yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (3)

  46. Buz mavisi göz bence "korkunçlu" dur. Diğer tonları ise çok güzeldir. Hele kumral kızlarda harika bir hava katar.

  4 kasım 14:03

  45. koyu mavi-turkuaz tonlarinda olanları cok beğenip özellikle siyah saçla olan kombinine bayılıyorum. açık tonlarını beğenmiyorum. evet mavi gözlü biri de kahverengi gözü beğenmeyebilir.

  Esmer teni beyaz teni iviri ziviri herhangi bir özelliği kimse beğenmek zorunda değil bu insanlari korkunç birer yaratık yapmaz birisinden kısa boyu beğenmiyorum lafını duyunca alınan varsa özgüven sorunlarını aşmasından baska yapılacak bir şey yok.

  hayır kilolu insanlara "yüzün güzel canım" demiyorum ve begenmiyorum çok zayıf insanları da beğenmiyorum.

  (Korkunç berbat öcü gibi kelimeleri savunmuyorum lütfen böyle bir yöne çekilmesin saldırganlık ile kişisel görüşün farkları vardır.)

  3 kasım 21:41

  44. Başkasının fiziksel özellikleri hakkında hiç güzel değil, hiç beğenmiyorum diyemezsiniz bu en basit tabirle kabalıktır. Ben çıkıp kimseye esmer teni beğenmiyorum hiç güzel değil diyemem. Bu tür özellikler değiştirilemez özelliklerdir, kimse kimseye bunu söyleme hakkına sahip değildir. Korkunçmuş da, kötü duruyormuş da bilmem ne! Birisi size boyunuz uzun veya kısa diye korkunçsun dese hoşunuza gider mi? İnsanların fiziksel özellikleri hakkında bu kadar açık sözlü olmamayı deneyebilirsiniz mesela. 

  Tanım: normal bir göz rengi. 

  3 kasım 20:46 3 kasım 20:47


  43. kumral insanlarda çok çok etkileyici bulduğum göz rengidir.

  ve bana her zaman sibrl can'dan çakmak çakmak'ı hatırlatandır.

  3 kasım 19:28

  42. chi-chi ben kimseyi sırf kötülemek için kötülemem. gerçekten sevmiyorum, siz böyle düşünüyorsunuz diye seviyormuş gibi görünmek zorunda da değilim. mavi göz çiğ geliyor bana, sadece o kadar. fikirlerimin arkasında sinsi niyetler yoktur, yazdıklarımda çok çok samimi olduğumu bilin. bilmezseniz de önemli değil zaten. hem öyle olsa yeşil gözü de kötülerdim. ama bakın öyle bir şey yapmadım. yeşil gözü beğenirim, beğendiğimi de söyledim. Bir de "bu ülkede güzel olan şeylere kötü söz söylemekten kimse çekinmiyor ama standart olana kötü bir şey söylemek ayıp, yasak." Asıl egoistlik bu değil mi? Kendinizde olan şeyin sorgusuz sualsiz güzel olduğunu düşünüyorsunuz. Ve kendiniz gibi olmayanları da aşağıda(standart) görüyorsunuz. O zaman hedefinize koyduğunuz insanlardan ne farkınız kaldı? Bir tarafı güzel diye tanımlarken, diğer tarafı standart olarak tanımlıyor ve kendinizi yukarıda bir yerde konumlandırıyorsunuz. Gerçekten iki yüzlüsünüz. Ve evet tekrar tekrar söylüyorum mavi gözü hiç ama hiç beğenmiyorum, bana güzel gelmiyor. En azından bir birey tarafından hiç ama hiç beğenilmediğini duymak egonuzu sarstı belli ki. Ama önemli değil, siz egonuzu yukarılara taşıyacak başka bir şey bulursunuz yine.

  3 kasım 18:44 3 kasım 18:54

  41. Mavi gözlü biri olarak bazı fotoğraflarda gözlerimden bende korkmuyor değilim. Hele güneş yada ışık çok vurunca göz bebeği iyice küçülüyor değişik görünüyor. Ama tabiki Gözlerimi seviyorum başka renk olsun istemezdim. Sosyal medyada siyah beyaz selfie paylaşasım gelmiyor, beni anca mavi gözlüler anlar.

  3 kasım 17:28 3 kasım 21:58

  40. Bazen sahip olduğum göz rengi. Bazen bakıyorum mavi, bazen bakıyorum yeşil sonra bi daha bakıyorum turkuaz olmuş. Henüz ne renk gözlerim var ben karar veremedim ama çevremdekilerin çoğu mavi olduğunu söylüyor, gri olduğu konusunda tartışanlar bile mevcut. Medya ekleyip sizin de fikirlerinizi almak isterdim ancak görüyorum ki mavi göz pek sevilmiyor çoğunluk tarafından hatta korkanlar varmış korkutmak istemem şimdi😂.

  3 kasım 16:11


  39. Mavi gözlü biri tutup kahverengi göze hiç beğenmiyorum, çok korkutucu vs. Dese o kişinin ne egoistliği kalır ne saygısızlığı.

  Ama mavi göze ne güzel söylüyorsunuz böyle ya. 

  Bu ülkede güzel olan şeylere kötü söz söylemekten kimse çekinmiyor ama standart olana kötü bir şey söylemek ayıp, yasak.

  Tıpkı zayıf olana herkesin salladığı ama kilolu kişiye canım yüzün çok güzel ama.. demesi gibi. 

  Mavi göz güzeldir esmere ayrı sarışına ayrı yakışır. Hele mavi-yeşil ise büyük mutluluktur.

  Aklıma lisede reddettiğim çocuğun bana sinirlenip zaten gözlerin olmasa bir halta benzemezdin demesi geldi agsgs Haksız mı değil.

  Edit:  "Türkiye'de güzel bulunmak için bir ölçüt sayılmıştır" girdisini yukarılardan okuyabilirsiniz son derece de doğru bir yazı evet durum böyle. İsteyen beğenir, isteyen korkar ama ülkemizde güzel sayıldığını siz kabul edin etmeyin gerçek. Kahverengi gözün de yine ülkemizde çok daha fazla bulunduğunu bilmiyor olamazsınız değil mi Fazla bulunan şeylere standart denilir. Yine aynı şey siz sevmiyorum korkunç dediğinizde bile sorun yok ama ben kahverengi göz standart dediğim için egoist ilan ediliyorum. Üstelik bir göz rengini kötüleyecek tek cümle etmemişken.. iki yüzlü olan kim bir daha düşünün derim 

  3 kasım 01:08 3 kasım 20:42

  38. Hiç beğenmediğim, bana çok soğuk ve çiğ gelen göz rengi. İlla renkli olacaksa da yeşil olsun, o çok daha iyidir.

  2 kasım 23:45 3 kasım 00:01

  37. Türkiye'de güzel sayılmak için sahip olunması yeterli olan ikinci fiziksel özelliktir.(gizlinot: birincilik sarışın olmakta)

  24 ekim 22:14