girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

7. ben seviyorum kendisini. türkiye'de henüz denemedim farklılık var mıdır bilmiyorum -ki sanmıyorum- ama içmekte zorlananlara vanilya şurubu vs ekletmesini önerebilirim. matcha'ya genel olarak bayılıyorum zaten.

22 mayıs 19:49

6. Buzlusunu denediğim içecek. Bildiğiniz kına içiyormuşum gibiydi. Kına bir içecek olsa bu olurdu. Yeşil çay tadı hiç almadım. Hayatımda içtiğim en kötü şeydi galiba. Bundan sonra yeni şeyler denemek için ön yargılı olmama neden oldu malesef.

22 mayıs 18:58

5. tadı kınaya benziyor. soğuk olanı ayrı iğrenç, sıcak olanı ayrı. baristalar soruyor hatta “emin misiniz?” diye hatta aramızda şakalaşmıştık. hiç şakalık yanı yokmuş direk iğrenç, almayın aldırmayın. 

22 mayıs 18:29


4. bozuk yumurta ve bir miktar toprakla siz de kendi evinizde matcha tea latte yapabilirsiniz.(gizlinot: teşekküre gerek yok)

22 mayıs 18:03 22 mayıs 18:03

3. yine kendime hakim olamadım, yeni bir şey deneyeyim dedim ama bu sefer sevgilim de içemedi benim bıraktığım şeyi. direkt çöpe attım. aslında çok umutlanarak almıştım ama beklediğim gibi asla değil. ki bence yeşil çay tadı da yok. çok tanıdık bir tat fakat bir türlü çıkaramıyorum. tekrar almam asla.

22 mayıs 17:12

2. Bir kere siparis edip üçüncü yudumdan sonra devam edemedigim içecek. Ben sütün içinde çok çok keskin yeşilçay tadi aldim. Doğal olan tat bu diyebilirsiniz tabii ki. Ama Normalde matchali tatli falan denemiştim hoşuma gitmişti. bunu içemedim.

22 mayıs 16:41

1. Bugün denedim kendisini. Sahip olduğum her şey üzerine yemin edebilirim ki ıspanaklı sıcak süt içtim... kötü mü ? Bence değil ama içindekinin Matcha tea olmadığı aşikar. Deneyenler de aldıkları tadı yazsın burayı bi aydınlatsın gözünüzü seveyim.

22 mayıs 16:24