96. atakanın hakkını yemediler mi ya :( yazık düzgün efendi çocuktu o. sürekli onu yazıp durdular. işe yaramaz mehmet gitmeli ama işte reyting için tuğçe ve mehmet duruyor orada başka hiçbir bilgi ve yetenekleri yok ki

dün 14:38

95. oldum olası yemek yemeyi ve yapmayı sevdiğim için belki birkaç birşey öğrenirim diye ilk bölümden beri izliyorum. ama sadece izliyorum , çok birşey öğrenemedim. çünkü o kadar kavga , tartışma ve laf yarıştırmanın arasından sıra gelmiyor. bunlar da programı kesinlikle basitleştiriyor.

favorim kerem ile burcu . ama nihayetinde reality show kategorisinde olduğu için murat ortalığı karıştıra karıştıra kazanır gibime geliyor. uğur ve burcu yu ise başlarda beğensem de şuan tavırlarından dolayı sevmiyorum.

dün 12:44

94. keremi nasıl seviyorsunuz ya? uğur, meltem ya da protein shake hakan kazansın istiyorum.

16 ekim 20:14

93. murat ruh hastası kralı bile seven var ama uğuru cidden seven yok :ddd şu dönemler tam bir sevilmeyen loser olmamdan dolayı olabilir ama bu yüzden uğura sempati beslemeye başladım. aslında ilk bakılınca tabiki kerem hem yetenekli hem sempatik, sıcak kanlı vs. vs. görünüyor ama her şey dışardan göründüğü gibi de olmuyor bazen bu yüzden belki uğurun içinde hassas bir insan vardır diye üzülüyorum ya ne bileyim

16 ekim 20:05


92. neden herkes birbirine ilkokul çocuğu düzeyinde laf sokup nanik yapma derdinde anlayamadığım program. 8-10 yıl önce de yapılmıştı ve çok kaliteliydi. herkesin birbirine açık açık laf sokup "seni eğiticem, seni bilmemne yapıcam falan filan tehdit savurduğu seviyesiz ortam.

reyting uğruna sahte bir reality show izletiyorlar, yazık.

16 ekim 14:11

91. şokopop kanalı açılışı gibi kavga, basitlik, her türlü rezillik mevcut. bebişim kerem, kas hayvanı ama sempatik hakan (o nasıl 19 yaşında öyle ya) ve trollerin trolatoru (troll+imparator kelimlerinden ben uydurdum, asdasdasd) murat hatrına izliyorum. eslem hala gıcıksın.

16 ekim 14:04

90. geçen haftalarda denk gelip izlemiştim sonra da fena bulmayıp başka bölümlerine de bakmıştım. 

Uğura çok gereksiz yüklenildiğini düşünüyorum. Herkes uğura oynuyor. 

Herkesin aksine ben keremi sevemedim. 

Şefleri genel olarak seviyorum renk katıyorlar yarışmaya bence. 

Daha çok yemek ağırlıklı olsa keşke bu tarz programlarda yemeklerin yapılışını izlemek ilgimi çekiyor. 

16 ekim 00:48