yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (140)
  • medya (6)

  140. 28 yaşında saçımı kısa kestirip küçük göstermeye başladığım için pedofilileri tetiklediğimi öğrendiğim başlık.

  çok özür diliyorum. söz veriyorum sokağa makyajsız çıkmayacağım yeterki yaşımdan küçük gösterip pedofilileri saptırtmayım. (gizlinot: wtf ??!!)

  10 ekim 18:36

  139. Pedofililerin içini gıdıklayan, mıy mıy konuşan, şirinlik kisvesi altında takılan açelya elendi..

  Not. Iki yandan "şirin" saç bağlama şekli çocuklara aittir, bunu yetişkin kadınlar yaptıkları ve ağızlarını büze büze, seslerini incelte incelte konuştukları zaman, çocuk görünümlü yetişkinler oluyorlar. Ve pedofililerin çocuklara farklı gözle bakmalarını tetikliyorlar. Bu nedenle bu tarz kadınlardan nefret ediyorum. Kadın gibi görünen çocuklardan ve çocuk gibi görünen kadınlardan nefret ediyorum. Toplum yeterince çarpık değilmiş gibi bi de bunlar tetikliyor pedofilileri.

  Özetle bunu milyonlarin gözünün önünde yapan bir kadın artık televizyonlarda değil çok şükür!!!

  10 ekim 00:25 10 ekim 00:26

  138. mobbing yapa yapa bana itici gelen bir karakteri "eda'yı " sevdirmeye başlayan program.

  açelya gibi hiçbir becerisi olmayan,yapmacık,ergen tavırlının sürü psikolojisiyle eda'yı sürekli yalanlaması sonrasında kameraların yaptığı flashback'le "eee evet eda'nın dediği gibiymiş cidden" dediğimiz bir değil iki değil kaç vukuat oldu ben sayamadım.

  öte yandan programın en karizmatik yarışmacılarını instadan stalklayım dedim yıkıldım.

  güzide: yanlış hatırlamıyorsam ev hanımıydı ve çocuklarının ya da hamilelik süresinde kendisinin alerjik sıkıntılarından dolayı yaptığı tatlıları falan anlatmıştı. çok sempatik, hoş bir ev hanımı, anne imajı çizmişti bende.

  instagram versiyonu: havuzlu villasının önünde porsche jeep'inin önünde çocuklarıyla poz veren, "kocişi"( evet kocisim kocacım ve 4 satırlık türevleriyle yazılmıştı) mini cooper hediye edince balonlarıyla fotosunu koyan bir görgüsüz çıktı. tatlım zaten para çokmuş sende tüm dünyayı da gezmişsin gördük, sen istediğin kişiden master yemek yapma eğitimlerini alırdın zaten kime neye kanıtlamak için katıldın programa anlayamadım.

  cemre: o ağırbaşlı, tok sesli, 1,87m boylu, burcu esmersoy karizmalı kızın içinden selfie ergen pozları hastası biri çıktı.

  alican: yeni geldi ama duruşunu, sakinliğini çok sevmiştim bu çocuğun. instagramındaki atlet türevli böğrü açık gömlekli "çukur" kıvamlı pozlarını "adanalıyak allahın adamıyak" modundaki captionlarını anlayamadım , üzdü.

  ne ilginç bir şey yav sosyal medya. yarışmalarda çılgın gibi desteklediğimiz kimlerden soğurduk kim bilir geçmişte olsa...

  9 ekim 20:21 9 ekim 20:33

  137. Özellikle farkındalık oluşturmak istedikleri darülaceze ve ampute milli takım kısımlarını çok beğenerek, duygulanarak izliyorum. Geçen senenin yarışmacılarının çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu sezon daha çok showa dökmüşler işi, olur olmadık yarışmacılar var yemekle ilgisi olmayan. Hazer şefin önemini de gidince anlamış oldum, masterchefin rengiymiş benim için. Danilo çok iyi, çok kibar, çok naif ama bu yarışmaya uygun bulmadım. 

  23 eylül 21:10

  136. yere akan zeytinyağını kağıt havluyla sildi diye "nimete israf" gerekçesiyle ceza verilen yarışmacıların olduğu ama jüri mehmet'in tatlının tadını beğenmeyince böğürme hareketi yaparak peçeteye ağzındakileri çıkardığı program.

  aynı tatlıyı danilo gülümseyerek yiyince ben de o böğürme hareketini sana yaptım jüri mehmet. istersen dünyanın en iyi aşçısı ol ,mükemmel ol, şu hareketlerinle seni kim ne yapsın ya her hafta benzer işler.

  23 eylül 17:44

  135. Yarışmacılar diğer şefleri görünce korkudan titrerken Danilo zanna’ya sen diye hitap edip ropörtajlarda kendisinden “danilo” diye bahsediyorlar. İnsanlar böyle işte kendisine değer verip saygıyla yaklaşan kişiyi hemen küçük görüyor. Orada yarışmacıların kişilik haklarına saygılı olan tek şef danilo en azından biz bunun farkındayız.

  22 eylül 22:27 22 eylül 22:27

  134. şu aralar izlemekten keyif aldığım tek program

  18 eylül 15:15

  133. Orijinalini izlemiş biri olarak türkiye versiyonu ile orijinali arasında kıyaslama ya da gordon ramsay övgüsü yapmayacağım.

  Geçen yıl da izlemiştim ve şırdancı mehmet'in konuşmalarına katlanamıyordum. Bu yıl da eda'nın konuşmalarına katlanamıyorum. Takımını sattığı çok net ortaya çıkmış biri olarak belli ki kulis yapmaya devam ediyor. Ben olsam utanırdım. Umarım elenir.

  Edit: imla.

  17 eylül 23:38 17 eylül 23:49

  132. Mehmet şef bu adam değil. Daha önceki sezonlarda daha sakin daha iyi bir adamdı bu adam. Gerçi göz bağlayıp tavuk parçalama olayından sonra gordon ramsey sinirli bir adam dünyaca ünlü oldu bakın onu taklit edin de program izlensin diye yukarıdan emir geldiğine inanıyorum.

  Herkes laf söylüyor ama aşçılık olarak en çok sunayı bilgili buluyorum ben. Kadın cidden biliyor, bilgisinin de farkında. Bana bu kadını çekemiyorlar gibi geliyor.

  Murat tam bir sempatik karadeniz insanı.

  Güzide; bu yarışma için fazla naif fazla tatlı bir hanfendi gibi bir his veriyor.

  Yasin; yani cidden ciddiye alınacak bir adam değil zaten 3t'nin kankisiymiş, çok belli. Fakat iyi aşçı belli oluyor.

  Ekin; sevemiyorum bu çocuğu sürekli bir delikanlılık bilmemne. Atanamamış kenan imirzalıoğlu gibi.

  Açelya; bir gülüşü var :) sevimli bir kız ama aşçılık olarak çok zayıf gibi.

  Cemre; burcu esmersoy sesli, güzel kadın. Baya iyi yerlere gelir gibi geliyor bana.

  Batuhan; yemeklerini bir beğeniyorlar bir beğenmiyorlar. Eli hızlı ama buradan o görünüyor. Sessiz sakin iyi çocuk gibi ama biraz kinci.

  Eda; kimse kusura bakmasın burada ama tam bir mahalle karısı. Kesinlikle kapalı olması ile sorunum, önyargım yok olsa gülizarı bu kadar beğenmezdim. Ama bu kadar çirkef bu kadar itici bir kadın...

  17 eylül 21:27

  131. Şeflerin hepsini sevmesem de izlemek zevkli geliyor. En azından saçma yarışmalar değil yemek yapıyorlar. Geçen sezon izlememiştim ama danilo’ yu sempatik bulduğum için bir bakayım dedim, aktı. Akşamları izlemek tamamen zarar gerçi. Şimdi mantı yaptılar diye ben de bir alt versiyonu olan yoğurtlu makarna yapıyorum. Bugün pazartesi ve hepimizin bildiği üzere resmi rejime başlama günüydü. tüm gün sağlıklı beslendim ama buraya kadarmış bugünlük, pişman mıyım asla.

  16 eylül 20:01 16 eylül 20:03