girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (286)
  • medya (3)

286. En küçük beden pantolonları bana büyük gelen marka. 32 beden giyiyorsanız mavi'de bedeninize uygun pantolon bulamayabilirsiniz. Özellikle skinny olanları çok pot duruyor. Yaklaşık 15-20 kilo fazlayken Cindy modeli ilk çıktığında yanılmıyorsam 80 liraydı üç renginden almıştım, başka pantolon giymiyordum. Şimdi uygun beden bulamıyorum ve cindy modeli çok popüler olduğu için 130 liraya çıktı.

22 haziran 22:07 22 haziran 22:09

285. Bu seneye kadar hayatımda hiç maviden alışveriş yapmadım. Çünkü hep fiyat/kalite oranının yüksek olduğuna dair önyargılara sahiptim. Ancak kışın maviye eşim vasıtasıyla geçen sene girme durumum oldu. Sonra bir bakındım ve Mavinin çoğu şeyi değiştirdiğini fark ettim. Keten ve pamuk ürün skalası; h&m ve mango gibi yerlere göre çok daha fazla. Aynı zamanda da pantolonları (zaten asıl olayı pantolonculuktu ama) tasarımsal ve benim bedenime uyması açısından baya kendini geliştirmiş. En son bir kışlık bir de yazlık büyük alışveriş yaptım. İkisi de mavidendi. Pantolonları çok iyi, çok tarz parçalar çalışıyorlar ve naylon istemiyorsanız kumaş alternatifleri var hem basic hem de tarz parçalarda. Fiyatları yüksek ama h&m in de fiyatları yüksek mesela, üstelik çok gereksiz şeylerde. Yani diğer mağazalara nazaran bir uçurum koyduğunu düşünmüyorum. Maalesef çok indirimci de değil gibi, ama uzun seneler giymelik parçalar alınır-bence. Bi şans veriniz.

31 mayıs 01:20

284. Vucudu bu kadar toparlayan ve ince gosteren bu fiyat araliginda baska bir marka yok bence.bacaklari ince gostermede illuzyon gibi bir etkisi var.son yillarda kalitesinde bir miktar dusme olsa da mavi jeanlerim en joker parcalarim genellikle.gunu kurtardi simdiye kadar.

30 mayıs 16:04


283. Yaklaşık 10 yıllık fanatiğiydim bu mağazanın ama şu sıralar, kotlarının hızla deforme olması sebebiyle mesafe girdi aramıza. Kotların beli aşırı rahat, vücudu çok güzel toparlıyor. Ancak beden olayı son zamanlarda biraz sıkıntılı olmaya başladı. Eskiden direk internet sitesinden alabiliyorken şu an önce bir mağazaya gidip denemek gerekiyor. Zira geçen yıl birlikte aldığım iki bluzdan biri S diğeri L bedendir.

30 mayıs 08:49

282. 10 yıl önce aldığım pantolonumu hala giyebiliyorken 1 yıl önce aldığım kotlarımı 1-2 ay  ancak giyebilmemle kot alışverişini noktaladığım marka. Bence kupları inanılmaz güzel, başka hiç bir marka bacak boyumu bu kadar yükseltip, popomu düzgün gösterip, göbüşümü yok edip birde üzerine belimde bu kadar muhteşem durmuyor. ancak bu duruş 2-3 gün. sonrasında açılıyor, 1-2 beden büyüyor. Sırf daralsın giyeyim yeniden diye yıka giy yapınca da 1-2 aylık ömrü oluyor. sonrası renk solmaları, yırtılmalar ve bollaşmanın kalıcılığı. Hala önünden geçerken bir denesem mi ya diye iç geçiriyorum ama “no!” 

30 mayıs 04:53

281. Buradan üç dört sene önce aldığım bi keten beyaz gömleğim var, yazları tepe tepe kullandım, defalarca yıkadım, bana mısın demedi, aynı formunda grileşmeden duruyor. Geçen sene sezon sonunda bir tane buz mavisi çizgili olanını, bu sezon başı da haki ve eflatun olanını aldım. Bu kadar güzel bir kumaş olamaz ya. Resmen keten ve pamuğun en güzel buluşması. Biraz pahalı da olsa bu gömleklere verdiğim para sonuna kadar helal arkadaşlar. Eğer keten gömlek ihtiyacınız varsa kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim.

Bugün buz mavisi olanı giydim de aşkım depreşti, o yüzden yazmak istedim :)

30 mayıs 02:12 30 mayıs 02:17

280. Spor giyinen biri olarak Alissa ve tess serisini jeanlerini severek giyiyorum hem yüksek belli hem rahatlar. Bu serilerde bollaşma problemi çok yaşamıyorum ben.fakat öğrenci bütçesini birden fazla parça alacak olunca sarsabiliyor bu yüzden indirimleri takip etmek lazım(gizlinot: Beğendikten sonra zor oluyor biraz)

26 mayıs 21:49


279. best friend parfümü çok güzel olan markadır.

hem fiyatı uygun, hem kokusu çok güzel, hem de kalıcı baya.

en son kendime, beyaz üstünde inci olan kot pantolon ve pembe kedili tiişört aldım. onları da çok sevdim.

26 mayıs 19:03

278. burada okuyunca şaşırıyorum benim maviden aldığım hiçbir kot bollaşmıyor hatta burada okuyana kadar böyle bir sorunu olduğunu duymamıştım

edit: beğenmeyen arkadaşlar nolsun istiyor benim kotlarım da mı bollaşsın :)

edit: kızlar bu kadar olur yeni aldığım adriana ankle kot yarım beden büyüdü. valla bir daha başkalarına olup bana olmayan şeyleri buraya yazmayacağım ne göz bu arkadaş

30 nisan 10:18 7 mayıs 14:56

277. cindy modeline aşık olduğumdur. outlet bölümünde çok güzel şeyler var ve gerçekten dayanıklı maviden aldığım hiç bir şey ne bir bollaşmaya uğradı ne de herhangi bir şey. umarım bu şekilde devam eder.

25 nisan 12:13