sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (301)
 • medya (3)

301. Ortasında 1 lira büyüklüğünde delik olan kazak gönderen marka. İşin ilginç yanı, kazağın stoğu 2 haftadır yoktu sitesinde. Hatta mail bile attım gelecek mi stoğa diye, hayır dediler. Geçen akşam şansa gezerken stoğa bir bedenin girdiğini gördüm. Dedim heralde yanlış bilgi verdiler bana mailde. Sonra da düşündüm belki biri iade ya da değişim için göndermişse geleni girmişlerdir stoğa. Kontrol edilmiştir dedim sipariş verdim. Kazak geldi paketi bir açtım kocaman delik ortasında !

Cidden soruyorum, hadi o kazak değişimden gelmedi de stoktan geldi, bu ürün kontrolcüler ne iş yapıyor ? bu kazağı paketleyenler hiç mi bakmıyor (gizlinot: delik de görülmeyecek gibi değil) ?

Peki hadi diyelim bu kazak iadeden geldi (ki bu daha vahim) iadeyi alanlar o kazağın kafam kadar deliğini nasıl görmedi ? Bir yerden iade geliyorsa gelen ürün kontrol edilmez mi ? Ha edip görüp nasolsa biri alır diye göz yumup satışa sunma ihtimallerini hiç hiç kabul edemiyorum zaten. Normalde şeffaf poşette gönderilen ürün de alelade tepiştirilmişti kargo paketine. Bence gayet de iade ya da değişimden gelmişti, İade eden kişi de art niyet besleyip iade nedeninde deliği belirtmedi, iade alan personel tarafından kontrol edilmeden tekrar bir tane ürün stoğa girildi ve atlayan keriz ben oldum tebrikler... 

Müşteri hizmetlerinden aldığım cevap peki ? “Önemli bir delik değilse ondandır”

Önemli bir delik değilmiş ajsjsks 1 lira büyüklüğünde !

15 ocak 17:11 15 ocak 17:14

300. gerçekten üç beden esniyor. Çok acı ama bu durum benim hoşuma gidiyor sürekli kilo alıyorum, kendimi kandırıyorum. Hala oluyor pantolonlarım demek ki daha çok yiyebilirim :(

5 ocak 15:01

299.  esneyerek 3 beden büyüyen pantolonlara sahip markadır. Yine birkaç ay önce aynı gaflete düşerek mavi’den pantolon aldım. Sonuç yine aynı. kaç tane pantolon aldıysam hepsinin başına geldi bu esneme olayı. Modellerini çok seviyorum ama bollaşmış pantolon giymeyi hiç sevmiyorum. 

5 ocak 14:44

298. Daha düşük fiyatlı markalardan istediğim cinste ve renkte zar zor bulup aldığım kot pantolonların ya rengi soldu, ya kumaşı aşındı. En sonunda canımdan bezip böyle olmayacak diyerek mavi'den alışveriş yaptım. Skinny olsa da gerçekten dedikleri gibi rahat hissettiriyor ve bacak boyuma uygun olduğu için kestirmem gerekmiyor. Defalarca yıkamama rağmen renklerinin değişmemeleri de hoşuma gitti. Etiketi biraz tuzlu olsa da üç beş ayda bir yeni kot pantolon derdine düşmektense iki kot fiyatına aldığım tek pantolonla bir iki seneyi devirebiliyorum ki bu benim için yeterli bir süre.(gizlinot: Çünkü balıketli olmak) (gizlinot: Bir de reklamlarında gözlerim Kıvanç'ı değil ama Serenay'ı arıyor. Çok yakıştırıyorum.)

5 ocak 14:26

297. bir türlü tarzıma uygun giysi bulamadığım marka. Eşim özellikle jean ve basic tshirt alışverişinde sık sık tercih ettiğinden kalitesini biliyorum. O kadar yıkamanmaya, hor kullanılmaya sapasağlam kalıyor ürünleri ancak tasarımları bana çok spor kalıyor maalesef. Yalnızca 2 tane montum var bu markadan oldukça memnunum ama genelde klasik yada spor-şık giyindiğimden dış giyim dışında bir şey bulamadım henüz. 

Her girdiğimde jean deniyorum ayrıca ama bana denediklerim hep kalın kalın geliyor, kalıp gibi kalıyor üstümde bu sebeple ne kadar sağlam olursa olsun almayı tercih etmiyorum.

5 ocak 12:50

296. çoğu bedeni hem mağazada hem onlineda tükenmiş ama ben yine de yazayım. adriana indigo gold'u tavsiye etmiyorum, kumaşı tüyleniyor. mağazada denemek için gittiğimde bulduğum pantolon öyleydi. halbuki 1.5-2 senedir giydiğim lucy indigo gold'da öyle bir problem olmadı. ikisinin kumaşları birbirinden farklı, indirimsiz fiyatları 10 tl fark ediyor. lucy indirimde değil ne yazık ki. adriana'nın siyah olanlarında bir problem görmedim (mağazada). bir de "ankle" modelinin bilekleri dar değil, şekilsiz duruyor.

5 ocak 12:40 5 ocak 12:40

295. fiyatına göre performansı da tasarımı da berbat olan marka.

serenay sarıkaya ve kıvanç tatlıtuğ'a neden bu kadar taktıklarını da anlamadım.

19 eylül 2018 22:56

294. etrafımdaki çoğu insanın sevdiği ancak benim haz etmediğim marka. bazı tasarımlarına gerçekten ben de bitiyorum ta kiiii fiyat etiketini görene kadar... yerli üretimse yerli sermayeyse neden bazı ürünleri ithal mağazadakilerle yarışıyor acaba? aldığım kotları da 1 senede pert oldu maalesef montum da 1 kış dayanabildi hemen rengi attı. sadece çantalarını ve takılarını başarılı buluyorum. sanki türkiye'nin cool casual ama expensive markası olmayı amaç edinmiş gibiler.

19 eylül 2018 19:40

293. buraya girdiğim anda aldığım o ekşimsi  tarçın kokusu o kadar midemi bulandırıyor ki. tamam belki amacınıza ulaştınız, her girdiğimde aha mavi kokusu diyorum ama keşke bunu burnumu kırıştırmadan söyleyebilsem keşke daha floral bir parfüm kullansanız dediğim türk giyim markası. bunun haricinde yaz başında aldığım tişörtün üzerindeki baskı (gizlinot: awake yazısı) ilk yıkamadan çatır çatır çatladı. hatta şu an baskının yerinde yeller esiyor, silueti görünüyor yalnızca. 70tl verdiğim tişörtü ev tişörtü yaptım mecbur.

19 eylül 2018 18:17 19 eylül 2018 18:20

292. 1 adet yeni sezon tişörtü 129.90 tl olan mağazadır. Bakin 1 adet diyorum, tişört diyorum. Yuh, oha, çüş de diyorum ayrıca.

14 eylül 2018 23:02