yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (406)
  • medya (10)

  406. Baby face sefa. Maşallah anneler neler doğuruyor be. Tavırları itici gelse de favorim serhat. O somonla beş çeşit peynir elemesinde o tabak neydi öyle ya ondan 3 tabak yerim tabak dizaynı zaten fenaydı. Serhatın yaptıklarını izlemek güzel

  dün 09:28

  405. Şikayet ettim ama dönüş olmadı. Mesaj attım yine dönüş olmadı. Bu demek oluyor ki buraya istediğimiz gibi yazabiliyoruz. Öyleyse ben de yazayım;

  Buraya pat diye spoiler yazınca noluyor. Ben kimin gittiğini bilmek isteseydim araştırırdım zaten. Malın teki buraya gelip pat diye Celal gidecek diyor. Öyle. Bir cümle. Spoiler falan da yazmamış. Mal.

  dün 01:02

  404. Berker ne kadar itici ve eziksin be. Baktın güçlü adamlar kalmış potaya atacak onları karşına alamadığın için walisonu ortaya atıyorsun. Akbabalar çöküyor walisonun üstüne. Ben de diyorum bu Berker aşırı başarısız olmasına rağmen neden yazılmıyor. Arkada fena kulis döndürüyormuş. Ne rezalet peynir tabağında ne 0 teknik 0 çaba levrek Marinde potaya atılmadı.el birliğiyle esrayı attılar. Esrayı sevmem ama Berkere bugün söylediği sana sorulduğunda cevap veremediğin soruyu başkasına yöneltmeye hakkın yok gibi bir şey söyledi iyi dedi. Bugünün batanı Berker. Bir hafta daha kalayımcı bir yarışmacıdan fazlası değilmiş

  dün 00:34


  403. az önce walisona yarışmacılar tarafından yapılan şey hiç hoş değildi. adam zaten tabağı yapamadı diye morali bozulmuş ve ben buraya ait değilim tribine girmiş gelmiş gitmek istiyor musun seni yazalım diye baskı yapıyorlar. özellikle berkere aşırı uyuz oldum. bu hafta gitmesen zaten sonraki hafta gideceksin diye daha da moralini bozmaya çalışıyor. türkçesi de iyi olmadığı için daha da üstüne gidip evet cevabı almaya çalışıyor, walison anlamıyorum dediği halde. nereden biliyorsun gideceğini burada kimler kimler kaç hafta kaldı. herkes kendini geliştirebilir. gerçekten genel olarak yaptıkları çok çok ayıptı yani, ekran karşısında delirdim. hepsine bir tane çakmak istedim.

  24 eylül 23:18

  402. Bugünki bölümün baştan sona kurmaca olduğuna eminim ama kanıtlayamam. Walison üzerine bir senaryo yazılmış. 

  Bir de özgülle berker arasındaki dedikodu ağının başka kimsede olmadığını düşünüyorum. 

  Bir kere üsttekiler walisonı ortak elem stratejisini bilmeseler ayyüce ebruyu yazmadığında herkesin "-aaaa" demesi gerekiyordu. Ayyüce ebruya ebru ayyüceye oy verse eşitlik olacaktı emir karar verecekti. Kurgulayan arkadaş senaryoda bu mantık hatasını unutmuş. Zanna da tam oyuncu elin oğlundan bilen bilir. Alora diye olaya dalışı. 

  Edit of Emir: O emirin çenesini kasıp, kafasını sallayarak yukarı bakması hahahah tamam anladık türkiyeden standart bir özelden mezun oldun sonra amerikaya gittin. Ben de gittim bir çok insan gitti ama hiç birimizi negga effect ile dönmedik be kardeyşim. O adamların kültürü onlarda cool da sen de özenti duruyor. 

  Mehmet şef 10 dakikadır kendini kendi programında fransız hissediyor hahahha walison olayından zerre haz etmedi. Oyalama beniii diye bağırıyor adeta. Şimdi bolu canavarını saldı gruba.

  Berker mikser olduğunu kabul etmiyor. Ses tonunun Feminen tarafını seviyorum ama çirkefliği hoş değil.  

  Duygunun da burayı okuduğuna eminim ama kanıtlayamam. Programı saniyesi saniyesine izleyen burayı da okur. 

  Esra yaa emoji koymak istiyorum buraya yemekteyiz görüntüleri görmesem gülücem tam babannemsin. Sinsi ve dedikodu sever her işi en iyi bilen. 

  Oooouww erayy ebruya neden yanımda değildin diye trip attı ya. Yerimm bir kaç bölümdür yaptığı trollemelerinden dolayı sempati duyuyorum kendisine.

  24 eylül 23:15 24 eylül 23:41

  401. Daha bir hafta önce sıfır atık düşüncesine özgü bir bölüm yapmış olmalarına rağmen yarışmacıların çıkardıkları 'atıklar' 5 aileninin yemek ihtiyacını karşılayabilecek kadar fazlayken, kimsenin bir daha bu konuyu açmaması, yarışmacıların ellerini silmek için bir anda 20 parça kağıt havlu koparmaları, balık temizlerken etlerinin yarısından çoğu temizlenmeden lop diye atılması, yarışmacılara küçücük bir tabak yaptırmak için bol keseden malzeme vermeleri ve bu kalan malzemelerin çok büyük ihtimalle işleme uğradıkları için yine çöpe gitmesine sebep olan yarışma programıdır. Üstüne üstlük Barbaros adlı yarışmacının sırf tabağını beğenmediği için flash TV oyunculuğu ile o tabağı yere düşürmesine şeflerin hiçbirinin düzgün bir tepki vermemesi takdire şayandı. Olur olmadık her şeye bağıran Mehmet şef üstü kapalı lafını söyledi ve konuyu kapattılar. O tabaktaki etleri aylarca yiyemeyen insanların olduğu güzelim ülkemde israf seviciliğin ne kadar büyük olduğunu, ülkedeki her insanın eğitimlisinden eğitimsizine çok büyük bir kesiminin de yine ne kadar bilinçsiz olduğunu gözler önüne sermiştir.

  24 eylül 13:22 24 eylül 13:25

  400. telegram grubuna göre bu hafta celal'in eleneceği program.

  24 eylül 00:47


  399. İlk zamanlar keyifli geliyordu ama izlerken yorulmaya başladım. O karmaşa, kirlilik, israf anksiyetemi tetikliyor. Bunalıyorum. Gidip o tencerenin dibini güzelce sıyırmak, dolap kapaklarına, not kağıtlarına, sürtündükleri tezgaha dokunduklari ellerini hamuru minciklamadan önce götürüp yıkamak istiyorum. Kiyma makinelerinin içinde kalanlardan kac hamburger daha çıkar diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Yoruluyorum.

  23 eylül 22:49

  398. Kullandıkları makineleri çok mu aradılar merak ettiğim program. Hamur makinesi ve kıyma makinesi ellerinde kalacak gibi çalışıyor.

  23 eylül 22:34

  397. Emir isimli yarışmacının acilen bir ortodontiste(çene kasılması için) ve göz doktoruna ( miyop muhtemelen, hep gözünü kısarak bakıyor, yazık.) görünmesi gerekli. Sonra biz ego sorunları olduğunu düşünüyoruz, fanları da kızıyor.

  23 eylül 21:32