yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (0)

  41. İnciyi babayla salonda gördükleri o sahnenin devamında gelecek bölümde safiyenin babayı bile tuz ruhuyla yıkadığını hayal edebiliyorum.

  21 ekim 08:46

  40. Trt1 de, leyla ile mecnundan sonra ilk kez bir dizi için heyecanlandım çünkü Farah Zeynep oynuyordu. Kendisinin oynadığı filmler özellikle hep kaliteli oluyor ve oyunculuğuda muhteşem bana göre. Gel gelelim bu dizide zeynep in oyunculuğunu o kadar öldürmüşler o kadar aşağıya çekmişler ki şaşırdım, ben de çoğunluğa katılıyorum o aşk sahneleri, çok güzel olan bir diziyi baltalıyor, hele ki romantizm sevmeyen biriyseniz fenalık geçirerek sahnenin dönmesini bekliyorsunuz. Şuan dizinin yeni bölümünü bekliyorum tv başında, farah zeynep için niyetlendiğim diziyi başından beri gülben safiye ve hasibe için izliyorum ama en çok da gülben canım gülben sahnen bol olsun inşallah.

  20 ekim 20:38 20 ekim 20:41

  39. Annem izleyemediği için şu an televizyona bilgisayarı bağladık, kahvaltı masasında 4. bölümü izliyoruz. 5. bölümü de izleyeceğiz. Allahım. 

  Çıl. Dı. Rı. Yo. Rum. Bu. Ne.

  Bu. Ne. 

  Allahım psikopatlar apartmanı. Herkes ayrı manyak.

  Baba sorunları insana neler yapıyor hepimiz biliyoruz, az çok görmüşüzdür "bu kızda kesin daddy issues var" diye. Bu hatta sürekli romanlarda, dizilerde bir seksapel unsuru olarak sömürülür. Çok çılgın baba sorunlu seksi kız gibi.

  Neyse. Uzar gider bu ammaaa bu diziyle gördüm ki baba sorunu neymiş. Anne sorunu resmen insanı psikopat yapıyor, ağzına s*çıyor tabiri caizse. Annesinden sağlıklı kopup birey olamayan herkes ayrı bir vaka. Allahım annemi bana verdiğin için şükürler olsun sana. Başka bir şey demiyorum. Tüylerim ürperdi. 

  14 ekim 10:49


  38. caps on bu insanlar aç aç caps off

  şaka bir yana, aile içi travmaların bireyler üzerindeki etkilerini net bir şekilde gösteren bir dizi olmasına seviniyorum. umarım ki hepimiz güzel dersler çıkartabiliriz bu diziden. 

  bir laf var ya hani çok klişe "acı ama gerçek". bu dizi o işte. 

  9 ekim 15:36

  37. Milletimizi asla anlamıyorum. Klasik zengin çocuk fakir kız aşkı, ihanet olmasın farklı şeyler çekin derdik. Şimdi mis gibi bi konuyla böyle bir dizimiz var, hemen " izleyemedim gerildim". Evet gergin sahneleri çok ama onu da farklı kılıp sürükleyen bu. Eğer ilerleyen süreçte senaryoda saçmalamazlarsa ikonik bir dizi olacağını düşünüyorum.

  Edit: Şurada yazdığım tek cümleyi üstüne alınanlar olmuş. Herkesin fikrine saygım sonsuz. Burası dahil, internetteki tüm platformlarda bu dizide gerilen insanlar mevcut. Diziyi izlerken gerilen insanlar için "genel" yorum yaptım. Keşke herşeyi kişisel algılayacak kadar kendinizi önemsemeseniz.

  9 ekim 15:23 9 ekim 17:05

  36. icindeki her karakterin ayri bir psikolojik rahatsizligi olan dizi.

  8 ekim 22:32

  35. Severek izlediğim dizidir. Herkes rolüne çok yakışmış. Yalnız bu kadar derinlikli karakter yazıp incinin arkadaşı ve hanın arkadaşını bu kadar boş figuran olarak nasıl yazdınız. İsmini hatırlamadığım bir dizi/animearası bir şey izlemiştim. Kendinin farkına varan bir çizgi roman karakteri önce kendisini hikayenin esas kızı sanmış, sonra ikinci kız olduğunu düşünmüş en sonunda da sahneleri sadece esas kız ve esas oğlanı yanyana getirmek hikayelerini değiştirmek için kullanılan boyutsuz biri olduğunu anlamıştı. Şu kızı görünce aklıma hep o dizi geliyor. Kızın tek derdi inci mutlu olsun yaşam amacı bu.  

    İkinci sevmediğim özellikse Hint dizi filmleri gibi dizi içinde sürekli klip çekmeleri. bu nedir cidden ya oturmuş ciddi ciddi dizi izliyoruz hoop ağır çekimli bakışmalı müzik klibi. 

  8 ekim 01:56 8 ekim 02:12


  34. safiyeye git gide kanımın ısındığı dizidir.giderek delirmesine karşın bölümler ilerledikçe daha çok detay veriliyor geçmişi hakkında.annesinin paranoyaklığından dolayı okulu bırakmak zorunda kalmış.sonra kardeşlerine bakmak zorunda kalmış.bu kız hep zorlanmış.istemediği kurallara,takıntılara,istemediği seçmediği bir hayatı yaşamış.annesi ölse bile bu devam etmiş.babası safiyeyi tek cümleyle özetliyor aslında.'Onun sildiği toz pislik değil, geçmişte yaşadığı acıları, yaşayamadığı çocukluğu, elinden alındığı masumluğu'.önce babası annesinden aldı mutluluğu annesi de safiyeden.hanı bırakmamasının sebebi de görmediği sevgiyi handa görmesi.keşke onu sevecek biri çıksaydı zamanında onu tedavi ettirseydi başlarda.şimdi her şey için geç sadece yanındakileri kurtarabilirsin.bilmem belki o da kurtarılabilir.sevgi ve ilgi görmek anlık da olsa yüzünü güldürüyor.tabi karakter için konuşuyorum yoksa dizinin gidişatına göre daha çok çıldırtacaklar onu.ek olarak han ile incinin nikahı çok klastı.az kişili az enstrümanlı mis gibi nikah.(gizlinot: minimalizm kazanacak)

  8 ekim 00:35

  33. Bu sezonun en iyi dizisidir. Holding patronu, sakar kız dizilerinden sonra mis gibi geldi. Han inci ilişkisini ben çok tatlı buluyorum, izlerken nasıl sıkılıyor insanlar anlamadım. Diğer dizilerdeki klişe yanlışlıkla! birbirinin üstüne düşme, birbirinin ağzının içine girip asla öpüşmeme gibi bomboş sahneler yok en azından. Evet bazı bakışma sahneleri uzun ancak bu da tv dizilerinin hint filmi gibi 3 saat olmasından kaynaklanıyor. Anca böyle dolduruluyor. 

  Ezgi mola, Merve Dizdar ikilisi döktürüyor kesinlikle. Her hafta yavaş yavaş nasıl bu hale geldiklerinin ipucu veriliyor. Fragmandan da anlaşıldığı üzere han'ın gerçek yüzü de ortaya çıkıyor. Heyecanla bekliyoruz efenim. Ve son olarak #bizibisalbedede 

  7 ekim 11:37

  32. Son bölümü boyunca şarkı çaldı, hiçbir olay olmadı. (gizlinot: Bay bay tv)

  7 ekim 11:02