yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (143)
  • medya (3)

  143. Ekin'in bugünkü hikayelerine göre, bu gece elenen mustafa (gizlinot: O zaman dans)

  14 kasım 21:22

  142. Eskiden bu programı izlemekten keyif alırdım, birşeyler öğrenirdim hatta. Ama sanki işin rengi değişti şimdi. Biz bunu programa alsak baya dengesiz davranışlar sergiler deyip yarışmacıları toplamışlar gibi gelmeye başladı bana. Zaten tüm yarışmalarımız, programlarımız bu modda değil mi? En çok çirkef olan, en güzel laf sokan, en güzel kavga eden. Milletin zaten psikolojisi normal değil, e bide tüm gün bu tipleri göre göre herkes agresiflesiyor.

  6 kasım 21:30

  141. Geçen sezon hiç ilgimi çekmiyordu. Bir bölüm bile izlemedim o derece. (gizlinot: Hazer amani iticiliği) Bu sezon katılan danilo şeften midir yoksa yarışmacılardan mı bilmem ama müptela oldum diyebilirim. Ayrıca alican sana talibim :)

  5 kasım 16:44

  140. Ekin karizmatik ama biraz sinsi gibi geliyor bana ve şeflere çok yağ çekiyor

  Suna sınıfın çalışkan ve kimseyle notlarını paylaşmayan kızı

  Alican bu ne güzelliktir yiğidim 

  Cemre bence baya yetenekli ama konuşurken kendini pek ifade edemiyor

  Mustafa trol mü değil mi anlamıyorum ama çok üstüne gidiyolar

  şeflere gelirsek de mehmet şef çok abarttı bence kendisine bi demlik papatya çayı tavsiye ediyorum 

  Somer şef çok kibar ve sakin biri seviyorum onu

  Danilo zaten elin oğlundan beri favorim. Sinirli olmaya çalışıyor ama beceremiyor kıyamam hfjxjxdk 

  31 ekim 17:49

  139. Kırık eliyle Murat'ı potaya gönderen Suna'nın; " ama ben kötü hissediyorummm.." diye sızlandığı yarışmamsı realty show. Var böyle insanlar, narsizm fena birşey.

  31 ekim 01:54

  138. son birkaç haftadır feci sardığım ve arka fonda açıp işlerimi yaptığım program. hani ufak dokunuşlar çekim değişiklikleri olur anlarım ama ben bu programın "kısmetse olur" tadında senaryo olduğuna inanmamıştım.

  bugün "masterchef yasin" in muhteşem diksiyonuyla kısmetse olur' a damat adayı olarak katıldığı videoya denk geldim ve programa inancımı kaybettim.

  ben alican'ı, batuhan'ı, mustafa'yı biraz da cemre ve suna'yı izlemekten zevk alıyordum ama ya, hiç yakıştıramadım.

  bahsettiğim yasin kısmetse olur videosu: https://twitter.com/R_Falcao1905/status/1181614668080730117?s=20

  24 ekim 19:22 24 ekim 19:23

  137. mobbing yapa yapa bana itici gelen bir karakteri "eda'yı " sevdirmeye başlayan program.

  açelya gibi hiçbir becerisi olmayan,yapmacık,ergen tavırlının sürü psikolojisiyle eda'yı sürekli yalanlaması sonrasında kameraların yaptığı flashback'le "eee evet eda'nın dediği gibiymiş cidden" dediğimiz bir değil iki değil kaç vukuat oldu ben sayamadım.

  öte yandan programın en karizmatik yarışmacılarını instadan stalklayım dedim yıkıldım.

  güzide: yanlış hatırlamıyorsam ev hanımıydı ve çocuklarının ya da hamilelik süresinde kendisinin alerjik sıkıntılarından dolayı yaptığı tatlıları falan anlatmıştı. çok sempatik, hoş bir ev hanımı, anne imajı çizmişti bende.

  instagram versiyonu: havuzlu villasının önünde porsche jeep'inin önünde çocuklarıyla poz veren, "kocişi"( evet kocisim kocacım ve 4 satırlık türevleriyle yazılmıştı) mini cooper hediye edince balonlarıyla fotosunu koyan bir görgüsüz çıktı. tatlım zaten para çokmuş sende tüm dünyayı da gezmişsin gördük, sen istediğin kişiden master yemek yapma eğitimlerini alırdın zaten kime neye kanıtlamak için katıldın programa anlayamadım.

  cemre: o ağırbaşlı, tok sesli, 1,87m boylu, burcu esmersoy karizmalı kızın içinden selfie ergen pozları hastası biri çıktı.

  alican: yeni geldi ama duruşunu, sakinliğini çok sevmiştim bu çocuğun. instagramındaki atlet türevli böğrü açık gömlekli "çukur" kıvamlı pozlarını "adanalıyak allahın adamıyak" modundaki captionlarını anlayamadım , üzdü.

  ne ilginç bir şey yav sosyal medya. yarışmalarda çılgın gibi desteklediğimiz kimlerden soğurduk kim bilir geçmişte olsa...

  9 ekim 20:21 9 ekim 20:33

  136. Özellikle farkındalık oluşturmak istedikleri darülaceze ve ampute milli takım kısımlarını çok beğenerek, duygulanarak izliyorum. Geçen senenin yarışmacılarının çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu sezon daha çok showa dökmüşler işi, olur olmadık yarışmacılar var yemekle ilgisi olmayan. Hazer şefin önemini de gidince anlamış oldum, masterchefin rengiymiş benim için. Danilo çok iyi, çok kibar, çok naif ama bu yarışmaya uygun bulmadım. 

  23 eylül 21:10

  135. yere akan zeytinyağını kağıt havluyla sildi diye "nimete israf" gerekçesiyle ceza verilen yarışmacıların olduğu ama jüri mehmet'in tatlının tadını beğenmeyince böğürme hareketi yaparak peçeteye ağzındakileri çıkardığı program.

  aynı tatlıyı danilo gülümseyerek yiyince ben de o böğürme hareketini sana yaptım jüri mehmet. istersen dünyanın en iyi aşçısı ol ,mükemmel ol, şu hareketlerinle seni kim ne yapsın ya her hafta benzer işler.

  23 eylül 17:44

  134. Yarışmacılar diğer şefleri görünce korkudan titrerken Danilo zanna’ya sen diye hitap edip ropörtajlarda kendisinden “danilo” diye bahsediyorlar. İnsanlar böyle işte kendisine değer verip saygıyla yaklaşan kişiyi hemen küçük görüyor. Orada yarışmacıların kişilik haklarına saygılı olan tek şef danilo en azından biz bunun farkındayız.

  22 eylül 22:27 22 eylül 22:27